Įkraunama...
Įkraunama...

2017 rugpjūtinukai

2017 Rugpjūčio Mamytės 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedre_giee: 12 liepos 2017 - 18:39
QUOTE(giedre_giee @ 2016 11 26, 22:21)
Ar jau turime tokių?  nestuke.gif


Sveiki!
Jungiuosi, nes pagaliau pamačiau temytęsmile.gif esu naujoke visame kame - tiek šiame forume, tiek su pirmu nėštumu:) viskas dar nauja ir baisu, tikiuosi priimsite ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Juscc @ 2016 11 27, 11:29)
Sveiki!
Jungiuosi, nes pagaliau pamačiau temytęsmile.gif esu naujoke visame kame - tiek šiame forume, tiek su pirmu nėštumu:) viskas dar nauja ir baisu, tikiuosi priimsite  ax.gif

Sveika prisijungus smile.gif lauksim daugiau kompanijos smile.gif man irgi jeigu viskas gerai, nes dar labai labai anksti, bus pirmas nestuke.gif
Atsakyti
Sveikos!

Nedrąsiai jungiuosi.. tikiuosi viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
Merginos, drąsiau!!! smile.gif)

Pasipasakokite. Kada pamatėt II? Kiek jau savaitėlių žirneliam? Kada keliausit pas daktarus? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chaja25 @ 2016 11 28, 12:54)
Merginos, drąsiau!!! smile.gif)

Pasipasakokite. Kada pamatėt II?  Kiek jau savaitėlių žirneliam? Kada keliausit pas daktarus? smile.gif



Aš tai pirmą testuką padariau 2 dienos iki mm - jau ganėtinai ryškus vaiduokliukas buvo, net nežinau ar vaiduokliuku pavadint galima būtųbiggrin.gif Antrą testą pasidariau po dviejų dienų (mm dieną) - jau bent man gerai matėsi II, bet vyras sakė, kad jam dar nepakankamai ryšku smile.gif) dabar mm jau vėluoja 4 dienas, palauksiu dar pora dienų ir pasidarysiu paskutinį testą - jau tikiuosi riebios ryškios antros juostelės, kad ir vyrui jau be abejonių aišku būtų biggrin.gif

Kolkas man dar tik 5-a savaitė prasidėjo, tai dar pati pradžia smile.gif Pas ginę užsirašiau gruodžio 13d., bus pilnos 6 savaitės su keliom dienom, anksčiau nėra ko eiti, nes vis vien dar nieko nesimatys smile.gif

O pati kaip? Kada numatoma data? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juscc: 28 lapkričio 2016 - 12:53
Aš testą pasidariau šeštadienį dieną, nors mm jei pagal praeitą ciklą tik gruodžio2 turi būti. Bet esmė kad dar nežinau, koks pastovus ciklas, mes prieš tai vartojau žiedą ilgai ir aišku nuvo regiliariai. Tai šeštadienį parodė neryškiai, bet tikrai plika akimi matomą antrą brukšniuką. Šiandien ryte vėl dariau, gal šiek tiek ryškesnis. Taigi tikoyoso penktadienį mm nesulaukti smile.gif pas gine užsirašiau gruodžio 12, irgi bus 6 sav. Ir kelios dienos.

Kadangi pirmas vaikelis, labai neramu ir klausimų milijonas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedre_giee: 28 lapkričio 2016 - 16:27
QUOTE(giedre_giee @ 2016 11 28, 17:26)
Aš testą pasidariau šeštadienį dieną, nors mm jei pagal praeitą ciklą tik gruodžio2 turi būti. Bet esmė kad dar nežinau, koks pastovus ciklas, mes prieš tai vartojau žiedą ilgai ir aišku nuvo regiliariai. Tai šeštadienį parodė neryškiai, bet tikrai plika akimi matomą antrą brukšniuką. Šiandien ryte vėl dariau, gal šiek tiek ryškesnis. Taigi tikoyoso penktadienį mm nesulaukti smile.gif pas gine užsirašiau gruodžio 12, irgi bus 6 sav. Ir kelios dienos.

Kadangi pirmas vaikelis, labai neramu ir klausimų milijonas  4u.gif


Ooo taip, dėl neramo ir klausimų pilnai sutinku! Man tai rodos kuo daugiau skaitau, tuo neramiau darosi... Bet viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juscc @ 2016 11 28, 20:59)
Ooo taip, dėl neramo ir klausimų pilnai sutinku! Man tai rodos kuo daugiau skaitau, tuo neramiau darosi... Bet viskas bus gerai  4u.gif

Tikiuosi. Tada bus pati geriausia dovana būsimiems seneliams per kalėdas ax.gif
Atsakyti
Ooo geras. labai panašiai pas mane. MM turėtų būti kažkur gruodžio pr., bet neištvėriau ir pasidariau testuką vakar, na ir ką - vaiduoklis! SU pirmu nėštumu dariausi NT, kai buvo likusios gal keturios dienos iki MM, o šį kart neištvėriau.. taigi, aš ir nelaukiu savo nelabųjų.. gaila, kad tiksliai nežinau, kada susirgti turiu.. nes ilgai pirmą žiogelį maitinau, ir mm ciklus gal tik tris-keturis turėjau, ir jie dar nenusistovėjo.. kadangi NT rodo vaiduoklį, tai spėju, kad gruodžio pr. būtų MM (jeigu kažkas negerai), o jei viskas gerai, tada kokį sausį registruosiuos pas ginę, kažkur ant aštuntos savaitėlės. Kad jau matytų širdutę wub.gif Pirmas zuikis, turėjo būt liūtas, bet pasibeldė čiut kitu laiku, na, tai tikiuosi antras (labai norėtumėme mergytės), pasibels rugpjūtį wub.gif

Šiaip požymių jokių didelių nejaučiu. Su pirmu nėštumu, jei ne augantis pilvas, nuo penkto mėn pradėjusios kilt rūgštis, tai būčiau net nejautus, kad laukiuosi. O dbr jaučiu lyg ir pykinimą, kažkokius jautresnius pamaudenimus. Bet kažkaip nurašau viską jauduliui biggrin.gif
Atsakyti
Labi tylu čia kažkaip... tokiu metu jau tikrai turėtų būti daugiau nėštukių rugpjūčio belaukiančių...smile.gif

Kaip jaučiatės merginos? Abiem gruodžio pradžioj turėjo būti mm - tikiuosi nesulaukėt?smile.gif

Aš šiandien buvau pasidaryti hcg kraujo tyrimo - rezultatas 2088, jau rodo apie 5sav. nestuke.gif kitą sav eisiu pakartotinai - tikiuosi nuosekliai ir gražiai augs mano mažiukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Juscc @ 2016 12 02, 16:53)
Labi tylu čia kažkaip... tokiu metu jau tikrai turėtų būti daugiau nėštukių rugpjūčio belaukiančių...smile.gif

Kaip jaučiatės merginos? Abiem gruodžio pradžioj turėjo būti mm - tikiuosi nesulaukėt?smile.gif

Aš šiandien buvau pasidaryti hcg kraujo tyrimo - rezultatas 2088, jau rodo apie 5sav.  nestuke.gif  kitą sav eisiu pakartotinai - tikiuosi nuosekliai ir gražiai augs mano mažiukas  wub.gif

Aš nesulaukiau ir nesiruošiu sulaukti, testai jau ryškūs biggrin.gif
Atsakyti