Įkraunama...
Įkraunama...

Filmai ir serialai (XXXIX Tema)

QUOTE(Ramsius @ 2022 12 14, 14:39)
Nu taip, jau išsikvėpė tas 5 sezonas. Aš kažkaip iš pražių pagalvojau, kad ten rajos mama bus, paskui dašuto, kad per jauna. Pritempta viskas labai jau...

Pažiūrėjau vakar Наперекор судьбе, ukrainiečių. Labai patiko. Detektyvas, melodrama, taip viskas labai supainiota, kaip būna atrodo jau viskas aišku, o apskui nieko nebeaišku. Tik gaila, kad nežinia kada bus kitos serijos, rašo kad yra 16, bet kinozale tik 6, o Jutubėj išvis tik 2. Rekomenduoju tikrai.



aš jį kaip tik pradėjau žiūrėti prieš karą,labai suintrigavo
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2022 12 14, 14:39)
Nu taip, jau išsikvėpė tas 5 sezonas. Aš kažkaip iš pražių pagalvojau, kad ten rajos mama bus, paskui dašuto, kad per jauna. Pritempta viskas labai jau...

Pažiūrėjau vakar Наперекор судьбе, ukrainiečių. Labai patiko. Detektyvas, melodrama, taip viskas labai supainiota, kaip būna atrodo jau viskas aišku, o apskui nieko nebeaišku. Tik gaila, kad nežinia kada bus kitos serijos, rašo kad yra 16, bet kinozale tik 6, o Jutubėj išvis tik 2. Rekomenduoju tikrai.


jeigu sitas, tai 10 randu 4u.gif
https://www.youtube....h?v=tDviiXyzf74
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stuleju: 16 gruodžio 2022 - 19:09
ДОМ С ЧУЖИМИ ТАЙНАМИ. Nors ir nuspejamas, paprastai tokie man neidomus, bet sis visai nieko. Lengvas, galvai atpalaiduoti biggrin.gif biggrin.gif

My Webpage
Atsakyti

QUOTE(stuleju @ 2022 12 16, 20:09)


Aha,jau vakar radau kad įkelta iki 10.

Peržiūrėjau В ловушке кукловода Keistas toks detektyvas+melodrama, patiko, įtraukė. Irgi taip supinta viskas...Ka sžiūrėsit, noriu paskui nuomonės apie pagrindinę aktorę...Nu nepatinka man ji, tokai, kad gali vaidinti tik lavoną, Sniego karalienę arba psichiškai nesveiką žmogų...Šalta kaip ledas, be jokių emocijų...Aš šalia tokio žmogaus galėčiau ištvert 5 min...paskui sužvėrėčiau....
Atsakyti

Jas liečia Jūsų nuomonę, tai visiškai sutinku. Gal pati fabula ir nėra kažkokia tai ypatingai išsišokanti, bet pats konceptas visai nieko. 

O jau kas liečia pagrindinę aktorę, tai atsiprašant, bet vahuje buvau kai žiūrėjau- ant kiek reikia neturėt profesionalumo ir paprasčiausiai suvokimo kas yra menas ir jausmai, kad taip vaidint, kaip ji. Nulls empatijos ir supratimo, principe kaip robotas. 

Rekomenduoju filmą "take shelter" (sūnus parašė, nes pati anglų nemoku)

Atsakyti
https://youtu.be/FqjaBqeYmtQ

Labai geras.
Atsakyti
Su Šventėmis, žiūrėtojos newyear.gif 000054.gif

Ką žiūrit? Vėl badas...
Papildyta:
QUOTE(Dodgy @ 2022 12 20, 19:16)


Reiks pažiūrėti.

Papildyta:
QUOTE(Airona @ 2022 12 16, 23:58)
ДОМ С ЧУЖИМИ ТАЙНАМИ. Nors ir nuspejamas, paprastai tokie man neidomus, bet sis visai nieko. Lengvas, galvai atpalaiduoti  biggrin.gif  biggrin.gif

My Webpage


Pradėjau, bet kažko neužkabino. Pasilikau ateičiai.

Papildyta:
Gal kas prisimenat filmo pavadinimą, ku jauna mergina, kuri dirbo lyg konditerijos kavinukėj, ir turėjo sužadėtinį būsimą teisininką, advokatą lyg, kažkaip jie ten važiavo kartu ir buvo avarija, nutrenkė žmogų stotelėje. Na, tradiciškai tas sužadėtinis ją pakišo, ji atsėdėjo, lyg dar ir nėščia buvo...paskui išėjo iš kalėjimo, ieškojo to savo sužadėtinio...Turėjo būti tęsinys, bet niekaip pavadinimo va nepamenu.
Atsakyti
QUOTE
Gal kas prisimenat filmo pavadinimą, ku jauna mergina, kuri dirbo lyg konditerijos kavinukėj, ir turėjo sužadėtinį būsimą teisininką, advokatą lyg, kažkaip jie ten važiavo kartu ir buvo avarija, nutrenkė žmogų stotelėje. Na, tradiciškai tas sužadėtinis ją pakišo, ji atsėdėjo, lyg dar ir nėščia buvo...paskui išėjo iš kalėjimo, ieškojo to savo sužadėtinio...Turėjo būti tęsinys, bet niekaip pavadinimo va nepamenu.


Тайная любовь , kai kur kitoks pavadinimas - Испытание
Atsakyti
QUOTE(retancike @ 2022 12 29, 18:43)
Тайная любовь , kai kur kitoks pavadinimas - Испытание


Aha, jau radau, ačiūsmile.gif
Atsakyti
[quote=Ramsius,2022 12 30, 12:07]
Тайная любовь , kai kur kitoks pavadinimas - Испытание
[/quote]

Aha, jau radau, ačiūsmile.gif
[/quote]
Irgi ziuresiu
Atsakyti
ПОСЛЕДНЯЯ НАДЕЖДА НА СЧАСТЬЕ
https://www.youtube....h?v=YfBpMUTXUbI
Nerealus filmas.
Atsakyti


Балерина

Patiko. Detektyvas + melodrama

Papildyta:
QUOTE(Maja Di @ 2023 01 05, 18:15)
ПОСЛЕДНЯЯ НАДЕЖДА НА СЧАСТЬЕ
https://www.youtube....h?v=YfBpMUTXUbI
Nerealus filmas.


Pasirodo jau mačius. LAbai daug kartų vien pavadinimai klaidina...Tiek jau daug visko peržiūrėta.

Atsakyti