Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 367

Sluojam MK
ir Jcrew
smile.gif
https://www.jcrew.co..._name=hthr-grey
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ssimonyte: 18 lapkričio 2019 - 19:34
QUOTE(daliux78 @ 2019 11 17, 20:01)
I2 clarity tai visai gerai  ax.gif  galima aisku uz 500$ tokius auskariukus nuspirkti, bet as kai nesu super eksperte deimantu ir neiziuriu gryna akim ar super spindi ar nelabai, tai manau  liuks kaina uz grazius auskariukus  ax.gif

I2 yra antras nuo galo svarumas iš 10 skales, kad normaliai būtų bent VS reiketu, aišku neigudusia plika akimi ir pačios žemiausios klasės deimanto intarpų neįžiūrėtum, čia reik dirbt ta darbą, ką matyt. O šiaip spindesiui tai turi labai didelės įtakos. Aišku pasimaivyt gerai, dailūs, kuklūs, su praba, o ko daugiau reik.... 4u.gif


Beje ačiū už siuntele, abeji batai tiko, negaliu atsistebėti kad už tokius pinigus įsigyjau pilnai oda-zomsa itališkus baciukus bigsmile.gif Sakiau į darbą, bet ziuriu kad gaila, ten galima ir su prastesniais nugyvent biggrin.gif Basutes išvis pasaka, o dar blizgutis yra, puosnios, tai išvis.... wub.gif
Kosmetika man kaip visada, tik aaaaa..... Nespėjau nuo MB paslėpti, sako ir vėl nauja kosmetikaaaaaaaa!!!!!!!!??? blink.gif Moter, tau jau gydytis reik į priklausomybių klinika.... blink.gif But nepamatęs, būtų galvos neskaudeję biggrin.gif


Ar korsas turi kokią papdoma nuolaida?

Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2019 11 18, 20:48)

Beje ačiū už siuntele, abeji batai tiko, negaliu atsistebėti kad už tokius pinigus įsigyjau pilnai oda-zomsa itališkus baciukus  bigsmile.gif Sakiau į darbą, bet ziuriu kad gaila, ten galima ir su prastesniais nugyvent  biggrin.gif  Basutes išvis pasaka, o dar blizgutis yra, puosnios, tai išvis....  wub.gif
Kosmetika man kaip visada, tik aaaaa..... Nespėjau nuo MB paslėpti, sako ir vėl nauja kosmetikaaaaaaaa!!!!!!!!???  blink.gif Moter, tau jau gydytis reik į priklausomybių klinika....  blink.gif  But nepamatęs, būtų galvos neskaudeję  biggrin.gif
Ar korsas turi kokią papdoma nuolaida?

Aciu uz pirkinukus 4u.gif
Del priklausomybes as ta pati visad girdziu is savojo irnesakyk.gif vis klausia kada ir kokiu budu viska ka turiu sunaudoti ketinu biggrin.gif biggrin.gif o dar nemate sephoros pirkiniu ... unsure.gif tomato.gif doctor.gif biggrin.gif

MK sale prekems yra 25% kodas, prasom jungtis mirksiukas.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zaliass @ 2019 11 18, 17:01)
Kas noretu pakartot?  wub.gif

www.fragrancenet.com

vartotojo įkelta nuotrauka

as dar nesupurskiau, bet geruliai, imsiu kai baigsiu savuosius wub.gif
Atsakyti
Gal kas žinot POLO vyriškų maikučių išmatavimus M dydžio? Ar atitinka kaži ten jų parašyti išmatavimai hmm.gif
Atsakyti
Fragrancenet nedaug truksta iki nemokamo siuntimo -turime 37% koduka mirksiukas.gif
https://www.fragrancenet.com/
Rinkinuku fainu yra, kas dovanelem ieskote smile.gif https://www.fragranc...ift-sets?page=2
https://www.fragranc...l-sprays#318535
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ssimonyte: 18 lapkričio 2019 - 21:15
QUOTE(NORIKA @ 2019 11 18, 20:48)
I2 yra antras nuo galo svarumas iš 10 skales, kad normaliai būtų bent VS reiketu, aišku neigudusia plika akimi ir pačios žemiausios klasės deimanto intarpų neįžiūrėtum, čia reik dirbt ta darbą, ką matyt. O šiaip spindesiui tai turi labai didelės įtakos. Aišku pasimaivyt gerai, dailūs, kuklūs, su praba, o ko daugiau reik....  4u.gif



bet sita kategorija ir S populiariausios ko gero, turciai visoki perka VS kai perka keliu karatu ziedus savo damoms, o jau nekalbu apie flawless deimantus, kurie yra ypac reti ir tik 6 % pirkeju iperka juos apskritai. man atrodo super pasimaivymui ir tikrai plika akim net iziuresi tu niuansu visu

gaila kad nebuvo geltono aukso, buciau ciupus ir as, turiu tokia grandinele + deimanciuko pakabuka, S1 kategorijos, bet jis toks mazas kad jeigu butu ir zemesnes kategorijos vistiek nieko neiziureciau biggrin.gif butu tike man i pora wub.gif

necklace
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daliux78: 18 lapkričio 2019 - 21:13
QUOTE(Stikline @ 2019 11 18, 21:55)
Gal kas žinot POLO vyriškų maikučių išmatavimus M dydžio? Ar atitinka kaži ten jų parašyti išmatavimai  hmm.gif

Neziurejau ka jie raso,bet saviskio M pamatavau,tai tarp pazastu 53cm,o ilgis 70cm kazkur mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(daliux78 @ 2019 11 18, 21:54)
as dar nesupurskiau, bet geruliai, imsiu kai baigsiu savuosius  wub.gif

Man labai tinka ir patinka jie,gerai,kad du butelius buvau uzsipirkus,nes vienas ipusejus sunaudot traukiant is spintos pokst ant plyteliu ir kvepia grindys,tai antrasis eina i trasa biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaliass: 18 lapkričio 2019 - 21:41
QUOTE(Stikline @ 2019 11 18, 20:55)
Gal kas žinot POLO vyriškų maikučių išmatavimus M dydžio? Ar atitinka kaži ten jų parašyti išmatavimai  hmm.gif


Dar patariu atkreipti demesi i SLIM FIT ar CLASSIC FIT, slim fit, bus "aptemptesni" (mano vyras ju baidosi is tolo) biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
www.tommy.com
Sale -40%
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
turim atliekamus VS naktinukus, S dydzio, nupirkti uz 15 $, rasykit pastukan, idetumem sia savaite, super dovanele Kaledoms ar sau wub.gif


vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
grazus koks crossbody ir kaina kokia gerule su papildoma 25 % nuolaida wub.gif

cross body
Atsakyti
sita dar faina https://www.michaelk...R-US_32S9SF5M2Y
Eikite ziuret, kas dar nelandziojot-liuksiniu kainu yra mirksiukas.gif ir kodukas tik sian ax.gif
Atsakyti