Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių krašto augalų mylėtojų kampelis,2016žiema

QUOTE(poeme @ 2018 08 01, 16:49)
Ar iškepėt vaikai? vartotojo įkelta nuotrauka

Dar ne, palengva lydomės, skystėjam, bet nekūstam tongue.gif
Atsakyti
Sveikos darbštuolytės ir atostogautojos. Gal susitikime? Padegustuosime pomidorus, pasidalinsime gera nuotaika, vasaros gėrybėmis ir savo šypsenomis, kol neprasidėjo rudens gėrybių sutvarkymo laikas ir mokslų pradžia!?
Atsakyti
SUSITIKIMAS!!!! rugpjūčio 23d. 18val. Kaip visada- Saulės miestas, La creppe kavinukė. Laukiam!!!
Atsakyti
Vot mano margeniai ax.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Neišpasakytas grožis clap.gif Tavieji ir mūsų bendrijos kiemo puošmena 4u.gif Ale reiks irgi pradėt kanas į mažulius vazonus kišt, matau ne pas vienus jos ne vargsta, o su malonumu žydi blink.gif hmm.gif Ačiū visoms už smagias ir naudingas susitikimo akimirkas 4u.gif Petunijos vazonikuose, pomidorai išrakinėti, sėklos džiovinasi.
Atsakyti
QUOTE(mergaitegeliu92 @ 2018 08 27, 15:25)
Ale reiks irgi pradėt kanas į mažulius vazonus kišt, matau ne pas vienus jos ne vargsta, o su malonumu žydi  blink.gif  hmm.gif

Taip! Kasmet sodindavau į žemę, žiedų nemačiau paskutinius porą metų. Jau norėjau jas mest lauk, bet kad taip gerai išsilaikė, sukišau į vazoną, tiesiog, ant greičio, nieko nesitikėdama................ ir prašau bigsmile.gif Žydi ir l.gerai auga. Dabar tik į vazoną ir sodinsiu 4u.gif

Dar nelaikas žieminiams česnakams? 4u.gif
Atsakyti
Labuks na pradedam kraustytis jau į namus , gana tuose daržuose tupinėti biggrin.gif

Kaip gyvenat ?ką makaluojat ? ar jau pasiruošusios žiemai ? ax.gif

Mano darže liko morkos ir burokėliai , reike dar braškių lapus nupjaut ir galėsim laukt žiemos 4u.gif sultys jau išspaustos , košių šiektiek primakalavau , dar vieną su kopūstais noriu pabandyt , ir obuolių košės dar kokį puodą išvirt....

Gėlių mergaite aš kanas ir tik į vazonus sodinu , kai pradeda gegužę žydėti tai žydi be perstojo iki pat šalnų wub.gif aišku reik su trąšom laistyti mirksiukas.gif

Į kiemą ateina ruduo 4u.gif gėlynai jau tušti , vien tik žalumynai , vazonuose dar viena kita palergonija šviečia... wub.gif


Atsakyti
QUOTE(mergaitegeliu92 @ 2018 08 27, 15:25)


Pasirodo mes zviazdą turim vartotojo įkelta nuotrauka O būk pagarbinta vartotojo įkelta nuotrauka
Kaip čia taip tyliai, jokio garso, kad TV reikia įsijungt? Gerai, kad seklių morkų turim biggrin.gif Bet vat kad linkėjimų negavom, tai pykstu vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
QUOTE(*simsius* @ 2018 09 12, 11:15)
Labuks na pradedam kraustytis jau į namus , gana tuose daržuose tupinėti biggrin.gif

Kaip gyvenat ?ką makaluojat ? ar jau pasiruošusios žiemai  ? ax.gif

Mano  darže liko morkos ir burokėliai , reike dar braškių lapus nupjaut ir galėsim laukt žiemos  4u.gif  sultys jau išspaustos , košių šiektiek primakalavau , dar vieną su kopūstais noriu pabandyt , ir obuolių košės dar kokį puodą išvirt....

Gėlių mergaite aš kanas ir tik į vazonus sodinu , kai pradeda gegužę žydėti tai žydi be perstojo iki pat šalnų  wub.gif  aišku reik su trąšom laistyti  mirksiukas.gif

Į kiemą  ateina ruduo  4u.gif gėlynai  jau tušti , vien tik žalumynai  , vazonuose dar viena kita palergonija šviečia...  wub.gif

Oi gerai pasakei mirksiukas.gif Aš žinokit, kaip visada - jau noriu žiemos ax.gif Ir čia labai rimtai!
Mažai ką viriau........ Pomidorų padažo nei sloviko, mišrainių jokių............ Kažkaip uogienėm pasibaigė virimai. Praeitą savaitę viriau tik obuolienę su avietėm ir su aronijom ir obuolių sūrį. Darže dar mano viskas: cukinijos, morkos, burokėliai, porai, kopūstai.................. Darbo da figa. Bet JAU atsibodo angel_sadangel.gif Išeinam į mišką pasivaikščiot, prisigrybaujam, prisidarau papildomo darbo......už tai daržas paliktas likimo valiai ax.gif
Bet tai kaip nieko neužsivakavai iš daržovių šiemet, tai pati apakus blink.gif Tik visus agurkus užraugėm, ir vsio blink.gif
Atsakyti
Va ir aš baisiausiai nusivylus... Jei būtumėt išgirdusios, kiek linkėjimų ir gražiausių žodelių apie visą mūsų kompaniją prisakiau, pridėkavojau, prikviečiau naujokes jungtis, nuvirstumėt :hmm :Nukiiiirpo, nevidonai, ką daba man daryt ?.. Ainu laišką rašyt į ATLAISK laidą...antrą kartą zviazda tapsiu lotuliukas.gif ir dar jus pakvies, pafilmuos. Jei rimtai, kažkoks gyvenimo pokštas, jaučiuos nejaukiai. Maniau pajuokinau, o, matai, užrūstinau..Atlaiskit, prašau... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mergaitegeliu92: 14 rugsėjo 2018 - 17:35
Gražios jums visims rudens dienos. Čia keletas žiedelių:
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Dar tikrai nelaukiu žiemos :-)
Atsakyti
wub.gif Žyginta kaip gražiai dar žydi wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*simsius* @ 2018 09 16, 08:49)
wub.gif Žyginta kaip gražiai dar žydi  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Taip! Dar vis žydi pelargonijos ir begonijos. Tik foto neįmečiau
Atsakyti