Įkraunama...
Įkraunama...

Filmai ir serialai (XXXIX Tema)

QUOTE(Dodgy @ 2024 01 21, 15:32)
Labai patiko Mediatorius. Dabar trecia sezona rodo.
Gal kas turite kazka panasaus rekomenduoti? Man patinka tokie gilesni psichologiniai serialai.



O jūs matėt ВАША ЧЕСТЬ (2021)? Su Olegu Menšikovu. Man žiauriai patiko....

Pamėginsiu Mediatorių.

Dar netyčia užmačiau Mastodont, su Fiodoru Dobronravovu....
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2024 01 22, 14:09)
O jūs matėt ВАША ЧЕСТЬ (2021)? Su Olegu Menšikovu. Man žiauriai patiko....

Pamėginsiu Mediatorių.

Dar netyčia užmačiau Mastodont, su Fiodoru Dobronravovu....

Maciau “Vasha chest” man atrodo nesuzavejo. Butinai bandykit Mediator ir parasykit kaip ar patiko. Toks ne iskart ispudi padaro, bet kai isiziuri.
Atsakyti
Зеркало для оборотня 1 сезон 1-8 серия
Patiko. Siuzetas gal toks neispudingas, bet ziurejau del Bondarenko, visai gerai susiziurejo.
Atsakyti
Небеса подождут 1-2 сезон все серии (2020) Источник: https://kinogo.inc/d...rtv5-hdop7.html
https://kinogo.inc/d...rtv5-hdop7.html
Su šiek tiek fantastikos, bet šiaip labai geras. Įdomesnis scenarijus.
Atsakyti
QUOTE(Dodgy @ 2024 01 27, 18:35)
Небеса подождут 1-2 сезон все серии (2020) Источник: https://kinogo.inc/d...rtv5-hdop7.html
https://kinogo.inc/d...rtv5-hdop7.html
Su šiek tiek fantastikos, bet šiaip labai geras. Įdomesnis scenarijus.



Mačius. Patiko.
Atsakyti
Ko taip tylu? Ka ziurim?
Nesugebejau daugiau 7 seriju suziuret “skoraja pomosch” nu ir nusivaziavo sitas serialas i lankas 🙈
Atsakyti
Senokas, matytas, bet vistiek įdomu buvo žiūrėti. Antrą kartą žiūrint daugiau pastebi kitus dalykus.

Страсть
Atsakyti
QUOTE(Dodgy @ 2024 02 20, 00:04)
Ko taip tylu? Ka ziurim?
Nesugebejau daugiau 7 seriju suziuret “skoraja pomosch” nu ir nusivaziavo sitas serialas i lankas 🙈

Aš bandžiau kai tik pradėjo rodyti, bet gal porą serijų pažiūrėjau.


QUOTE(Airona @ 2024 02 22, 23:45)
Senokas, matytas, bet vistiek įdomu buvo žiūrėti. Antrą kartą žiūrint daugiau pastebi kitus dalykus.

Страсть


Reiks pamėginti, gal nemačius.

Žiūrėjau Obyčnaja ženščina, pirmą sezoną. Toks savotiškai įdomus...įtraukia, tik labai jau nerealiai šaltakraujė ta moteris...Nepasakosiu, pamėginkit žiūrėti.

Man kažkokai apatija, depresija po sesės mirties, nenoriu nieko, tik gulėti...Į darbą eiti kančia...Kartais net ir filmai nepadeda, pajuntu, kad bukai spoksau....
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2024 02 23, 11:42)
Aš bandžiau kai tik pradėjo rodyti, bet gal porą serijų pažiūrėjau.
Reiks pamėginti, gal nemačius.

Žiūrėjau Obyčnaja ženščina, pirmą sezoną. Toks savotiškai įdomus...įtraukia, tik labai jau nerealiai šaltakraujė ta moteris...Nepasakosiu, pamėginkit žiūrėti.

Man kažkokai apatija, depresija po sesės mirties, nenoriu nieko, tik gulėti...Į darbą eiti kančia...Kartais net ir filmai nepadeda, pajuntu, kad bukai spoksau....

Reikia laiko, laikykites.
Aš sužiurejau Fisher, nu taip, labai sunkiai. Megstu siaip apie maniakus filmus, bet sitas labai sunkus buvo. O jums daugiau pozityvo reik, tai bandykit “Siostry” komedija, dabar antra sezona rodo.
Papildyta:
QUOTE(Ramsius @ 2024 02 23, 11:42)
Aš bandžiau kai tik pradėjo rodyti, bet gal porą serijų pažiūrėjau.
Reiks pamėginti, gal nemačius.

Žiūrėjau Obyčnaja ženščina, pirmą sezoną. Toks savotiškai įdomus...įtraukia, tik labai jau nerealiai šaltakraujė ta moteris...Nepasakosiu, pamėginkit žiūrėti.

Man kažkokai apatija, depresija po sesės mirties, nenoriu nieko, tik gulėti...Į darbą eiti kančia...Kartais net ir filmai nepadeda, pajuntu, kad bukai spoksau....

Reikia laiko, laikykites.
Aš sužiurejau “Fisher” nu taip, labai sunkiai. Megstu siaip apie maniakus filmus, bet sitas labai sunkus buvo. O jums daugiau pozityvo reik, tai bandykit “Siostry” komedija, dabar antra sezona rodo.
Papildyta:
QUOTE(Airona @ 2024 02 22, 22:45)
Senokas, matytas, bet vistiek įdomu buvo žiūrėti. Antrą kartą žiūrint daugiau pastebi kitus dalykus.

Страсть

Berods matytas, bandysiu ziureti.
Atsakyti
Obychnaja zenschina, nepasakyciau , kad labai įdomus. Antroj serijoj norejau mest, bet smalsumas nugalejo. Dabar ziuriu viena akim del fono, kai kur prasuku. Siuzetas aisku toks idomesnis.
Atsakyti
QUOTE(Dodgy @ 2024 02 24, 21:14)
Obychnaja zenschina, nepasakyciau , kad labai įdomus. Antroj serijoj norejau mest, bet smalsumas nugalejo. Dabar ziuriu viena akim del fono, kai kur prasuku. Siuzetas aisku toks idomesnis.


Aš antrą sezoną atsisiunčiau, bandysiu žiūrėti, bet manau ten visai jau bus pertempta viskas.

Страсть pažiūrėjau. Kažkaip man pabaigos pritrūko....

Pradėjau Predposledniaja instancija. Atrodo, kad matytas, bet kolkas abejoju biggrin.gif Pirmą seriją pažiūrėjau, neradau daugiau Youtubįj, tai reiks siųstis.
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2024 02 29, 15:40)
Aš antrą sezoną atsisiunčiau, bandysiu žiūrėti, bet manau ten visai jau bus pertempta viskas.

Страсть pažiūrėjau. Kažkaip man pabaigos pritrūko....

Pradėjau Predposledniaja instancija. Atrodo, kad matytas, bet kolkas abejoju  biggrin.gif Pirmą seriją pažiūrėjau, neradau daugiau Youtubįj, tai reiks siųstis.

Aš prasukdama sužiurejau, tai galiu pasakyti, kad antras geresnis uz pirma, kas reta biggrin.gif man antras visai patiko biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dodgy: 29 vasario 2024 - 20:26