Įkraunama...
Įkraunama...

Filmai ir serialai (XXXIX Tema)

Игры детей старшего возраста. Ukrainiečių. Rekomenduoju. Sėdėjau 4 vakarus prie TV, negalėjau atsitraukti. Detektyvas, supintas taip klasiškai...
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2023 02 04, 15:28)
Игры детей старшего возраста. Ukrainiečių. Rekomenduoju. Sėdėjau 4 vakarus prie TV, negalėjau atsitraukti. Detektyvas, supintas taip klasiškai...

Kažkada bandžiau žiūrėt, bet neprilipo, greičiausiai nepatiko perukas pagrindines aktores ir galvojau banalus.
Kol kas 5 serija, visai įdomus. Tie amerikietiški su 15 sezonų uzknisa. 3 jau vemt verčia.
Atsakyti

Dauguma turbur jau matė "нити судьбы" o aš tik dabar žiūriu, įtraukė.

bet nesusigaudau ar yra "нити судьбы 2 сезон"?

Atsakyti
QUOTE(hollie @ 2023 02 20, 13:10)
<p>Dauguma turbur jau matė "нити судьбы" o aš tik dabar žiūriu, įtraukė.</p><p>bet nesusigaudau ar yra "нити судьбы 2 сезон"?</p>

Paziurejau pirmas 4 serijas, tikrai idomus, bet neturiu kantrybes, kai supratau, kad jos visas 40 seriju ieskos viena kitos. Ir nuo 4 tos perziurejau iskart 40-ta biggrin.gif negaliu ziuret tokiu ilgu serialu.
Atsakyti
Parekomenduokit filmu tokiu kaip “Dom s lilijami”, “Dolgaja doroga domoj” ziauriai megstu gyvenimiskus, nuo 1940 prasidedancius filmus. Isimylejau aktoriu Michail Pshenichnij 😍pasirodo jis ukrainietis ir siuo metu savanoriauja Lenkijoje. Toks mielas , simpatiskas vyras🥰
Atsakyti
Kas megstat rimtus serialus...
Labai geras..
Нулевой пациент (2022) apie AIDS pradzia Rusijoj, pastatytas remiantis tikrais ivykiais.

Ir dar vienas psichologinis, man irgi labai patiko:
Комплекс бога (2022)

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(**Saulė** @ 2023 02 26, 18:01)
Kas megstat rimtus serialus...
Labai  geras..
Нулевой пациент (2022) apie AIDS pradzia Rusijoj, pastatytas remiantis tikrais ivykiais.

Ir dar vienas psichologinis, man irgi labai patiko:
Комплекс бога (2022)

4u.gif


ir dar mirksiukas.gif
Оффлайн (2022)
Atsakyti

Игры детей старшего возраста. Ukrainiečių. Rekomenduoju. Sėdėjau 4 vakarus prie TV, negalėjau atsitraukti. Detektyvas, supintas taip klasiškai...

žiūriu, dar tik 2 serija,bet užkabino.

Atsakyti
Sveikos,

Rekomenduoju Изменница 2 dalys. Ukrainiečių. Tokai lyg ir muilo opera, bet paskui taip užkabino...Pažiūrėkit, labai noriu su kuo nors padiskutuoti tam tikrais klausimais.....Dar tokio siužeto ko gero neesu mačius...

Dar beje, veiksmas vyksta Irpinėje ir Vinicoje....Žiūriu į tų miestų pavadinimus, pastatus ir vis galvoju, kas ten dabar yra..... blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2023 03 12, 14:46)
Sveikos,

Rekomenduoju Изменница 2 dalys. Ukrainiečių. Tokai lyg ir muilo opera, bet paskui taip užkabino...Pažiūrėkit, labai noriu su kuo nors padiskutuoti tam tikrais klausimais.....Dar tokio siužeto ko gero neesu mačius...

Dar beje, veiksmas vyksta Irpinėje ir Vinicoje....Žiūriu į tų miestų pavadinimus, pastatus ir vis galvoju, kas ten dabar yra..... blink.gif  blink.gif  blink.gif


esu peržiūrėjus kažkada jau anksčiau, siužetas tikrai kitoks...bet kad būtų vau man, nepasakyčiau, kelias serijas persukant žiūrėjau, labai jau ištęstas vietomis.... O kas užkabino, kad net klausimų kilo? smile.gif
Atsakyti
Naujutėlis
https://kinoflux.org...zhizn-2022.html

superinis, dat tik 5 serijos
Su
Любовь Аксёнова, Роман Васильев, Дарья Мороз

Аня - жизнерадостная, уверенная в себе и успешная женщина. Она имеет высшее образование, хорошую работу и множество верных друзей. Но жизнь сурова, и трагическая смерть мужа становится для нее серьезным испытанием. Но девушка сильная и не даёт себя сломить — она продолжает жить и двигаться вперед, не смотря ни на что.

Казалось бы, все идет гладко, но в жизни Ани появляется новый избранник. Однако вскоре она понимает, что этот человек не такой, каким кажется на первый взгляд. Он оказывается профессиональным манипулятором, готовым использовать любые, даже самые опасные приемы, чтобы достичь своих целей. Девушка понимает, что попала в цикличность нездоровых отношений, и ей предстоит сражаться за свою жизнь и свою свободу.
Но Аня не теряет надежды. Она решает «победить» своего противника в его же жестокой игре. Для этого ей придется использовать все свои таланты и навыки, чтобы перехитрить и переиграть его. И хотя ей приходится пройти через много трудностей, Аня наконец-то осознает, что жизнь — это битва, и что победа в этой битве возможна только тогда, когда ты готов бороться до конца.
Atsakyti
QUOTE(**Saulė** @ 2023 05 07, 17:01)
Naujutėlis
https://kinoflux.org...zhizn-2022.html

superinis, dat tik 5 serijos
Su
Любовь Аксёнова, Роман Васильев, Дарья Мороз




Ačiū! Labai patiko, labai įdomu! Kada bus kitos serijos?
Atsakyti