Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

ar kas nors mytoys perka? o gal kodais dalinasi? biggrin.gif



čia mažas, kas ieško rutulio
siunčia nemokamai
Atsakyti
QUOTE(raselita @ 2016 11 17, 14:30)
Pasirinkit dydį ir spalvą, tada matosi kas pardavėjas. Kiek peržiūrėjau skirtingų dydžių, visur pardavėjas pats amazon tiek liemenėlės, tiek kelnaičių  4u.gif

aciu jums smile.gif
Atsakyti
gap.eu .
gal kas perka vilniuje? ir priimtu su viena pizama
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dangerele: 17 lapkričio 2016 - 15:05
Gal yra norinciu GINO ROSSI batu is Vente, pirksiu siandien, gali prijungt siuntimui pasidalint:)
Kaunas, rasykit AZ
Atsakyti
QUOTE(yuki @ 2016 11 17, 15:35)
ar kas nors mytoys perka? o gal kodais dalinasi? biggrin.gif

Gavau į paštą kažkokį -15 proc, galiu persiųsti naujienlaikraštį kam reik. Rašo, kad galioja iki 18 dienos.
Atsakyti
Sveikos merginos.

Niekada nesu pirkusi internėtinėse parduotuvėse, tačiau sudomino ( tik per tą sumautą lietuvišką taupumą) .... ir jau puse dienos reknu SM informaciją- neužkabinu nė vieno pokalbio apie tai hmm.gif

Jau kuris laikas facebooke metama reklama Timberland batų reklama.... Manau ne viena esate ją mačiusi......Na netikiu tokiomis kainomis... primečiau siuntimo kainą-vistiek netikiu....
Kas man pasakis, - Kur čia šuo pakastas?
Tem batai kainuoja 20 eurų, su siuntimu +/- 35 eurai. o tokie pat batai lietuviškame variante jau 125 eurai????? ir "Siunčiame nemokamai" smile.gif smile.gif smile.gif
Ar kuri susidūrėte? Siuntėtes iš ten?
Atsakyti
QUOTE(dangerele @ 2016 11 17, 14:42)
gap.eu .
gal kas perka vilniuje? ir priimtu su viena pizama

Parasiau i email.


Gal galit pakomentuot del gap dydzio pizamos? dvieju daliu pizama, 104 dydi nesioja berniukas, koki imt dydi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akva17: 17 lapkričio 2016 - 15:10
QUOTE(1juraciukas @ 2016 11 17, 15:07)
Sveikos merginos.

Niekada nesu pirkusi internėtinėse parduotuvėse, tačiau sudomino  ( tik per tą sumautą lietuvišką taupumą) .... ir jau puse dienos reknu SM informaciją- neužkabinu nė vieno pokalbio apie tai hmm.gif

Jau kuris laikas facebooke metama reklama Timberland batų reklama.... Manau ne viena esate ją mačiusi......Na netikiu tokiomis kainomis... primečiau siuntimo kainą-vistiek netikiu....
Kas man pasakis, - Kur čia šuo pakastas?
Tem batai kainuoja 20 eurų,  su siuntimu +/- 35 eurai. o tokie pat  batai lietuviškame variante jau  125 eurai????? ir "Siunčiame nemokamai" smile.gif smile.gif smile.gif 
Ar kuri susidūrėte? Siuntėtes iš ten?

Senoje temoje nemažai info šita tema. Nebūna tokių kainų kaip ir nebūna akcijų visiems modeliams. Apgavikai čia.
Atsakyti
QUOTE(1juraciukas @ 2016 11 17, 16:07)
Sveikos merginos.

Niekada nesu pirkusi internėtinėse parduotuvėse, tačiau sudomino  ( tik per tą sumautą lietuvišką taupumą) .... ir jau puse dienos reknu SM informaciją- neužkabinu nė vieno pokalbio apie tai hmm.gif

Jau kuris laikas facebooke metama reklama Timberland batų reklama.... Manau ne viena esate ją mačiusi......Na netikiu tokiomis kainomis... primečiau siuntimo kainą-vistiek netikiu....
Kas man pasakis, - Kur čia šuo pakastas?
Tem batai kainuoja 20 eurų,  su siuntimu +/- 35 eurai. o tokie pat  batai lietuviškame variante jau  125 eurai????? ir "Siunčiame nemokamai" smile.gif smile.gif smile.gif 
Ar kuri susidūrėte? Siuntėtes iš ten?

Tai kad vos ne pusė anos temos apie tai buvo ax.gif
Atsakyti
Kas ieskot Sventems sukneliu iseiginiu - Cocosa.co.uk na laaaabai graziu yra kaip man atrodo uz juokingas kainas... Man ten kazkaip geriausias pasirinkimas sukneliu, batu ir ypac rankiniu....Kazkaip geresniu ir pigesniu randu nei Ventej. Realiai ventej perku jau tik per ispardavimus:)) Na cia siaip pasidalinau mintimis garsiai, gal kam pravers:)
Atsakyti
Ačiū, ... Patvirtinot abejones.......
Buvau ir senoj temoj- nemačiau žioplė, lendu dar kartą, kad visisškai apsiraminčiau smile.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
na nesurenku.. viskas issluota kas reikia. vilniete priimciau viena . gap.eu
Atsakyti