Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 96 laida

O aš stoviu prie "Eleonoros" eilėj bibliotekoj smile.gif . Kaip smagu, kai žinai, kad ateityje tavęs laukia kažkas gero... smile.gif

O dabar draugauju su "Dziedu". Na, gerai skaitosi. Tokia "Silva rerum" tipo knyga. Daug veikėjų, daug linijų, graži kalba. Mestelėjau akį apie autorių - tai pirma ir paskutinė a.a. R.Treinio knyga. Gaila.
Atsakyti
Nu mano fronte nieko nauja..nu Milosa skaitau...grazu, gerai, tik, kad privalomai, o ne privalomai...neprisiverciu nieko skaityti..nebent Lidl nuolaidu zurnala biggrin.gif
Sofija nu duok viska ka turi, kad ir paaugliu, gal suveiks...nu tiesa kita savaite praskaidrinsiu galva kiek, tai gal atsiras noras skaityti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alchemie: 17 balandžio 2019 - 16:26
QUOTE(giluze @ 2019 04 17, 10:18)
Tai kad aš turbūt visus tuos pačius žiūriu, nes kažkas iš kauniškių man užrodė.  biggrin.gif

Oho! blink.gif Kada tu išvis spėji skaityti? bigsmile.gif
Atsakyti
Skaičiau Eleonorą. Nebloga knyga, bet žiūrint iš profesinės pusės, o man nesigavo žiūrėt kitaip, siūta storais baltais siūlais. Bet tikrai skaitykit. Čia mano problema smile.gif Tikiu, kad muzikantėm irgi atrodo daug kas įtartina, kai mes alpėjam nuo muzikinės tematikos knygų smile.gif
Atsakyti

Prieplauka, kaip tik galvojau apie tave kai skaičiau. Aš ne profesionalė, bet irgi sutinku, kad daug kas baltais siūlais siūta 😀 ignoravau. Man pvz visokie trileriai ir detektyvai kliūna, labai mažai kur aš nematau loginių klaidų. Dažniausiai ten viskas nesamonė atrodo😀 poelgiai, ypač kriminaliniai dalykai. Labai geram tai gali ignoruoti, bet dažnaiusiai akis bado loginės klaidos

Aš bibliotekoje gavau pirmadienį Pulitzerio premiją gavusią RICHARD POWERS “Overstory”. Oho kaip sodru! Net nežinau su kuo palyginti. Gal Markesu? Nėra nei vieno nereikalingo žodžio. Nepasakysiu, kad labai lengvai einasi, bet labai gerai

Atsakyti
QUOTE(prieplauka @ 2019 04 18, 09:56)
Skaičiau Eleonorą.



QUOTE(Forget @ 2019 04 18, 13:01)
<p>Prieplauka, kaip tik galvojau apie tave kai skaičiau. Aš ne profesionalė, bet irgi sutinku, kad daug kas baltais siūlais siūta 😀 ignoravau.

Įspūdžiams susigulėjus, galiu sutikti, kad Eleonora nėra tobula knyga 4u.gif prieš kelias dienas dar būčiau kibusi į atlapus tongue.gif tačiau įtraukianti, na bent man, ir neerzinanti, baltus siūlus galima ignoruoti, kaip teisingai Forget pasakė.

Aš džiaugiuosi Geležies fėjūnų naujausia dalimi 4u.gif
Atsakyti
As nesidziaugiu alergija ir sausra...bliaunu, galva skauda, skaityt ir noredama negaliu...nu nesamone kokia toks gyvenimas unsure.gif viskas iseinu gaudyt stogo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Erendira @ 2019 03 28, 16:20)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="saintlina" data-cid="72397759" data-time="1553779166"><div><p>Erendira, o šita, kurią aš klausau, kuri? Antra?</p></div></blockquote><p>Taip, antra,</p><p>Pirmoji yra Ponas Mersedesas  rolleyes.gif​ </p>

O is kur klausot?
Atsakyti
QUOTE(prieplauka @ 2019 04 18, 07:56)
Skaičiau Eleonorą. Nebloga knyga, bet žiūrint iš profesinės pusės, o man nesigavo žiūrėt kitaip, siūta storais baltais siūlais. Bet tikrai skaitykit. Čia mano problema smile.gif Tikiu, kad muzikantėm irgi atrodo daug kas įtartina, kai mes alpėjam nuo muzikinės tematikos knygų smile.gif


suintrigavot jau biggrin.gif kas tai Eleonorai buvo?

iš truputį kitos operos - MO buvo (gal tebėra) eksponuojamis vienos dailininkės, sirgusiuos psichine liga darbai. Gidė pasakojo, kad ji buvo labai produktyvi, o ypač kai užeidavo priepuoliai - per naktį dešimtimis nupiešdavo piešinių. Tiesiog juodu tušu. Hmmm..... nu man kažkaip neetiška juos eksponuoti. Ypač jeigu tai žmogaus saviterapija buvo. Ką manot?

Paskaičiau tiesiog nuostabų straipsnį apie Antano Baranausko biblioteką. Aišku pabaiga liūdnoka (nes karas, naciai, sovietai ir laikas). Karštai rekomenduoju biggrin.gif Antano Baranausko asmeninė biblioteka

ten pdf reikia išsitraukti ax.gif
Atsakyti

O is kur klausot?
Iš trackerio, to kuris ru
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erendira: 21 balandžio 2019 - 20:14

Brūkšniuk, kokia tos dailininkės pavardė? Labai sudomino. Jei ji turėjo bipolinį, tai tieisiog manijos metu labai kūrybiškai pavarydavo ir tiek. Kodel neetiška? Kaip su Van Gogu tada?

Atsakyti

Aš pabaigiau Adam Kay “This is going to hurt: secret diaries of a junior doctor”, jei turit galimybę imkit😀 jis dirbdamas gimdyklose ir panašiai, vedė užrašus. Labai šmaikštus, juokingas tekstas apie žiaurius dalykus. Kai kuriose vietose balsu juokiausi. Labai užskaitau, tik jei esat jautrios kraujams, vagininoms, visokiems plyšimams, tai nerekomenduoju

https://www.goodread...k/show/35235302

Atsakyti