Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 367

QUOTE(spurga_m @ 2018 09 08, 11:19)
Simute ir dabar nieko kaip tonikas ;) nei grauzia nei tas tintink efektaz jauciasi bet nebloga ji man ;)

Tai va apie ka ir kalbu,kaip skirtingai odos priima produkta ax.gif as tai raudona kai burokas bunu po jo ax.gif biggrin.gif
Atsakyti

Sveiki o Mažeikiai jau gavo siuntą?🤔

Atsakyti
Ir man tas Paulos skystimelis labai labai wub.gif Nors esu naudojus ir anksciau, bet meginukuose, dabar kai naudoju kas vakara, tai ypac pasimate ant kaktos-blizga kaip veidrodis net biggrin.gif Išsilygino kas reik ir nereik biggrin.gif Ir bendrai paemus Paula man viena veiksmingiausiu liniju... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Redazi @ 2018 09 09, 08:43)
<p>Sveiki o Mažeikiai jau gavo siuntą?🤔</p>

Gavo, tik Jusu dar nepatvirtinta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2018 09 07, 22:30)


Dukrai batai sportui tiko,patiko,paturbinom su paprastesnio,patogesnio naudojimo raišteliais didis.gif  wub.gif  biggrin.gif tokiais


Laba,gal matet kas tokiu ar panasiu batraisciu LT pirkti? Kaip praverstu mums vaikui 👍
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2018 09 06, 18:29)
Ačiū už siuntinį, skystą colagena gersiu pati  wub.gif  Hialuronas kaip visad-kolegėm  biggrin.gif
Mažiui tiko ir Columbia ir Puma-ačiū  wub.gif


Kuri hialurona perkate? smile.gif
Atsakyti

Rugsejo 4d.sumoketa,tai palauksiu patvirtins 😀

Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2018 09 09, 10:56)
Ir man tas Paulos skystimelis labai labai  wub.gif  Nors esu naudojus ir anksciau, bet meginukuose, dabar kai naudoju kas vakara, tai ypac pasimate ant kaktos-blizga kaip veidrodis net  biggrin.gif Išsilygino kas reik ir nereik  biggrin.gif  Ir bendrai paemus Paula man viena veiksmingiausiu liniju... wub.gif


man irgi, ir manau del rugsciu , jos idealiai man tinka smile.gif
QUOTE(Redazi @ 2018 09 09, 18:40)
<p>Rugsejo 4d.sumoketa,tai palauksiu patvirtins 😀</p>

Jusu vieno mokejimo truksta, del to ir nepatvirtinta smile.gif parasiau laiska 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daliux78: 09 rugsėjo 2018 - 20:37
QUOTE(kapatuncikas @ 2018 09 09, 15:41)
Kuri hialurona perkate? smile.gif

visad perku šį

https://www.walmart....120-CT/54170498
Atsakyti
Parodykite Paulos tą stebuklą ax.gif gal ir man reikiai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ide @ 2018 09 10, 08:09)
Parodykite Paulos tą stebuklą  ax.gif gal ir man reikiai rolleyes.gif

https://www.paulasch...oliants#start=1 mirksiukas.gif
Atsakyti
Primenu, kad nuo treciadienio prasideda mano atostogos!!!! O daiktu dar sociai unsure.gif
Atsakyti