Įkraunama...
Įkraunama...

2017 rugpjūtinukai

QUOTE(giedre_giee @ 2016 12 06, 09:34)
Sveika:) aš dar nebuvau, irgi eisiu 21 dieną. Man pilvą irgi maudė,dabar jau apstojo, tik krūtinė labai jautri ir skaudi, tai manau normalu  4u.gif


Pas mane krūtinė irgi darosi jautri smile.gif
Tikiuosi 21 dieną abi turėsime gerų žinių wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dionėja @ 2016 12 06, 09:43)
Kaip jūsų savijauta? Ar nemaudžia pilvų? Nes man maudžia, bet gal čia normalu?


Normlu, normalu, tu visokiu maudimu tikrai bus, bet jie praeina biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos merginos. Na ir as labai nedrasiai jungiuosi 4u.gif siandien pasidariau NT rode 2 pakankamai ryskias juosteles, bet del visa ko dar 2 NT padariau biggrin.gif labai ilgai laukem nestuke.gif irgi daug visko perejom, tai dar kolkas baisu ir dziaugtis. As tai nekantro visai, einu rytoj pas gydytoja 😀 Siaip bus ryt 4 sav. Nemanau, kad kazka matys, bet gausiu patvirtinima, kad tikrai leliaus laukti, ka kaip daryti ar nedaryti, na ir pan. Bet jau to tikiuosi 🙂
Papildyta:
QUOTE(aiselo @ 2016 12 06, 18:48)
Sveikos merginos. Na ir as labai nedrasiai jungiuosi  4u.gif  siandien pasidariau NT rode 2 pakankamai ryskias juosteles, bet del visa ko dar 2 NT padariau  biggrin.gif labai ilgai laukem  nestuke.gif  irgi daug visko perejom, tai dar kolkas baisu ir dziaugtis. As tai nekantro visai, einu rytoj pas gydytoja 😀 Siaip bus ryt 4 sav. Nemanau, kad kazka matys, bet gausiu patvirtinima, kad tikrai leliaus laukti, ka kaip daryti ar nedaryti, na ir pan. Bet jau to tikiuosi 🙂


Tiesa, man irgi pamaudzia pilva ir krutine labai jau jautri blink.gif
Atsakyti
QUOTE(aiselo @ 2016 12 06, 19:49)
Sveikos merginos. Na ir as labai nedrasiai jungiuosi  4u.gif  siandien pasidariau NT rode 2 pakankamai ryskias juosteles, bet del visa ko dar 2 NT padariau  biggrin.gif labai ilgai laukem  nestuke.gif  irgi daug visko perejom, tai dar kolkas baisu ir dziaugtis. As tai nekantro visai, einu rytoj pas gydytoja 😀 Siaip bus ryt 4 sav. Nemanau, kad kazka matys, bet gausiu patvirtinima, kad tikrai leliaus laukti, ka kaip daryti ar nedaryti, na ir pan. Bet jau to tikiuosi 🙂
Papildyta:
Tiesa, man irgi pamaudzia pilva ir krutine labai jau jautri  blink.gif

Smagu, kad mūsų vis daugėja 4u.gif
Atsakyti

Sveika prisijungus smile.gif As ir pamenu su pirmu nestumu begau pas gydytoja iskart, norejosi isgirsti, kad viskas gerai smile.gif Su siuo labai neskubu, visvien iki 12 savaiciu mazyciams ne nebando padet, jei kas ir blogai. Grazaus susitikimo su savo zirniuku 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zviro: 06 gruodžio 2016 - 21:40
Kaip smagu, jau musu daugeja bigsmile.gif bigsmile.gif
Beje ir as eisiu skanui panasiu metu - Gruodzio 22 d ax.gif
O dar pas Midwife pirmam app siandien uzsirasiau Gruodzio 20 d rolleyes.gif
Eisiu dabar per du frontus, per GP ir savo klinika biggrin.gif
Pagal mano skaiciavimus man siandien 5 savaites smile.gif
Nelabai as jauciuosi nestuke.gif dar nepriprantu prie minties, kažkaip vis dar nesitiki..

Tikiuosi sulauksim geru ziniu pries Kaledas wub.gif
Atsakyti
Po savo kaip nestuke.gif vizito pas gydytoja isejau tokia nusiminus, kad nors verk... siai nera mano gydytoja pati maloniausia, bet si karta saltakraujiskumas ismuse is veziu. Sako, na jei jau atejai, ateik apziuresiu... nieko dar nemate... tam as buvau pasiruosus, bet po to pradejo man apie negimdyvinius sneket... kad as is tiesu sprukau is kabineto 😢😢😢 Zodziu dabar laukiu kitos savaites, pasidarysiu HCG ir tada zinosiu kaip kas. Bet db galvoju, gal irgi dar per anksti? Bus tik 5 sav... nu zodziu pasimetus as ☹☹☹
Atsakyti
QUOTE(aiselo @ 2016 12 07, 16:31)
Po savo kaip  nestuke.gif vizito pas gydytoja isejau tokia nusiminus, kad nors verk... siai nera mano gydytoja pati maloniausia, bet si karta saltakraujiskumas ismuse is veziu. Sako, na jei jau atejai, ateik apziuresiu... nieko dar nemate... tam as buvau pasiruosus, bet po to pradejo man apie negimdyvinius sneket... kad as is tiesu sprukau is kabineto 😢😢😢 Zodziu dabar laukiu kitos savaites, pasidarysiu HCG ir tada zinosiu kaip kas. Bet db galvoju, gal irgi dar per anksti? Bus tik 5 sav... nu zodziu pasimetus as ☹☹☹

Nenusimink,viskas bus gerai 4u.gif dėl to kad prisiskaičiau pilną tokių istorijų nusprendžiau eiti tik 8 savaitę. Patikėk, viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre_giee @ 2016 12 07, 16:57)
Nenusimink,viskas bus gerai  4u.gif dėl to kad prisiskaičiau pilną tokių istorijų nusprendžiau eiti tik 8 savaitę. Patikėk, viskas bus gerai  4u.gif

Jau pirmas nervas praejo ax.gif . Galvoju rimtai gal ir man bent 6-7 sav eiti. O ne 5 kaip db gydytoja pasake...
Atsakyti
Sveikos, aš irgi jungiuosi prie jūsų nestuke.gif būrelio smile.gif
Mano skaičiavimais 5 savaitėlė. Pilvą labai maudžia, ypač vakarais. Krūtinės paskaudenimai tik prieš keletą dienų prasidėjo. Pas gydytoja dar nebuvau - iki 6-8 sav.nematau prasmės eiti.
Net ir neužsirašiau dar tongue.gif pamirštu, kad jau laukiuosi - tai pakeliu ką nors sunkaus, tai torto gabalą su alkoholiu suvalgau unsure.gif kažkaip reikia susiimti ir surimtėti smile.gif
Mane kažkodėl darbe jau įtarinėja, nors aš atv stengiuosi kuo labiau neišsiduot ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vardas777: 07 gruodžio 2016 - 21:03
QUOTE(Vardas777 @ 2016 12 07, 21:01)
Sveikos, aš irgi jungiuosi prie jūsų  nestuke.gif būrelio smile.gif
Mano skaičiavimais 5 savaitėlė. Pilvą labai maudžia, ypač vakarais. Krūtinės paskaudenimai tik prieš keletą dienų prasidėjo. Pas gydytoja dar nebuvau - iki 6-8 sav.nematau prasmės eiti.
Net ir neužsirašiau dar  tongue.gif pamirštu, kad jau laukiuosi - tai pakeliu ką nors sunkaus, tai torto gabalą su alkoholiu suvalgau  unsure.gif kažkaip reikia susiimti ir surimtėti smile.gif
Mane kažkodėl darbe jau įtarinėja, nors aš atv stengiuosi kuo labiau neišsiduot  ax.gif

Sveika 4u.gif o tau bus pirmas vaikutis?
Nes man tai pirmas, tai aš kaip tik visą laiką galvoju, kad nėščia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre_giee @ 2016 12 07, 22:55)
Sveika 4u.gif o tau bus pirmas vaikutis?
Nes man tai pirmas, tai aš kaip tik visą laiką galvoju, kad nėščia  biggrin.gif

Siaip ne pirmas bigsmile.gif bet po ilgos gan pertraukos, tai galima sakyti, kad pirmas biggrin.gif
Atsakyti