Įkraunama...
Įkraunama...

2017 Sausinukų namučiai

QUOTE(TutėFrutė @ 2016 11 28, 10:26)
Oooooo kaip netikėta  biggrin.gif  biggrin.gif

O aš miegot nuėjau prieš dvi, nes nenorėjau miego doh.gif tadaaaa variau į tūlę apie 5 ryto. Tadaaa šuniui susuko pilvą 6:30 tai B visas piktas kėlėsi išvest, lauke slidu be proto, tai dar sugebėjo nusivožt ir pirštą sudurt doh.gif tadaaaa jau  7 padjomas, išlydėjau dičkį į mokyklą. Nu tai visumoj 4 val pamiegojau umn.gif

Užtai pusryčius skanius suvalgiau - liesa varškė, jogurtas natūrus, banančikas ir mamos braškių uogienės šaukštas. Nu taaaaip skanu buvo  rolleyes.gif

Aš ką tik grizau namo , super batai šilti ir ne slidus daugiau grizau namo smile.gif bet kad pavargau eina sau , su rūbais i lova iškart , ir uzmigciau bet jau valgyt noriu , pusryčiai yra Man svarbu tik tuo momentu ir noriu valgyt tik gaila daug nelenda 2-3sumustiniai ir arbata .



Bleeeeeet tai kur motina !? Niu piiiiizdeeeets šakės ... Kiausus nupjauti tokiam pateviui
Papildyta:
QUOTE(amberr. @ 2016 11 28, 10:57)
Sveikos  bigsmile.gif aciu uz nauja tema.. miegojau siand visai neblogai.. sapnavau savo lelyte.. be ttokia jau paaugusia.. vaziavom kazkur .. tik lb kosino  blink.gif  unsure.gif
As????????? 2 vietoj? Cia kazkokia klaida..  ax.gif  biggrin.gif

Ne klaida ne klaida biggrin.gif aš galvojau tu pirmoji būsi , bet Deja aš lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tauskute_ @ 2016 11 28, 09:05)
Aš ką tik grizau namo , super batai šilti ir ne slidus daugiau grizau namo  smile.gif  bet kad pavargau eina sau , su rūbais i lova iškart , ir uzmigciau bet jau valgyt noriu , pusryčiai yra Man svarbu tik tuo momentu ir noriu valgyt tik gaila daug nelenda 2-3sumustiniai ir arbata .
Bleeeeeet tai kur motina !?  Niu piiiiizdeeeets šakės ... Kiausus nupjauti tokiam pateviui


A tu primink, kokie batai pas tave? Aš mat vis dar batų paieškose biggrin.gif ne Crocs kartais? Jei Crocsai,tai katras modelis?
Atsakyti
Statybininkei 4u.gif 4u.gif 4u.gif gražus tas mūsų sąrašiukas..

Ziu Ziu, su praėjusiu.. bigsmile.gif birthday.gif

QUOTE(TutėFrutė @ 2016 11 28, 08:46)
Skaitau rytines „naujienas”. Pirmas straipsnis: „Patėvis iš namų išvarė 8-metį, vaiko ieškoma iki šiol” . Apranga - Apatinės kelnaitės ir marškinėliai.

#€€%*&$%$*†$&»$»$& !!! Pakabint tokį už kiaušų, aukštyn kojom! Motina blea kur???

Negaliu skaityt tokių dalykų, taip susiriša pyktis, kad atrodo ir vemt ir verkt vienu metu galėčiau. Žvėrys neraliuoti
Atsakyti
QUOTE(Tauskute_ @ 2016 11 28, 10:05)
Ne klaida ne klaida  biggrin.gif  aš galvojau tu pirmoji būsi , bet Deja aš  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Pffffffff.. tada nika pasikeisk, jei nenori pirmoj but..nes jau sarmata butu, jei apdeciau tavi lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Mazyte siandien razos i visas puses.. laukiu kurjerio.. nzn ar douglas uzsakyma turi atvest ar zvake bigsmile.gif siandien paskutine paskaita.. apie vaiko prieziura.. wtf.. kaip greit men prabego blink.gif unsure.gif
Kas ziurejo X Faktoriu vakar.. nesamone, kad tos dvi turejo kariaut.. kaip visada uz bernus, kad ir kokie liurbiai jie bebutu balsuoja daugiau.. unsure.gif
Atsakyti

Labas naujuose namučiuose :) Tokia žiemiška, graži... ir už lango žiema, balta... Man patinka :) Gražu!!!

Gyvačiuke, mes per Kūčias pas uošvius važiuojam. Ten apsistojam, o tada jau kiek turim laiko, važiuojam pas mano mamą, pas draugus, gimines ir pan. Šiemet jau ir turim planus, ką aplankysim :) Bet pradėsim anksčiau, nes per šventes nespėsim visur.

Atsakyti
QUOTE(TutėFrutė @ 2016 11 28, 11:11)
A tu primink, kokie batai pas tave? Aš mat vis dar batų paieškose biggrin.gif ne Crocs kartais? Jei Crocsai,tai katras modelis?

pas mane Ugg smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2016 11 28, 09:19)
Pffffffff.. tada nika pasikeisk, jei nenori pirmoj but..nes jau sarmata butu, jei apdeciau tavi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Mazyte siandien razos i visas puses..  laukiu kurjerio.. nzn ar douglas uzsakyma turi atvest ar zvake  bigsmile.gif siandien paskutine paskaita.. apie vaiko prieziura.. wtf.. kaip greit men prabego  blink.gif  unsure.gif
Kas ziurejo X Faktoriu vakar.. nesamone, kad tos dvi turejo kariaut.. kaip visada uz bernus, kad ir kokie liurbiai jie bebutu balsuoja daugiau..  unsure.gif


Grybų karas. Man Jazzu 3 iš 4 bernų visišką šššš malė, nei vaizdo, nei balsų. Tik vienas, toks jaunas nuo Pavalio krašto dar dar. Malalietkos užbalsuoja, ala Bieberius pamatę ir viskas. Baltai apsirengia - jau gražu, balsuoju. Skrybėlę užsidedu - ooo gražu, balsuoju. Karooooče doh.gif
Atsakyti
QUOTE(TutėFrutė @ 2016 11 28, 10:30)
Grybų karas. Man Jazzu 3 iš 4 bernų visišką šššš malė, nei vaizdo, nei balsų. Tik vienas, toks jaunas nuo Pavalio krašto dar dar. Malalietkos užbalsuoja, ala Bieberius pamatę ir viskas. Baltai apsirengia - jau gražu, balsuoju. Skrybėlę užsidedu - ooo gražu,  balsuoju. Karooooče doh.gif

unsure.gif apie ka ir kalba.. nebuciau nei vieno palikus is Jazzu.. isskyrus ta pati jauniausia, toks fainuolis ir ta Montvis nomer dva.. o daugiau visus von.. unsure.gif uzknisa
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2016 11 28, 11:19)
Pffffffff.. tada nika pasikeisk, jei nenori pirmoj but..nes jau sarmata butu, jei apdeciau tavi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Mazyte siandien razos i visas puses..  laukiu kurjerio.. nzn ar douglas uzsakyma turi atvest ar zvake  bigsmile.gif siandien paskutine paskaita.. apie vaiko prieziura.. wtf.. kaip greit men prabego  blink.gif  unsure.gif
Kas ziurejo X Faktoriu vakar.. nesamone, kad tos dvi turejo kariaut.. kaip visada uz bernus, kad ir kokie liurbiai jie bebutu balsuoja daugiau..  unsure.gif

man tai turi treciadieni siunta atkeliauti is vokieciu , sunui ir drauges berniukui kaledoms uzsakiau zolia pjove zaisline , tikiuosi sunus ne su uos biggrin.gif
ir tai vakar vos nepamate drauges dovanos traukinuka lego , kai pirkau sunui gimtadienio proga penktadieni akropolyje drauge paprase paimti traukinuka jai bus ir ka vakar spintos duris darinejo o vyras vis eik tu nuo ten , pasilenktu opa lego biggrin.gif ot butu dziaugsmo nord turim toki pat traukinuka biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(PAJŪRIO SMILTIS @ 2016 11 28, 11:25)
<p>Labas naujuose namučiuose smile.gif Tokia žiemiška, graži... ir už lango žiema, balta... Man patinka smile.gif Gražu!!!

</p><p><strong><strong>Gyvačiuke, </strong></strong>mes per Kūčias pas uošvius važiuojam. Ten apsistojam, o tada jau kiek turim laiko, važiuojam pas mano mamą, pas draugus, gimines ir pan. Šiemet jau ir turim planus, ką aplankysim smile.gif Bet pradėsim anksčiau, nes per šventes nespėsim visur.

</p><p></p><p></p>

mes ir taip varinejam , pas seneli vyro i panevezy nulekiam, pas mano mociute i utena , mamos gimtadienis 26d kaledu diena antra, ir varinejam per draugus zodziu iki nauju visur pas visus i svecius , bet siais metais namie , kas bus vilniuje ta aplankysim smile.gif
Atsakyti
Varliau ką sakė gyd Dėl tinimu!? Ir dėl visa kito!?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tauskute_: 28 lapkričio 2016 - 10:02
Labas rytas,
Su dukra atsimenu košmariškas naktis, kai neužmigdavau iki 6 val. ryto, o po to smigdavau iki pietų, o šį kartą net bijau eit miegot, nes prasivartau iki kokios 2-3 val ir keliuos kartais kokią šeštą arba abi išmiegam iki 11 smile.gif
Atsimenu su dukra labai karštis mušdavo, žiemą naktį atsidarydavau langą, o vyras miegodavo po 2 kaldrom. biggrin.gif
Vakar nuėjau miegot su kirkšnio skausmu kad net negalėjau kojos pakellt, o šiandien ryte atsikėliau nuo nerealaus nugaros skausmo, po to pradėjo skaudėt pilvą. Nuėjau į dušą, bet nė velnio nepraėjo. Turiu įtarimą, kad pasigavau virusą arba apsinuodijau, nes dar ir pykina unsure.gif
Atsakyti
Nu va.. uzsakiau dar kelias dovaneles mb.. palepinsiu siemet kaip reikalas.. gaus kvapa Armani lb probangu biggrin.gif is tokiu naujasniu.. kosmetine Armani.. dar uzsakiau jo megstamiausio kvapo (o mano nekenciamiausio, bet jau pripratau) Joop duske ir dezika (nes pabaige) ir nupirkau mini rinkinuka toki, kad turetu,kai vaziuoja pas uosvius ar siaip kur su nakvyne.. nes naudoja ta kvapa Versace Eros.. tai kad nereiktu tystis, tai ten 5ml to kvapo, 25ml duskes ir 25ml po skutimosi bigsmile.gif cia siaip iteiksiu, kai dabar vaziuos pas uosvius pas sventes.. as nevaziuosiu rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti