Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 367

QUOTE(ssimonyte @ 2019 11 19, 12:45)
Landsend 50% viskam
Kas praeita karta nespejote,prasom jungtis sikart 4u.gif  smile.gif

12.48$ https://www.landsend...256,44967,45134

Labai laukiu,nebedaug truksta iki free shipo ax.gif
Atsakyti
Merginos , coach jes rankenukas OMG OMG OMG wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif ačiū bis.gif bis.gif bis.gif
Atsakyti
Gal kas noretu keistis:
https://www.6pm.com/...1580/color/2084

Turiu 9 dydi, o ieskau keistis i 8.5, gal net 8 4u.gif
Dukrai didoki... o nori nesiot dabar... unsure.gif

Spalva jei kitokia, nieko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingošša @ 2019 11 19, 21:12)
Merginos , coach jes rankenukas OMG OMG OMG  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif ačiū  bis.gif  bis.gif  bis.gif

rodykit groziuka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingošša @ 2019 11 19, 21:12)
Merginos , coach jes rankenukas OMG OMG OMG  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif ačiū  bis.gif  bis.gif  bis.gif

VALIO wub.gif wub.gif wub.gif ,sakiau gerulis biggrin.gif Dziaugiuosi,kad patiko mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas vakaras,

o Alytus šią savaitę dėžutę gaus? 4u.gif Vis tikrinu paštą, šlamšto skyrių irgi, bet skaičiukų nėra unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(daliux78 @ 2019 11 19, 22:24)
rodykit groziuka  wub.gif

Daliux zaliass buvo foto įkėlus , aš nemoku foto ikelt , nu ryt nufotkinsiu atsiųsiu i pastuka , mergaites įkels 4u.gif

QUOTE(zaliass @ 2019 11 19, 22:32)
VALIO  wub.gif  wub.gif  wub.gif ,sakiau gerulis  biggrin.gif Dziaugiuosi,kad patiko  mirksiukas.gif

Patiko labai , tokia visai nemaža mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingošša @ 2019 11 19, 21:40)
Daliux zaliass buvo foto įkėlus , aš nemoku foto ikelt , nu ryt nufotkinsiu atsiųsiu i pastuka , mergaites įkels  4u.gif
Patiko labai , tokia visai nemaža  mirksiukas.gif

Mano siuo metu mylimiausia ji,sakau tikrai tokia nemaza ir talpi labai,vienu zodziu patogi
thumbup.gif Odyte labai faina wub.gif
Jus man atrodo pirkot is Yoox tuos Cult batelius,pamatysit dar ir tuos kai gausit wub.gif
Papildyta:
Labai laukiu prisijungianciu prie Belk,renkasi dar vienas krepselis mirksiukas.gif
www.belk.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaliass: 19 lapkričio 2019 - 20:51
QUOTE(Luggne @ 2019 11 19, 21:36)
Labas vakaras,

o Alytus šią savaitę dėžutę gaus?  4u.gif Vis tikrinu paštą, šlamšto skyrių irgi, bet skaičiukų nėra  unsure.gif

gaus bet Jusu nera nieko si karta unsure.gif

QUOTE(Ingošša @ 2019 11 19, 21:40)
Daliux zaliass buvo foto įkėlus , aš nemoku foto ikelt , nu ryt nufotkinsiu atsiųsiu i pastuka , mergaites įkels  4u.gif
Patiko labai , tokia visai nemaža  mirksiukas.gif

ai cia Zalio uzrodytas tasiukas ? tai macius as ji, jo fainas labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zaliass @ 2019 11 19, 22:51)
Mano siuo metu mylimiausia ji,sakau tikrai tokia nemaza ir talpi labai,vienu zodziu patogi 
thumbup.gif Odyte labai faina  wub.gif
Jus man atrodo pirkot is Yoox tuos Cult batelius,pamatysit dar ir tuos kai gausit  wub.gif
Papildyta:
Labai laukiu prisijungianciu prie Belk,renkasi dar vienas krepselis  mirksiukas.gif
www.belk.com


Daliux ta pati , kur zaliass uz reklamavo wub.gif Odyte tikrai faina labai , jau persikroviau daiktus , ryt i trasa mirksiukas.gif Aha dar laukiu yoox cult biggrin.gif man isviso batai yoox nerealus , pagrinde iš ten tik ir perku ax.gif o seip tai dažniau perliuku prašom i eterį uzrodyt 4u.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingošša @ 2019 11 19, 21:57)
Daliux ta pati , kur zaliass uz reklamavo  wub.gif Odyte tikrai faina labai , jau persikroviau daiktus , ryt i trasa  mirksiukas.gif                                          Aha dar laukiu yoox cult  biggrin.gif man isviso batai yoox nerealus , pagrinde iš ten tik ir perku  ax.gif o seip tai dažniau perliuku prašom i eterį uzrodyt  4u.gif  rolleyes.gif

Ir jus mirksiukas.gif Sioj siuntoj gausiu Reebok tuos populiariuosius kedus,labai myliu veliura,tikiuosi irgi bus WOW biggrin.gif
Siuos

Beje Reebok sale prekems 50% nuolaida!
www.reebok.com
vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
www.landsend.com
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaliass: 19 lapkričio 2019 - 21:09
QUOTE(zaliass @ 2019 11 19, 22:22)
Ir jus  mirksiukas.gif  Sioj siuntoj gausiu Reebok tuos populiariuosius kedus,labai myliu veliura,tikiuosi irgi bus WOW  biggrin.gif
Siuos



Tu tai kedu visiska eksperte wub.gif , kaip Simai leisciau issrinkti kokius kremukus, vitaminukus man, tai Renatai uzsimerkus leisciau kedasus man nupirkti, ir zinau kad ciki piki butu biggrin.gif


labai kvieciu prisijungti prie www.calvinklein.com , daug visko gerom kainom yra, dzinsiuku, maikonu, ir plius renkam papildomai 25 $ nuolaidai nuo 100 $
Atsakyti