Įkraunama...
Įkraunama...

Filmai ir serialai (XXXIX Tema)

QUOTE(Kristi_na @ 2020 12 25, 18:51)
Sveiki, ru serialų žiūrėtojai (žiūrėtojos turbūt). Kadangi per karantiną daug namuose, norisi kokio lengvo, bet įtraukiančio turinio, tai biški užsikabinau kartais už serialų.
Nemėgstu per kompą žiūrėti, tai žiūriu ką mano telios ru kanalai rodo. Rusiškai net rašyti serialų pavadinimų nemoku-turbūt užtruktų 10 minučių kol kelis žodžius išbedžiočiau...

Čia apie aktorių grožį kažkas užsiminė: man labai gražus aktorius Alexander Nikitin- per kažkurį kanalą parfumerša rodė filmą, na va, dabar jau kitą serialą žiūriu, kur jis ten visišką banditą vaidina smile.gif Скажи что-нибудь хорошее. Nu kaip ir durnas vietomis, bet kažkas įtraukia-gal man vis tik patinka kai būna koks gyduolis/medicinos. Čia skoraja pomošč ne viena minėjote, reiks pabandyti. Nes kažkoks neseniai ėjo serialas kur transplantologijos klinika-uu, užkabina. Jei vien tik meilė kaip ir neįdomu, dar kažkokio adrenalino reikia. Čia mano slaptas malonumas: kompu dėlioju bubble žaidimo burbuliukus ir kita akimi žiūriu serialą, žiauriai gerai smegenis išvalo  smile.gif

Man jis irgi grazutis, skaiciau jo bigrafija, tai sakyciau velnio nestas:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo georgiana: 26 gruodžio 2020 - 12:15
su šv. Kalėdom visas 4u.gif
--
naujiena ir labai geras filmas -
Премьера!!! «Незабытая» Мелодрама (2020) wub.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Премьера сериала Любовь с ароматом кофе – смотрите 25 сентября
Atsakyti
Su šventėmis mielosios ru kinomanės. newyear.gif newyear.gif santa2.gif 000059.gif
Vakar sužiūrėjau gerą filmą. Vadinasi - "Месть Напарника", tai veiksmo filmas, bet tikrai vertas dėmesio, nes lengvas ir kai kur galima pasijuokti. Smagaus žiūrėjimo.....
Atsakyti
Sveikos,

Du žiauriai geri serialai, juoko dozė garantuota biggrin.gif

Домашний арест
https://hdrezka-ag.c...ml#t:0-s:1-e:12

ir

Жуки

https://kinobase.org...ial/36790-zhuki

ax.gif 4u.gif
Atsakyti
https://kinobase.org...ial/154180-volk
Patiko 4u.gif
Įdomiai susipina dabartis ir Stalino valdymo metai
Atsakyti

Золотая Орда (сериал 1-16 серии), 2017 metų - lb geras ir įdomus filmas 4u.gif
Atsakyti
Mažoro filmas - visiškas briedas, pasijutau bežiūrinti prastą šaudyklę... Gaila laiko...

Pakankamai įdomus Новенький - apie mokinių santykius mokykloje ir bulingą. Nors atsiliepimai prie filmo ne kokie, bet kas susiduria su paaugliais, vetra pažiūrėti. Ir tėvams trbūt taip pat.

Nemėgstu komedijų, bet Гости из прошлого gerai 'susivalgė' - sovietmietis ir mūsų laikmečio gyvenimas biggrin.gif


Atsakyti
patiko - Поговори с ней (1-4 серии из 4) / Поговори з нею / 2020 / РУ /
vartotojo įkelta nuotrauka
--
Не хочу тебя терять (1-4 серии из 4) / Не хочу тебе втрачати / 2020 / РУ /
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
užkabino ir baiginėju žiūrėti - Мышеловка для кота - криминальный детектив 2020 - burtų keliu parenkami visai atsitikniai 3 žmonės - buvęs žurnalistas, geografijos mokytoja ir studentas. Jie visi trys gauna po 1 mln.dolerių. Ir verslininkai, kurie duoda tuos milijonus tarpusavyje susilažina, kurio žaidėjas pirmas išleis pinigus, tas laimi..
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
LENGVA NAUJIENA -
Новиночка 2021!! ** ЧУЖАЯ СВАДЬБА** - Русские мелодрамы
vartotojo įkelta nuotrauka

Блестящий свежак 2021 ** БЕССТЫЖАЯ ЖЕНА @ Русские мелодрамы 2021 новинки
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sim@: 06 sausio 2021 - 21:34
QUOTE(TaGre @ 2021 01 03, 14:03)

Nemėgstu komedijų, bet Гости из прошлого gerai 'susivalgė' - sovietmietis ir mūsų laikmečio gyvenimas  biggrin.gif

Jei patiko šis,tai manau ir Гусар tiks. Man gal net labiau patiko. Pagrindiniam vaidmenyje Charlamovas. Man atrodo niekas geriau nebūtų suvaidinęs smile.gif
Atsakyti