Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 367

QUOTE(zaliass @ 2019 11 21, 23:27)
Laba,taip  mirksiukas.gif  Ir nelabai daug truksta iki free shipo  4u.gif


tuoj atsiusiu nediduka...
Atsakyti
Nedaug truksta iki 25% nuolaidelei gaut mirksiukas.gif

www.siera.com
Atsakyti
QUOTE(zaliass @ 2019 11 21, 21:42)
Laba,jau siuntinukas Klaipedoje,turetumet pradet dalintis siandien ar ryt  mirksiukas.gif

Sveiki, senai užsisakinėjau ax.gif Ar kai mano siuntinukas ateis aš gausiu žinutę paštu? nes forume būnu retai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jasaičiukas @ 2019 11 22, 00:31)
tuoj atsiusiu nediduka...

Nupirkom friends.gif

QUOTE(vaida g. @ 2019 11 22, 00:52)
Sveiki, senai užsisakinėjau ax.gif  Ar kai mano siuntinukas ateis aš gausiu žinutę paštu? nes forume būnu retai mirksiukas.gif

Laba,taip gausite pakvietima is dalintojos mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaliass: 21 lapkričio 2019 - 23:55
QUOTE(zaliass @ 2019 11 21, 09:59)
Labas rytas,rodausi su reebokais,fantastiniai,dydi atitiko  wub.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Ir dar bandau is vyro nukosinti meski,cia vyriskas M,jis sako galetu jam buti truputi ilgesnis,sakau man tai pats tas,bet nelabai pasiduoda  ax.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Biski nuotrauku kokybe nekokia,pridavus savo tel remontui,tai dabar tokiu senoliu naudojuos  unsure.gif

koks geras dzempas blink.gif ui noriu ir as wub.gif ir kedai geruliai, bet kedu jau daug turiu tai laikysiuos bet dzempa tai reiks nukosinti ir man biggrin.gif

kvieciu prisijungti prie www.kohls.com retai perkam is cia tai naudokites proga, geru kainyciu yra wub.gif
Atsakyti
Mergaitės, kiek pigiausiai jums yra išėję už Juliette has a gun sunny side up 100 ml?
Atsakyti
QUOTE(zaliass @ 2019 11 22, 01:55)
Nupirkom  friends.gif
Laba,taip gausite pakvietima is dalintojos  mirksiukas.gif

Ačiukas, labai lauksiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2019 11 22, 07:42)
Mergaitės, kiek pigiausiai jums yra išėję už Juliette has a gun sunny side up 100 ml?

Kvepalu saloje uz 62 esu pirkusi.
Atsakyti
QUOTE(doruta @ 2019 11 22, 08:08)
Kvepalu saloje uz 62 esu pirkusi.

Supratau, ačiū! Aš dovanų gavau, bet kvapas visai ne mano. Jei kuri norėtumėt, rašykit į až.
Atsakyti
grazus CK dzinsinis svarkelis, gal kas noretumem, dar nuo 100 $ 25 $ padalintumem wub.gif

CK disstressed svarkas




turim atliekamas tokias ausinytes, jau nera ju norde, ispirkom biggrin.gif gal kas noretumet , mergaitei butu super dovana wub.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daliux78: 22 lapkričio 2019 - 08:34
Labas rytas! Bet jau orelis,tik ir norisi siltos arbatos ar kavos,kol suni isvedziau galvojau vejas nupus biggrin.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaliass: 22 lapkričio 2019 - 08:53
QUOTE(zaliass @ 2019 11 21, 22:30)
Kas dar noretu veliurinio treningucio  mirksiukas.gif

Virsus
Kelnes


Veliūro megėjoms rekomenduosiu Joe's Jeans komplektuka, gavau prieš porą savaičių, tai kai ne į darbą išlįst iš jo negaliu. Toks minkštumas ir švelnumas wub.gif Labai fainas!
Aišku kai pirkau tai dydžių ir spalvų pilna buvo...

Džemperis
Kelnės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bu_bu: 22 lapkričio 2019 - 08:52