Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 367

Ačiú už siuntinuką ☺️ 

Atsakyti
QUOTE(Raselepagegiai @ 2019 07 13, 23:04)
<p>Ačiú už siuntinuką ☺ </p>

Aciu jums wub.gif
Atsakyti
merginos, gal kuri pirkot ir netiko šios suknelės 10 dydis tamsesnių spalvų? Nupirkčiau 4u.gif

https://www.nordstro...color=AUBERGINE

Atsakyti

Sveikos, gal yra aišku, kada mergaitės pradės pirkimus?🤗

Atsakyti
Sveikos, gal kas turite Falcon 7 d.? Domina kiek cm vidpadis 4u.gif
Atsakyti
Gal zinote iki kada atostogauja?
Atsakyti

Gal zinote kada prades pirkimus?

Atsakyti
Kada pirksite?
Atsakyti
Iš tiesų būtų labai gražu iš tarpininkių pusės gaut atsakymą, nes mergaitės matau jau nuo liepos mėn klausinėja kada bus (ir ar išvis bus) pirkimai.
Aš pvz nenoriu pas kitas tarpininkes, tad kantriai laukiu, smulkmena kokia įsigyju pas Taure ar Kate ir toliau laukiu. O čia atsakymo ner.... blink.gif Manau ne mane viena tai domina, todėl būtų labai gražu iš Jūsų pusės iš pagarbos senbuvems bei nuolatinėms klientėms duot bent kažkokią info apie situaciją unsure.gif
Praktikuosit pirkimus, OK laukiam, jei ne planuojat jau dirbt-OK, kraustomes į kitas temas ax.gif Negi taip komplikuota apsireikst temoj ir bent sakinį parašyt nuolatinem klientėm? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2019 09 21, 11:53)
Iš tiesų būtų labai gražu iš tarpininkių pusės gaut atsakymą, nes mergaitės matau jau nuo liepos mėn klausinėja kada bus (ir ar išvis bus) pirkimai.
Aš pvz nenoriu pas kitas tarpininkes, tad kantriai laukiu, smulkmena kokia įsigyju pas Taure ar Kate ir toliau laukiu. O čia atsakymo ner....  blink.gif Manau ne mane viena tai domina, todėl būtų labai gražu iš Jūsų pusės iš pagarbos senbuvems bei nuolatinėms klientėms duot bent kažkokią info apie situaciją  unsure.gif
Praktikuosit pirkimus, OK laukiam, jei ne planuojat jau dirbt-OK, kraustomes į kitas temas  ax.gif Negi taip komplikuota apsireikst temoj ir bent sakinį parašyt nuolatinem klientėm?  unsure.gif


as irgi nenoriu pas kitas tarpininkes, nes sitos pacios geriausios, ir kantriai laukiu! na, jei ne paciu pirkimu, tai bent informacijos... nes nu jau labai kazkaip nebeskaniai atrodo tas neatsakymas, neatsakymas ne tik cia, bet ir FB grupeje, bei neatsakymas i uzklausima emailu. kiek ziurejau Daliux neprisijunges virs 2.5men blink.gif , Zalias prisijungia, bet irgi net minimalios info nepateikia... liudna!
lauksime bet kokios informacijos ir, zinoma, pirkimu! gi kaledos ant nosies, o ir apsirengti/apsiauti nebera ka biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2019 09 21, 11:53)
Iš tiesų būtų labai gražu iš tarpininkių pusės gaut atsakymą, nes mergaitės matau jau nuo liepos mėn klausinėja kada bus (ir ar išvis bus) pirkimai.
Aš pvz nenoriu pas kitas tarpininkes, tad kantriai laukiu, smulkmena kokia įsigyju pas Taure ar Kate ir toliau laukiu. O čia atsakymo ner....  blink.gif Manau ne mane viena tai domina, todėl būtų labai gražu iš Jūsų pusės iš pagarbos senbuvems bei nuolatinėms klientėms duot bent kažkokią info apie situaciją  unsure.gif
Praktikuosit pirkimus, OK laukiam, jei ne planuojat jau dirbt-OK, kraustomes į kitas temas  ax.gif Negi taip komplikuota apsireikst temoj ir bent sakinį parašyt nuolatinem klientėm?  unsure.gif

oi kaip piktai cia priraset unsure.gif atrodo kad pasiemem apmoketas prekes ir ju neatiduodam, paprastai tada taip piktai raso biggrin.gif o jeigu rimtai tai tik rugseji as atsipuciau nuo pirkimu ir kompo, liepa mes nerinkom uzsakymu bet pirkom kazkiek asmenisku uzsakymu, paskui paskutine siunta issiuntem liepos gale, ir as ja ir dalinau pati ir persiuntinejau Lietuvoje visa rugpjuti, aisku nedidele jinai buvo bet vistiek reikejo padirbeti ir bankus paziureti ir tt , tai realiai tik rugseji , gryzus atgal i JAV, uzdariau kompa ir savaite, ar net ilgiau, nejungiau jo smile.gif


QUOTE(milaaaa @ 2019 09 22, 11:54)
apsirengti/apsiauti nebera ka biggrin.gif  4u.gif


aha teip teip, ir nuogos mes ir basos ir negrazios, visko reikia biggrin.gif


Tai va apsireiskiu ir ateinu parasyti, kad su Renata sluostom dulkes nuo pasto, nes toks biski voratinkliais apejes biggrin.gif , nuo fb ir visur ir pradedam darbuotis, Simona ryt is Londono gryzta ir prisijungs wub.gif

leb.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daliux78: 23 rugsėjo 2019 - 18:14
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti