Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Kadangi is george 'nuplauke' mano vienas labai ieskotas lego, valandos begyje pirksiu is mytoys(turiu 10%of viskam, tikiuos veikianti..) priimsiu viena prisijungiancia. Vilnius Atsiemimas zirmunuose.


QUOTE(padraika22 @ 2016 11 23, 16:16)
bandau registruotis mytoys naujienlaiškiui, bet man kažkodėl meta erorą. prisiregistravus turi ateiti į el paštą kažkoks patvirtinimas? su vienu el paštu jau registravaus senai senai tai nebepamenu ar atėjo kažkoks laiškas, kad patvirtinti  unsure.gif


Gal galit detaliau kur ka spaudziat. As lyg viska pazymejau, bet negaunu naujienlaiskio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *slapuke: 23 lapkričio 2016 - 17:34
Gal kam bus naudinta -black friday proga Zennioptical taiko 20 proc nuolaida 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 11 23, 08:36)
Amazon.de 20% Gutschein auf Sport-Artikel der neuen Kollektionen winter2016.
Turetu ir paspirtukam taikyti.

Kokius micro perkat 3meciams? Mini Micro? hmm.gif Veliau brolio atiteks.

as pirkau maxi, nes dydziu jie identiski, tiek, kad maxi reguliuojasi vairo aukstis, o mini ne.
Cia lygina mini su micro, man si nuoroda padejo apsispresti https://www.youtube....h?v=MBcM4DEIwKw
Atsakyti
jeigu kas ketinate pirkti amazon (uk) be prime tiesiai į Vilnių ir norite jungtis iš karto pranešu, kad gruodžio pirmomis dienomis siuntą žada atsiųsti, todėl iki gruodžio 1 d. gali nespėti, bet gali būti kiek anksčiau ar vėluoti, į kitus miestus nelabai turėsiu kada persiuntimais užsiimti, kursą tai galite patikrinti, kokį duoda bankai (mano swed) - čia dalis AZ gautų užklausų atsakau iš karto bendrai
norėdami jungtis iš karto atsiųskite prekės nuorodą (be atskiro susitarimo nepirksiu), kad matyčiau ar siunčiama į LT, nes daugelį atsiųstų prekių nesiuntė
pirkti ketinu šiandien vakare apie 22 val. maždaug
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2016 11 23, 17:00)
taip, pajamos, bet jei turit individualios veillos pazyma tai nereikia nieko moketi, jokiu 26 ar keik ten proc..oati turiu IV ir nieko

Aš turiu individualios veiklos pažymą, gaunu pagal ją pajamas ir privalau mokėti mokesčius. Neklaidinkit žmonių.
Atsakyti
Gal kuri iš New Look perkat? 4u.gif
Atsakyti
Saykit, o Tesco maista per PA galima pirkti?
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2016 11 23, 19:59)
Aš turiu individualios veiklos pažymą, gaunu pagal ją pajamas ir privalau mokėti mokesčius. Neklaidinkit žmonių.

VMI tingiu ieškoti, bet va Sodra: Asmenys, vykdantys veiklą pagal individualios veiklos pažymą, privalomai draudžiami: pensijų ir ligos ir motinystės socialiniu draudimu. http://sodra.lt/lt/s...vidualia-veikla
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2016 11 23, 18:14)
ačiū visoms už atsakymus. drono ieškau ne savo vaikui. pildau 8m berniuko Kalėdinę svajonę, tad nelabai norisi brangaus žaislo. dar plius skanumynai. planuoju į kokį 40e tilpti.

Nustebino Norfa, aptikau ten nemažą pasirinkimą Dronų ir visai gerom kainom, yra ir mažesnių ir didesnių, bent jau buvo biggrin.gif ten būna irgi nuolaida 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mere: 23 lapkričio 2016 - 19:13
QUOTE(Lux @ 2016 11 23, 20:07)
VMI tingiu ieškoti, bet va Sodra: Asmenys, vykdantys veiklą pagal individualios veiklos pažymą, privalomai draudžiami: pensijų ir ligos ir motinystės socialiniu draudimu. http://sodra.lt/lt/s...vidualia-veikla

Lux, kokius mokescius jus turit omeny, Sodrai ar PVM?

Kaip suprantu Uzsispirele dirba ir yra apdrausta, del to jai Sodrai moket nereikia.

Pataisykit jei klystu 4u.gif
Atsakyti
Ok, kas ten ieškojo įvairiausių žaislų..
VLN Akropolio Maximoje yra tauškučių kelių spalvų, tikrai nemažai.
Taip pat yra ir Paw Patrol autobusiukų.
Taip pat ir Lego gaisrinių stočių (kaina berods 119 EUR, bet ir nuolaida 40%).
Papildytas asortimentas technic, speed ir pan.
Star Wars advento kalendorių irgi mačiau.
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2016 11 23, 20:24)
Lux, kokius mokescius jus turit omeny, Sodrai ar PVM?

Kaip suprantu Uzsispirele dirba ir yra apdrausta, del to jai Sodrai moket nereikia.

Pataisykit jei klystu  4u.gif

Reikia mokėti Sodrai ir pajamų mokestį, viso tai sudaro apie 26 proc. nuo gautų pajamų iš individualios veiklos. Aš dirba pagal DS ir individualios veiklos pažymą. Pavasarį mano pajamų deklaracijoje būna paskaičiuoti mokesčiai nuo individualios veiklos pajamų, sodra irgi priskaičiuoja.
Atsakyti