Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 367

As pries vasara ateisiu padekot, aciu kad palaiket, palauket kol buvau isvykusi  :4u:  tiek visko gero gavau: ir ahava naktini krema, ir ta Oribe aliejuka. O jau kasmyriukai jcrew kokie nerealus  :wub:  ir new balance begimo striuke grazi, ir apatiniai jcrew sexovi  :D  

Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2019 06 06, 12:11)
<p>As pries vasara ateisiu padekot, aciu kad palaiket, palauket kol buvau isvykusi  4u.gif  tiek visko gero gavau: ir ahava naktini krema, ir ta Oribe aliejuka. O jau kasmyriukai jcrew kokie nerealus  wub.gif  ir new balance begimo striuke grazi, ir apatiniai jcrew sexovi  biggrin.gif  </p>

Aciu jums wub.gif wub.gif wub.gif
Siandien uzsidejau jcrew ta veliurini sijona ir pagalvojau apie jus,ziuresiu gal nepareisiu isirusiais sonais ar rura biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(daliux78 @ 2019 06 06, 09:38)
renkame coachoutlet krepseli su 15 % nuolaida  4u.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
dar laukiam uzsakymu is :

www.ralphlauren.com - 30 % off
www.macys.com
www.finishline.com


ir asmeniniu kur nereikia kompanijos  4u.gif

Neuzilgo desiu coach ir ralphlauren krepseliu,galite dar jungtis 4u.gif
vakarop pirksim macys ir finishline mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū ir aš sakau už MK striukę tėčiui, jam labai sunku kažką nupirkt tinkamo, nes figūra bais nestandartas, platūs pečiai, trumpos rankos, tai viskas per pečius siaura, o jei per juos tinka - rankovės kaip arlekino unsure.gif Bet šį kartą kaip ant jo siūta, mama apsipatenkinus, kad nebereiks kartu eit į parduotuves ir kautis biggrin.gif O kaina kuria pavyko pagaut, tai užmiršt negaliu, žodžiu ačiū - ledassss bigsmile.gif
Mamai TH sportinukai šį kartą tiko, kad ir ne raudoni, bet patiko.
Ir už kalną hialurono, kolageno ačiū wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NORIKA: 06 birželio 2019 - 16:56
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2019 06 06, 12:11)
<p>As pries vasara ateisiu padekot, aciu kad palaiket, palauket kol buvau isvykusi  4u.gif  tiek visko gero gavau: ir ahava naktini krema, ir ta Oribe aliejuka. O jau kasmyriukai jcrew kokie nerealus  wub.gif  ir new balance begimo striuke grazi, ir apatiniai jcrew sexovi  biggrin.gif  </p>



QUOTE(NORIKA @ 2019 06 06, 18:52)
Ačiū ir aš sakau už MK striukę tėčiui, jam labai sunku kažką nupirkt tinkamo, nes figūra bais nestandartas, platūs pečiai, trumpos rankos, tai viskas per pečius  siaura, o jei per juos tinka - rankovės kaip arlekino  unsure.gif Bet šį kartą kaip ant jo siūta, mama apsipatenkinus, kad nebereiks kartu eit į parduotuves ir kautis  biggrin.gif O kaina kuria pavyko pagaut, tai užmiršt negaliu, žodžiu ačiū - ledassss  bigsmile.gif
Mamai TH sportinukai šį kartą tiko, kad ir ne raudoni, bet patiko.
Ir už kalną hialurono, kolageno ačiū  wub.gif  4u.gif


aciu uz pirkinukus, merginos 4u.gif

labai laukiu dar uzsakymu is www.macys.com ir www.finishline.com smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daliux78 @ 2019 06 06, 08:38)
renkame coachoutlet krepseli su 15 % nuolaida  4u.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
dar laukiam uzsakymu is :

www.ralphlauren.com - 30 % off
www.macys.com
www.finishline.com


ir asmeniniu kur nereikia kompanijos  4u.gif

Ojei, kokios baisios žinutės, paskutiniai krepšeliai verysad.gif o kaip vasarą išgyvent, nors imk ir apsipirk iš anksto, reik nereik lotuliukas.gif
Aš ir vis neprisėdu viešai pasidžiaugt paskutiniais siuntinukais, bet tikrai tyliai sau laaabai džiaugiuos bigsmile.gif
Vienas iš gėrių tai šis Predire rinkinukas https://www.ruelala....3...9be4&pos=11 iš jų jau naudoju paakiams kremukus, labai patenkinta paakių kaukėms, kur nakčiai užsiklijuoji ir iš ryto graži biggrin.gif , tai jų antrąkart jau nusipirkau, rodytas rinkinukas ir fainas, labai patiko scrub'as: labai švelnus, odos nedirgina, gražiai nuputoja, su clarisonicsu kartą net šveičiau, puikiai thumbup.gif pienelis ir tonikas taip pat gerai odai, ne per aštrūs, kaip man pajautrintai biggrin.gif
Ačiū mergaitėms ir už užrodytą calvin klein pižamytę, žiauriai juokinga kaina, nors visiškai papigiai gavos, bet dėl to ne ką prastesnė ir mielai dėvima nuo pat pasiėmimo bigsmile.gif
Čia visos pirkot pilvūzines, tai primečiau, kad ir man reikia kelionėse, ypač kai maliesi po kokį didmiestį, be įžymių objektų pagarsėjusį ir kišenvagiais tongue.gif kadangi man gali prireikt daugiau daiktų, tai ėmiau ne pačią mažiausią šią https://www.macys.co...-bag?ID=8082195 žiauriai faina, gražiai atrodo, diržiukas tinka ir turėtų sutilpti būtini rakandai thumbup.gif
Ačiū didžiausias komandai 4u.gif einu dar pasiknisiu po likusias parduotuves atsargų vasaros pirkimo badui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolanta:) @ 2019 06 06, 21:52)
Ojei, kokios baisios žinutės, paskutiniai krepšeliai  verysad.gif  o kaip vasarą išgyvent, nors imk ir apsipirk iš anksto, reik nereik  lotuliukas.gif
Aš ir vis neprisėdu viešai pasidžiaugt paskutiniais siuntinukais, bet tikrai tyliai sau laaabai džiaugiuos  bigsmile.gif
Vienas iš gėrių tai šis Predire rinkinukas https://www.ruelala....3...9be4&pos=11 iš jų jau naudoju paakiams kremukus, labai patenkinta paakių kaukėms, kur nakčiai užsiklijuoji ir iš ryto graži  biggrin.gif , tai jų antrąkart jau nusipirkau, rodytas rinkinukas ir fainas, labai patiko scrub'as: labai švelnus, odos nedirgina, gražiai nuputoja, su clarisonicsu kartą net šveičiau,  puikiai  thumbup.gif  pienelis ir tonikas taip pat gerai odai, ne per aštrūs, kaip man pajautrintai  biggrin.gif
Ačiū mergaitėms ir už užrodytą calvin klein pižamytę, žiauriai juokinga kaina, nors visiškai papigiai gavos, bet dėl to ne ką prastesnė ir mielai dėvima nuo pat pasiėmimo  bigsmile.gif
Čia visos pirkot pilvūzines, tai primečiau, kad ir man reikia kelionėse, ypač kai maliesi po kokį didmiestį, be įžymių objektų pagarsėjusį ir kišenvagiais  tongue.gif kadangi man gali prireikt daugiau daiktų, tai ėmiau ne pačią mažiausią šią https://www.macys.co...-bag?ID=8082195 žiauriai faina, gražiai atrodo, diržiukas tinka ir turėtų sutilpti būtini rakandai  thumbup.gif
Ačiū didžiausias komandai  4u.gif einu dar pasiknisiu po likusias parduotuves atsargų vasaros pirkimo badui  biggrin.gif

Aciu Jolanta:) jums wub.gif
Atsakyti

Aciu jums wub.gifwub.gifwub.gif Siandien uzsidejau jcrew ta veliurini sijona ir pagalvojau apie jus,ziuresiu gal nepareisiu isirusiais sonais ar rura biggrin.gif
Ir kaip sekes?😁 maniskis jau ant perdirbimo atidetas, tikrai nekisiu pinigu i taisyma po merginu komentaru, gaila negaliu 😭jei pirkciau toki ruba europoj tai palikciau komantara peace of shit ir dar tikrai claiminciau. 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulesvaikas10: 06 birželio 2019 - 22:23
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2019 06 06, 23:59)
Ir kaip sekes?😁 maniskis jau ant perdirbimo atidetas, tikrai nekisiu pinigu i taisyma po merginu komentaru, gaila negaliu 😭jei pirkciau toki ruba europoj tai palikciau komantara peace of shit ir dar tikrai claiminciau. 

Pirmas kartas praejo puikiai,nei zymes kad buvau uzsidejus 👍
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaliass: 07 birželio 2019 - 06:30
Labas rytas! 4u.gif
Coach jau nupirkta, nebespejau? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2019 06 07, 09:40)
Labas rytas!  4u.gif
Coach jau nupirkta, nebespejau?  ax.gif

Laba,vakar nupirkom rolleyes.gif
Jei bus norinciu galim dar viena krepseli nupirkti mirksiukas.gif
Atsakyti

Labas rytas, ar perkate is Carters? :)

Atsakyti