Įkraunama...
Įkraunama...

2o17 balandžio pilveliai

4u.gif labas,
Kis kis sveikinu, dukrai labai pasiseke kad sese tures wub.gif
Skambinau del gliukozes tyrimuku, tai viskas gerai pasake bigsmile.gif tad ramiai lauksiu atostogu, liko pora dieneliu
bis.gif
Atsakyti
Violeta, kaip smagu tau smile.gif
Man dar tris savaites (be sios) laukti iki dekreto, atrodo laikas sustojes... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mafina24 @ 2016 12 28, 14:00)
Violeta, kaip smagu tau  smile.gif
Man dar tris savaites (be sios) laukti iki dekreto, atrodo laikas sustojes...  unsure.gif

Zinok, as irgi galvojau kad nesulauksiu jau tu atostogu, bet gruodis taaaip greit prabego, kad istikruju net nesupratau kur dingo tos dieneles...
Papildyta:
QUOTE(mafina24 @ 2016 12 28, 14:00)
Violeta, kaip smagu tau  smile.gif
Man dar tris savaites (be sios) laukti iki dekreto, atrodo laikas sustojes...  unsure.gif

Zinok, as irgi galvojau kad nesulauksiu jau tu atostogu, bet gruodis taaaip greit prabego, kad istikruju net nesupratau kur dingo tos dieneles...
Atsakyti
Labas,

Mafina - man dar 2,5mėn iki atostogų smile.gif
O tau ne šiandien pas gydytoją?

Dar vienas klausimas apie tą gliukozės tyrimą - jis mokamas? Kadangi lankausi privačiai, galvoju ar tam tyrimui eit lapuko pas šeimistę, ar bet kokiu atveju mokėt reiks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egluzeeele @ 2016 12 28, 14:33)
Labas,

Mafina - man dar 2,5mėn iki atostogų smile.gif
O tau ne šiandien pas gydytoją?

Dar vienas klausimas apie tą gliukozės tyrimą - jis mokamas? Kadangi lankausi privačiai, galvoju ar tam tyrimui eit lapuko pas šeimistę, ar bet kokiu atveju mokėt reiks smile.gif

Nemokamas tyrimas, bet kliukoze paciai reikejo pirkt vaistineje
Atsakyti

aš kaip supratau man kmuk bus ir gliukozė ir tyrimas nemokamas. nes nesakė, kad nusipirkt

Atsakyti

Pfff, pati isijunge nauja forumo versija,  :blink: cia reikia suprast kkad senos jau nebus?

Atsakyti

Jau senokai nauja naudojuos.. 

Atsakyti
Labukas visoms 4u.gif
Na ka jau beveik viena koja naujuose metuose esam biggrin.gif
QUOTE(egluzeeele @ 2016 12 28, 16:33)
Labas,

Mafina - man dar 2,5mėn iki atostogų smile.gif
O tau ne šiandien pas gydytoją?

Dar vienas klausimas apie tą gliukozės tyrimą - jis mokamas? Kadangi lankausi privačiai, galvoju ar tam tyrimui eit lapuko pas šeimistę, ar bet kokiu atveju mokėt reiks smile.gif


Egluzeeele, oj kokia gera tavo atmintis biggrin.gif Aha vakar ejau privaciai pas gine. Tai viskas labai gerai su mano pilvuko gyventoju, tik... lyti patvirtino - BERNIUKAS vis del to pas mane gyvena ir nepavirto jis i MERGYTE... ech, vel nuliudau, nes tikejausi as tos mergytes vis del to, dar kai taip netiketai Lerikytei buvo lyties pasikeitimas... kazkiek tikejausi ir as ax.gif Bet juk niekas nesikeicia, tik reikia apsiprasti su ta mintim... ale vistiek lauksiu gimdymo, kad tikrai pamatyciau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
\
Man gliukoze irgi riekejo nusipirkti, o pats tyrimas nemokamas, man lapuka israse seimos gyd, nes gine nedirbo, o Kaunas liepe iskart darytis, nelaukti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mafina24 @ 2016 12 29, 09:35)
Labukas visoms  4u.gif
Na ka jau beveik viena koja naujuose metuose esam  biggrin.gif
Egluzeeele, oj kokia gera tavo atmintis  biggrin.gif  Aha vakar ejau privaciai pas gine. Tai viskas labai gerai su mano pilvuko gyventoju, tik... lyti patvirtino - BERNIUKAS vis del to pas mane gyvena ir nepavirto jis i MERGYTE... ech, vel nuliudau, nes tikejausi as tos mergytes vis del to, dar kai taip netiketai Lerikytei buvo lyties pasikeitimas... kazkiek tikejausi ir as  ax.gif Bet juk niekas nesikeicia, tik reikia apsiprasti su ta mintim... ale vistiek lauksiu gimdymo, kad tikrai pamatyciau  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
\
Man gliukoze irgi riekejo nusipirkti, o pats tyrimas nemokamas, man lapuka israse seimos gyd, nes gine nedirbo, o Kaunas liepe iskart darytis, nelaukti  rolleyes.gif

Pamatysi, bus mylimiausias vaikas 4u.gif nors suprantu tavo nora, kai suzinojau kad nestuke.gif vyrui pasakiau, kad noriu mergaites isvardinau daug pliusu ir t.t. o jisai man pasake zinai auginti sunu yra du dideli pliusai kuriu uztenka man(t.y.jam)noreti berniuko 1.berniuka auginti pigiau 2. Uz berniuka maziau rekes pergyventi kai paaugs biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
P.S. kur dingo musu Irena?kas nauja nameli padarys?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Violeta06: 29 gruodžio 2016 - 10:02
QUOTE(Violeta06 @ 2016 12 29, 12:00)
Pamatysi, bus mylimiausias vaikas 4u.gif  nors suprantu tavo nora, kai suzinojau kad  nestuke.gif  vyrui pasakiau, kad noriu mergaites isvardinau daug pliusu ir t.t. o jisai man pasake zinai auginti sunu yra du dideli pliusai kuriu uztenka man(t.y.jam)noreti berniuko 1.berniuka auginti pigiau 2. Uz berniuka maziau rekes pergyventi kai paaugs  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
P.S. kur dingo musu Irena?kas nauja nameli padarys?


Violeta06, aciū už palaikymą 4u.gif
As net neabejoiju, kad mylesiu wub.gif Man aplinkiniai irgi panasiai sako, kad su berniukais maziau islaidu, mažiau pergyvenimo ir t.t. bet ka padaryti, kad mergyte man buvo lengviau auginti, sunku persiorentuoti.
O ka tau pamate?

Tikrai, kas namučius naujus padarys
Atsakyti

Jei Irena neateis aš padarysiu, bet vakare  :4u: 

Aš irgi jau buvau susiradus daug berniukų privalumų ir kai jau visai buvau su tuo susigyvenus - ciaukst ir ivyko kaip ivyko 

Tegul pasikartosim 1000 kartą, tegul tai banalu, bet koks gi po šimts skirtumas, svarbu,kad tas vaikiukas išvis BŪTŲ ir kad BŪTŲ SVEIKAS.  :wub: 

O egluzeles atmintis ai tikrai :D fenomenali :D

Atsakyti