Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 96 laida

Suteikiau antra šansą K.Ishiguro. Perskaičiau "Plūduriuojančio pasaulio menininkas" Deja, deja... Teks ir jam , kaip Koršunovui dar 20 m. laukti trečio šanso smile.gifBet vis gi manau, kad daugiau nebeskaitysiu šio autoriaus. Trijų knygų užtenka, kad susidarytum nuomone, jog tai ne tavo autorius, ar ne ? smile.gif

Aš net neįveikiau jos, siutino baisiausiai... lėkštumas? Šiaip, manau, kad gal nepajėgiu suprasti tos šalies kultūros... Turiu planų sąraše Kniazevo įskaitytą "Palaidotą milžiną", bet ranka dar nepakyla ir ausis neatsiveria jai  :rolleyes:​ 

Atsakyti


Sveiki.gal kas skaite detektiva Agatos Kristi 'Vyras rudu kostiumu''?

Reikia knygos aprasyma nedideli.

Parasykit I PM
Atsakyti
Klementyna, siūlyčiau Selmos Lagerlöf "Liovenšioldų žiedą" - sagą apie vienos šeimos kelias kartas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brūkšniukas: 08 vasario 2020 - 16:09
QUOTE(Erendira @ 2020 02 07, 08:34)

</p><p>Metus pradėjau beveik tradiciškai - Frajumi (Na, laikykis) 


ir......?

QUOTE(Mamce @ 2020 02 07, 16:52)
Suteikiau antra šansą K.Ishiguro. Perskaičiau "Plūduriuojančio pasaulio menininkas" <...>Tas pats kaip ir skaitant "Dienos likučius": norisi pakratyti veikėjus, kad jie 'atvirstų" normaliais žmonėmis, o ne kažkokias ledkalniais ar mandagumo automatais....


Koks puikus apibūdinimas! Kai pamačiau Tavo komentarą, supratau, kad ir man norėjosi "Dienos likučių" herojus papurtyti biggrin.gif

tai ką dabar daryt? kaip ir planavau skaityti tą plūdūrą....
Atsakyti
QUOTE(klementyna @ 2020 02 07, 11:31)
pvz silva rerum popsiška knyga???

Na jūs klausiat patarimo, o po to arba paniekinat pasiūlymą arba piktinatės. Taip, jos visos jūsų išvardintos yra popsas, GERAS popsas.
Atsakyti

ir......?

Autorė bręsta   :rolleyes:  Patiko, bet man.jos visos patinka, kiekviena kažkuo savaip. 

Atsakyti
Labos 4u.gif na ir kur įspūdžiai iš knygų mugės? Ar dar nė viena nebuvot/negrįžot? Aš tai su nekantrumu laukiu rytojaus wub.gif Alchemie, matei ryt "Klampynių kronikų" II dalį pristatynes😁 Žadu būtinai įsigyti 🥰
Atsakyti
Buvau, jau perskaicius ir dar konkurse viena knyga laimejau. 4u.gif Bus ir trecia dalis, isdave Neringa 4u.gif
Atsakyti

Paskutinių savaičių "įvykiai"

William Styron "Sofi pasrinkimas" Įspūdis nevienareikšmis. Iš esmės, man atrodo, kad autorius nesusitvarkė su užmoju ir apimtimi. Yra labai gerų vietų ir yra tų gerų vietų visai nevertų... Daug apžiota (koncentracijos stovykla / Lenkijos pasipriešinimas / destruktyvūs vyro ir moters santykiai / spuoguoto jaunuolio svajos, čia be šalutinių linijų) ir... pritrūkta kvapo... Knygą klausiau (įskaitytą Knizevo) kaip skiautinį - tai nykokoki autoriaus (lytiniai) išgyvenimai, tai sukrečiantys ir stiprūs Sofi pasakojimai, tai sausi "istoriniai/filosofiniai" intarpai, kažkokie neorganiški ir stabdantys veiksmą. Antra vertus, kaip minėjau, yra daug puikių, stiprių vietų / išgyvenimų / pasirinkimų, Yra neišvengiamos dviejų, kiekvieno savaip sužalotos dvasios žmonių pabaigos nuojauta, nes nei vienam, nei kitam dėl savų priežasčių negresia "ilgai ir laimingai"...

Madeleine Miller "Kirkė". Kažkuria prasme priešingybė - nelabai didelės apimties, bet labai turtingas pasakojimas. toks taupus bet daug pasakantis stilius. Vaikystėje graikų mitus skaičiau vietoje pasakų, todėl šita istorija man prie širdies. Ir šiaip, labai graži.

Lauren Groff "Moiros ir furijos". Skaičiau iškart po "Kirkės" ir pirmoji dalis "Moiros" pasirodė blankoka. Bet, antroje dalyje "Furijos" paaiškėjo, kad moterų gyvenimo istorijos kažkokios spalvingesnės... 

Atsakyti
Ir kaip mes čia gyvename? Nenorėčiau, kad visos skaitytojos išsibėgiotų po kampus. ax.gif Ką skaitot?
Aš baigiau S. Penney "Vilkų švelnumas". Labai daug tikėjausi iš tos knygos, mažų mažiausiai žiemos atmosferos. Bet perskaičius galiu pasakyti tik Stanislavskio žodį :" Netikiu!". nesukėlė jokių emocijų, kitaip sakant.
Dabar jau ilgokai skaitau Мари Бреннан "Естественная история драконов" . Ilgokai, nes turiu daug ir kitos veiklos. Knyga apie drakonus, bet parašyta angliška dvasia. Man tokios patinka. Pasirodo, tai ciklas ir jame net 6 knygos.
4u.gif victory.gif
Atsakyti
QUOTE(giluze @ 2020 03 23, 10:48)
  Aš baigiau S. Penney "Vilkų švelnumas". Labai daug tikėjausi iš tos knygos, mažų mažiausiai žiemos atmosferos. Bet perskaičius galiu pasakyti tik Stanislavskio žodį :" Netikiu!". nesukėlė jokių emocijų, kitaip sakant.

Viena gražiausių mano skaitytų knygų.
Atsakyti
QUOTE(Alexia @ 2020 03 23, 17:25)
Viena gražiausių mano skaitytų knygų.

Gerai, kad šita knyga rado savo žmogų, ir ne vieną tikrai. 4u.gif
Atsakyti