Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 367

QUOTE(amirrr @ 2019 01 16, 22:44)
Ačiū už MK pagautą už 99$ esu apsipatenkinus  wub.gif  wub.gif  wub.gif https://www.michaelk...5M82?color=0001


Mergaites,
o visi paltukai MK jau issiusti?
As laukiu tik dar negavau saskaitos.
Atsakyti
QUOTE(Ingošša @ 2019 01 17, 08:46)
Laba ryta,
PARDUODU per mergaites pirkta jcrew tedi , kurio be proto laukiau  cray.gif https://www.jcrew.co...r_name=ash-rose
dydis : M , spalva : tamsiai melyna
Pirktas su didele nuolaida ir parduodu uz tiek kiek mokejau  4u.gif

Sveiki,
O atsiliepimai sako,kad kažkiek didintas unsure.gif Kol pati negauni,tol niekuo negali patikėt biggrin.gif Tai jūsų manymu reiktų didesnio,nei įprastai nešiojant (ypač jei (.)(.) ne iš mažųjų) ?
Aišku,dar priklauso nuo noro ir požiūrio kokio dydžio norėtųsi,bet man tokie tedžiukai tai irgi gražiau žiūrisi laisvesni rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rapoja: 17 sausio 2019 - 10:15
QUOTE(rapoja @ 2019 01 17, 12:14)
Sveiki,
O atsiliepimai sako,kad kažkiek didintas  unsure.gif Kol pati negauni,tol niekuo negali patikėt  biggrin.gif Tai jūsų manymu reiktų didesnio,nei įprastai nešiojant (ypač jei (.)(.) ne iš mažųjų) ?
Aišku,dar priklauso nuo noro ir požiūrio kokio dydžio norėtųsi,bet man tokie tedžiukai tai irgi gražiau žiūrisi laisvesni  rolleyes.gif


tikrai ne didinti 4u.gif tikejausi , kad bus laisvesnis unsure.gif
Atsakyti
laba, as pirkau teddy, m dydi, pagal atsiliepimus galvojau kad iskrisiu, bet kaiptik, s jau butu per mazas, kogero neuzsisegciau per krutine ir rankoves butu trumpos, dabar dziauguosi kad pirkau m, paltukas labai grazus, minkstutis:)
Atsakyti
QUOTE(ellijai @ 2019 01 17, 12:39)
laba, as pirkau teddy, m dydi, pagal atsiliepimus galvojau kad iskrisiu, bet kaiptik, s jau butu per mazas, kogero neuzsisegciau per krutine ir rankoves butu trumpos, dabar dziauguosi kad pirkau m, paltukas labai grazus, minkstutis:)


kokybe ir spalva nereali wub.gif , o man M mazas, angel_sadangel.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif Vilnius gavo ir pradeda 01/04 dezuciu dalybas bigsmile.gif karsta.gif laiskai su pakvietimais pasiusti, lauksiu aktyvaus atsiemimo, nes kazko labai jau pasyviai susirinkinejate daiktelius unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingošša @ 2019 01 17, 10:57)
kokybe ir spalva nereali  wub.gif , o man M mazas,  angel_sadangel.gif

Jau ir man liūdesys unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ssimonyte @ 2019 01 17, 13:09)
Laba  4u.gif Vilnius gavo ir pradeda 01/04 dezuciu dalybas  bigsmile.gif  karsta.gif laiskai su pakvietimais pasiusti, lauksiu aktyvaus atsiemimo, nes kazko labai jau pasyviai susirinkinejate daiktelius  unsure.gif


Laukiam, laukiam 4u.gif , beja skagen laikrodis superinis pirktas uz dyka beveik nail.gif wub.gif Aciu mergaites darbstuoles 4u.gif aciuks.gif
Atsakyti

Sveikos , o Kaunas kada dalinsis 01.04?

*****, jei teddy nedidinti,tai prašoviau ,S nusipirkau😧🙈

Atsakyti
[quote=Ingošša,2019 01 17, 10:16]
[quote=zaliass,2019 01 17, 11:05]
Kodel parduodat? As taip gailiuosi,kad sau nepirkau,nupirkciau jusu,bet man reikia S rolleyes.gif
Papildyta:
Kad man mazokas , per (.)(.) skecia , man reiktu L , o jum su S butu pats tas 4u.gif
[/quote]
O jei o as pirkau, dar uz brangiau, kai buvo po 94 usd S dydi ir jei mazas bus unsure.gif tai net neparduosiu blink.gif
Jei nesioju S-mazesni M, tai s bus mazas negi?
Papildyta:
QUOTE(Ingošša @ 2019 01 17, 11:57)
kokybe ir spalva nereali  wub.gif , o man M mazas,  angel_sadangel.gif

O kiek gavos teddy jum? Gal eitu sagas persiut? Gal as savo s perleisciau skaiciukus, imciau jusu M jei tikrai jie i mazesne puse.
Atsakyti
QUOTE(linakaranda @ 2019 01 17, 10:36)
Tik "Teršit eterį" ir "kankinkit", nes Jūs sugebate rasti tikrai perliukų, būtų nerealu, kad pasidalintumėte nuorodomis perkant, tada ir kitos tokių gėrybių įsigytų smile.gif))


mirksiukas.gif good.gif
Atsakyti
Man nieko iš Ruelala neatėjo? Laiško spame lyg nėra.
Atsakyti