Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 96 laida

QUOTE(SOFIJA5 @ 2016 12 05, 00:21)
Beje, vakar perskaičiau Jojo Moyes Nuotakų laivas. Man patiko. Gražu, jautru, keletas susijusių istorijų. Apie moteris, meilę, jausmus, gyvenimą. Gera knyga vakarui  4u.gif

Ot sutapimas, aš šįryt pabaigiau. Tikrai apturėjau malonumą. Žinoma, be didelių pretenzijų, bet savaitgaliui pats tas.
Atsakyti
Labos 4u.gif
QUOTE(SOFIJA5 @ 2016 12 05, 00:04)
Aš Sleido namą iš bibliotekos pasiemiau. Idomu kaip man patiks. O kai perskaitysi Sugulove, butinai parasyk
biggrin.gif keista bet ta knyga bibliotekoje man irgi akis "mazolino". O tu pabaigei jau Pirmykste moteri? Gal praleidau atsiliepima? Sunku kazkaip i tema patekti  unsure.gif

ir as noresiu  4u.gif
O pati tik ka pradejau Liza Marklund Sprogdintoja. Kol kas neidomu  unsure.gif

Kol kas visai idomiai sugulove skaitosi, nors tikejausi gal ir ne to.. unsure.gif
Taip, pirmykste moteri jau perskaiciau, bet atsiliepimo taip ir neparasiau. Is pradziu del to, kad pikta buvo...o dabar kazkaip jau ir nebesinori unsure.gif Zodziu paskutines seriju knygos kazkaip buna pacios blogiausios. O si baigesi taip, kad net pagoolinau ar tikrai si paskutine blink.gif
Atsakyti
Darom prieskaledini susimatyma? 4u.gif
Kas gali norit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SOFIJA5 @ 2016 12 04, 22:04)

O pati tik ka pradejau Liza Marklund Sprogdintoja. Kol kas neidomu  unsure.gif


aš kažkokią kitą Marklund knygą bandžiau skaityt - visiškai nepatiko. Į kitas nė nebežiūriu.
Atsakyti
QUOTE(Aimma @ 2016 12 04, 23:03)
Ot sutapimas, aš šįryt pabaigiau. Tikrai apturėjau malonumą.


aniaa? g.gif o aš šitą autorę vis ignoruoju. Kažkaip man vis atrodo, kad per saldu ten bus. Bet jei tau patiko, tai gal ir man reiks pabanyt g.gif
Ką dar gero perskaitei? bigsmile.gif

Skaitau S. Rushdie "Du metai, aštuoni mėnesiai ir dvidešimt aštuonios naktys". Keistai man ji skaitosi, bet autoriaus talentas neginčijamai jaučiasi wub.gif
Atsakyti

Brųkšniuk, persiritau į antrąją "Arabiško košmaro" pusę. Na, dabar aišku, ir kur Frajaus semtasi įkvėpimo kai kuriems dalykams (ypač sapnų klausimais). O, bet, tačiau, tai nebus mano mylima knyga, nors šiaip tai visai gal ir įdomi  :rolleyes: patiko mintis(citata netiksli) "<...> sapne, tada, kai mąstome aiškiausiai"  :D 

Atsakyti
000054.gif 000054.gif 000054.gif 000054.gif SVEIKOS MIELOS KOLEGES. KVIEČIAME SUSIRINKTI IR PASIBŪTI "KALĖDINIAME " SUSIBŪRIME KAUNE 2017 m. SAUSIO 7 d. " DRAKONE" 000054.gif 000054.gif 000054.gif 000054.gif

KVIEČIAME REGISTRUOTIS IKI 2016-12-20 DIENOS VAKARO..... TADA PRAŠYSIME NYKŠTUKO TRAUKTI BURTUS (TIKIUOSI FORGET NEATSISAKYS ax.gif )...

REGISTRACIJA:

prieplauka
Atsakyti
QUOTE(prieplauka @ 2016 12 05, 12:35)
000054.gif  000054.gif  000054.gif  000054.gif SVEIKOS MIELOS KOLEGES.  KVIEČIAME SUSIRINKTI IR PASIBŪTI "KALĖDINIAME " SUSIBŪRIME  KAUNE 2017 m. SAUSIO  7 d. " DRAKONE" 000054.gif  000054.gif  000054.gif  000054.gif

KVIEČIAME REGISTRUOTIS IKI 2016-12-20 DIENOS VAKARO..... TADA PRAŠYSIME NYKŠTUKO TRAUKTI BURTUS (TIKIUOSI FORGET NEATSISAKYS ax.gif )...

REGISTRACIJA:

prieplauka
Dolitlė

Atsakyti

000054.gif 000054.gif 000054.gif 000054.gif SVEIKOS MIELOS KOLEGES. KVIEČIAME SUSIRINKTI IR PASIBŪTI "KALĖDINIAME " SUSIBŪRIME KAUNE 2017 m. SAUSIO 7 d. " DRAKONE" 000054.gif 000054.gif 000054.gif 000054.gif

KVIEČIAME REGISTRUOTIS IKI 2016-12-11 DIENOS VAKARO..... TADA PRAŠYSIME NYKŠTUKO TRAUKTI BURTUS (TIKIUOSI FORGET NEATSISAKYS ax.gif )...

GEIDARAŠČIUS SKELBIAME IKI 2016-12-20

REGISTRACIJA:

prieplauka
Dolitlė
Atsakyti
REGISTRACIJA:

prieplauka
Dolitlė
klopedija
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2016 12 05, 12:03)
aniaa? g.gif o aš šitą autorę vis ignoruoju. Kažkaip man vis atrodo, kad per saldu ten bus. Bet jei tau patiko, tai gal ir man reiks pabanyt g.gif
Ką dar gero perskaitei?  bigsmile.gif

Skaitau S. Rushdie "Du metai, aštuoni mėnesiai ir dvidešimt aštuonios naktys". Keistai man ji skaitosi, bet autoriaus talentas neginčijamai jaučiasi  wub.gif

Žiūriu, einam koja kojon drinks_cheers.gif
Moyes pabandyk, kai norėsis ko nors lengvesnio. Kai kurios jos knygos visai nieko. kad ir tA ,,Nuotakų laivas" arba ,,Aš prieš tave". Kaip ir dauguma šiuolaikinių populiariosios literatūros autorių, turi bėdą: neblogai pasakoja apie praeitį, bet vos veiksmas grįžta į mūsų dienas, prasideda klišės ir kitokie bla bla bla.
S. Rushdie "Du metai, aštuoni mėnesiai ir dvidešimt aštuonios naktys" prie lovos budi jau kelintas mėnuo. Kai nenoriu pradėti naujos knygos, o užmigti be jos nemoku, porą psl. magiškos istorijos kaip tik. Nors pačios istorijos turinį seniai pamečiau ir netikiu, kad sugebėsiu kada rasti.
,,Sleido namą" nusipirkau vos jis pasirodė. Iki ,,Debesų atlaso" kaip atbulom iki mėnulio. Pagaliau ir žanras ne tas, ir išvis tai visai kito kalibro visom prasmėm knyga.
Iš rimtesnių - M. Bulgakovo ,,Meistras ir Margarita". Atidžiai iš naujo perskaičiau. Atsakingai. Ir supratau, kad pavėlavau. Skaitėsi gerai, kai kurie skyriai ypač įtaigūs, tekstas sąmojingas, bet... pavėlavau. Nors fantastinės literatūros kaip ir neskaitau, vien iš nuotrupų suprantu, kad ši knyga tarp šiandieninių atrodo kaip vintažinis rūbas, gražus, kokybiškas, bet atgyvenęs. Nežinau, kokia šiuolaikinė interpretacija ją atgaivintų. Žinias užkamšė, širdies nepalietė. Taip ir liko brangiausias garso takelis su nepakartojama muzika. Beje, fimą ,,Šuns širdis" žiūrėjau n kartų ir tebežiūriu, kai tik netyčia pataikau. Niekaip neatsižiūriu. Gal reikės atidžiai peržiūrėti ir ,,Meistro ir Margaritos" ekranizaciją.
Priskaičiau krūvą visokių detektyvų/trilerių. Bet kuo toliau, tuo sunkiau rasti geresnį.
Pusiausvyrai palaikyti parsinešiau Cabre ,,Prisipažįstu" ir Sabaliauskaitės ,,Silva rerum IV".
Atsakyti
QUOTE(Aimma @ 2016 12 05, 14:55)
Žiūriu, einam koja kojon  drinks_cheers.gif

Beje, fimą ,,Šuns širdis" žiūrėjau n kartų ir tebežiūriu, kai tik netyčia pataikau. Niekaip neatsižiūriu.

Pusiausvyrai palaikyti parsinešiau Cabre  ,,Prisipažįstu" ir Sabaliauskaitės ,,Silva rerum IV".


na tikrai kad koja kojon biggrin.gif Identiškai skaitom thumbup.gif
Prie Cabre "Prisipažįstu" ir aš jau bibliotekoj eilėj stoviu biggrin.gif "Silva rerum" pas mus dar neturėjo, bet vos tik atsiras - būtiniausiai griebsiu.
Trilerių ir aš visokių prisiėmus, brūkštelėsiu, kai įveiksiu. Gal irgi tie patys bus? smile.gif

Aha, šitas filmas ir man nerealus wub.gif Žiūrėčiau ir žiūrėčiau wub.gif
Atsakyti