Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 96 laida

Man kol kas "Bėgūnai" šiaip sau. Aš vis gi esu istorijos, siužeto gerbėja. Sunku susikaupti , kai nematai ryšio tarp atskirų gabaliukų. Jaučiu, kad iki Nobelio aš nepriaugus dar... biggrin.gif
Atsakyti
Vakar pirmą kartą apsilankiau Knyvos.lt knygyne Kauno Akropoly....o, siaube ! įeini, o ten vien knygos!! Vien knygos, Karlai! ...kaip mes išgyvensim be to jausmo, kai užeini į Pegasą, o ten sąšlavynas hmm.gif gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(SOFIJA5 @ 2019 10 19, 13:28)
Negaliu nepasidalinti atsiliepimu. Jau senokai perskaičiau, bet vis vaidenasi ši knyga mano mintyse. Gabriel Barylli "Balerina". Nuoširdžiai rekomenduoju  4u.gif 
Ir dar daug daug visokių detektyvų ir meilės romanų mano skaitiniuose gausu, bet nieko ypatingo.
O ką jūs šiuo metu skaitote?


Baleriną skaičiau senai, bet patiko ji ir man smile.gif
Detektyvų ir mano 'klausiniuose' sočiai. O dabar mėgaujuosi G. Jachinos "Mano vaikais". Labai gražiai parašyta.. tik liūdna.
Atsakyti
As netycia kazkaip uzkliuvau uz angliskos paaugliu fantastines literaturos "Girl of thorns and roses" Rae Carson. Sugalvotos salys, sugalvotas karas, bet tap itraukia, skaitau online, nes kitaip neradau nemokamai, o pirkti nenorejau. Kitu frontu pilnai eina Lindgren biggrin.gif
Atsakyti
Lindgren visada gėris wub.gif
Galiu pasidžiaugti, kad gavau bibliotekoje Brandon Sanderson Miglos vaikai. Amžių didvyris - penktadienio vakarą tiesiog vaiščiojau knygą apsikabinusi ir truputį dainavau iš džiaugsmo bigsmile.gif Iki sekmadienio pietų perskaičiau. Taupiau labai. Man ši dalis labiausiai patiko. Gal dėl to kad daug veiksmo ir pasaulis jau pažįstamas. Ir viskas taip netikėtai ir teisingai baigėsi. Gėris vienareikšmiškai wub.gif Tik perskaičiusi pradėjau pavydėti toms, kurios dar neskaitė 4u.gif
Gal dar kas nors šią trilogiją pabaigė? Kokie įspūdžiai?
Atsakyti
Turiu angliskai, bet nepradejau dar net, guli plokstuke el. formatu. Tingiu kazkaip, gal reiks lietuviskai pasiimti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(SOFIJA5 @ 2019 11 11, 08:23)
Gal dar kas nors šią trilogiją pabaigė? Kokie įspūdžiai?

Aš ir nežinojau, kad jau trečia išėjo. biggrin.gif
Perskaičiau "Graudaragio užkalbėjimą" S. Enorantos. Buvau labai sužavėta, paskui truputį atvėsau, bet iš esmės nebloga knyga, šiek tiek naivoka. biggrin.gif Dabar skaitau "Dievų šokis" V. Chandra. Mane nupirko su žodžiais "magiškasis realizmas", tik nedaug to ingrediento knygoj. biggrin.gif Toks sluoksniuotas pyragas Indija-Amerika-Indija-Amerika. Skaitosi gerai, įtraukia.
Ech, tiek naujų knygų į rankas lipa, kad nors persiplėšk, kai reikia rinktis, ką skaityti. rolleyes.gif
Žiūriu, greitai išleis "Dagilį". Jau planavau skaityti rusų kalba. Tiek apie jį girdėjau...
" Dagilis: romanas / Donna Tartt ; iš anglų kalbos vertė Andrius Patiomkinas. –Vilnius : Alma littera, 2019."
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giluze: 11 lapkričio 2019 - 12:22
QUOTE(Alchemie @ 2019 11 11, 13:32)
Turiu angliskai, bet nepradejau dar net, guli plokstuke el. formatu. Tingiu kazkaip, gal reiks lietuviskai pasiimti unsure.gif


Skaityk skaityk bile kokia kalba. Toks įdomus, nors ir šiurpus pasaulis.
QUOTE(giluze @ 2019 11 11, 14:07)
Aš ir nežinojau, kad jau trečia išėjo.  biggrin.gif
  Perskaičiau "Graudaragio užkalbėjimą" S. Enorantos. Buvau labai sužavėta, paskui truputį atvėsau, bet iš esmės nebloga knyga, šiek tiek naivoka.  biggrin.gif 

Graudaragio užkalbėjimą ir aš perskaičiau. Jau taip džiaugiausi, kai bibliotekoje pačiupau. Deja. Nepatiko man. Neįtikino. Elementariai nuobodu buvo. sad.gif
Atsakyti
Nu matai, o man, palyginus su tom visom YA , kurias skaičiau, buvo visai nieko. Be tos meilės-seilės ir baisių paaugliškų isterijų.
Atsakyti
Man dabar labai gerai Lindgren eina...ypac kai skaitau, tai, ko neskaicius biggrin.gif visai suvaikejau matyt...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alchemie: 11 lapkričio 2019 - 21:47
Sveikos,

tik ką perskaičiau "Grožis lyg žaizdas" .. man tikrai labai sudėtingai skaitėsi, man matyt tas magiškasis realizmas sunkiai virškinamas biggrin.gif

Dabar pradėjau "Lolita" anglų kalba, bet spėju mesiu, nes per sudėtinga anglų kalba biggrin.gif
Atsakyti
Man rusiskai labai gerai skaitesi Lolita 4u.gif
Atsakyti