Įkraunama...
Įkraunama...

Shoping'ai UK parduotuvėse NEXT, H&M, F&F,GEORGE,

Renkam asda mokyklines prekytes, kad spetu atkeliauti :) 

Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2020 06 30, 13:07)
https://direct.asda....cgid=D10M1G1C13

kas pirke vaikinukam švarkus, sunus beveik 12 m. 158 ugio 56 kg, pilnesnis, turi ir kumpelius ir pilvuzika....nebezinau koki dydi imt 14-15?

ar patikima lenetele, na ar atitinka ismatavimus, bent ten būtų orentyras.

Kada geriausia uzsakyt jau kad iki rugsejo 1 d. gauti? ir koks kursas dabar eina 4u.gif

O ne geriau 8togo pirkti? netiks- galėsit grąžinti. Aš jau bijau su švarkais rizikuoti....
Atsakyti
QUOTE(Supronti @ 2020 07 01, 15:10)
O ne geriau 8togo pirkti? netiks- galėsit grąžinti. Aš jau bijau su švarkais rizikuoti....

Už 50€ ? Absurdų absurdas. Tegul patys juos ir perka ir nešioja.
Atsakyti
QUOTE(Supronti @ 2020 07 01, 16:10)
O ne geriau 8togo pirkti? netiks- galėsit grąžinti. Aš jau bijau su švarkais rizikuoti....

59 eur nu, kosmosas....jau tada dar hm meginsiu gaudyt uz 21 eur nu bet ne uz 59.....
Atsakyti

Adidas yra norinciuju.

Atsakyti

Svarkus tai jau is asdos pirkite, nes ilgokai siunciasi, jei netiktu,  kad dar turetume laiko kita susirasti, jie tokie skystesni is Asdos, HM man fainesni ir kokybe man ju geresne.

Atsakyti
Prasidėjo -70 proc. išpardavimai Vertbaudet. Jungiamės kol yra daugiau dydžiųsmile.gif
Atsakyti

o ju rubai mazinti? keliais dydziais imti didesnius?

Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2020 07 01, 14:42)
Už 50€ ? Absurdų absurdas. Tegul patys juos ir perka ir nešioja.



QUOTE(kriisti @ 2020 07 01, 17:24)
59 eur nu, kosmosas....jau tada dar hm meginsiu gaudyt uz 21 eur nu bet ne uz 59.....

Sūnėnas 2 metus jį nešiojo ir dar už 10 eur pardavė. nes būklė buvo l.gera.
Tai paskaičiavus ne taip ir brangiai išeina....
O asdos po pusmečio reikėjo keisti
Atsakyti
QUOTE(Supronti @ 2020 07 03, 11:11)
Sūnėnas 2 metus jį nešiojo ir dar už 10 eur pardavė. nes būklė buvo l.gera.
Tai paskaičiavus ne taip ir brangiai išeina....
O asdos po pusmečio reikėjo keisti

Mano vaikas kasmet užauga 12-14 cm, reik kasmet keist. Jis jų nekenčia ir nedėvi. Nupirkau asdos megztuką su liemene, labai puikiai. Šitų už tokią kainą nepirkau ir nepirksiu. Pirmoj klasėj nupirkau kelnes iš ten. Po mėnesio užpakalis ėmė blizgėt kaip stiklas. Keliai nusitrynė. Baisi baisi kokybė. Geriau iš asdos. Milijardą kartų. Atlaikė kelnės kone dvejus metus. Ir dar kitiem atiduosiu. Beje, nepatiko iš Marks&Spencer. Labai greitai pavirto į nieką, išmečiau.
Atsakyti

Yra norinciuju is tkmaxx , asdos , vertbaudet 

Atsakyti
QUOTE(CHASKA @ 2020 07 03, 11:00)
<p>o ju rubai mazinti? keliais dydziais imti didesnius?</p>


Jei klausiat apie Vertbaudet, tai reikia tiesiog žiūreti ūgį jų dydžių lentelėj, ne amžių. Mums atitiko.
Atsakyti