Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 367

o gal kuri per mažus nusipirkote šiuos Ash kedukus kur zaliass įkėlė, ir norėtumet keisti aš turiu 38 ir keisciau į 37
Atsakyti
QUOTE(zaliass @ 2020 08 04, 12:26)
Ash is bloomingdales,daug juos pirkusiu buvo,labai gera kaina buvo  bigsmile.gif

Aš 41 dydį tokius parduodu 4u.gif wub.gif
https://www.blooming...ckInStore=false
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zibuteg: 08 rugpjūčio 2020 - 22:20
QUOTE(zibuteg @ 2020 08 08, 20:20)

Kokia kaina? Kiek cm viduj?☺
Atsakyti
KLAIPĖDOS mergaitės, ką tik parsiradau po savaitgalinių nuklydimų namo, puolu taršyti dėžę ir dalinti. Kadangi Dilmą išleidom atostogų, dėžes taršysiu šį kartą AŠ 4u.gif
Jei kas negavot laiško - klykit biggrin.gif



Ačiū mergaitėm už Coach, nu visai gerai ir gražiai man tiko wub.gif
Atsakyti
Gal kas važiuosit automobiliu pas Noriką prekyčių ir galėtumėt mano vieną maikutę prigriebti jei nesunku ? Autobusu susisiekimas ne koks ton pusėn ax.gif
Aš iš Baltijos pr., bet pasiimčiau iš bet kur, kur patogiau autobusu privažiuot.
Atsakyti
QUOTE(Jolancike @ 2020 08 10, 18:39)
Gal kas važiuosit automobiliu pas Noriką prekyčių ir galėtumėt mano vieną maikutę prigriebti jei nesunku ? Autobusu susisiekimas ne koks ton pusėn  ax.gif
Aš iš Baltijos pr., bet pasiimčiau iš bet kur, kur patogiau autobusu privažiuot.

Stoja daug autikų prie Studlendo, nuo jo 3-5min pėstute arba 5 prie pat durų ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NORIKA: 10 rugpjūčio 2020 - 18:39
Jei kas turit ir esat pirkę JIMMY CHOO batelius (ne sportbačius ar aulinius) sakykit ar atitinka dydžius? Dabar isvykt niekur neplanuojam, bijau kronos biggrin.gif , tad pasimatuoti ir parsivezt iš "gastrolių" neturiu galimybės, o pirkt internetu labai jau bijau šį nematavus, nes parduot paskui neturėsiu šansų unsure.gif O labai norisi ir labai reikia - gyvybiškai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2020 08 10, 18:39)
Stoja daug autikų prie Studlendo, nuo jo 3-5min pėstute arba 5 prie pat durų  ax.gif


Ačiū. Niekas neatsiliepė į prašymą, tai rasiu kaip nors biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolancike @ 2020 08 11, 12:29)
Ačiū. Niekas neatsiliepė į prašymą, tai rasiu kaip nors  biggrin.gif

Parašykit į paštą tel nr, aš planuoju kažkada į Grandus važiuot, prigriebciau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NORIKA: 11 rugpjūčio 2020 - 12:53
4u.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lolka: 11 rugpjūčio 2020 - 13:15
QUOTE(NORIKA @ 2020 08 11, 12:53)
Parašykit į paštą tel nr, aš planuoju kažkada į Grandus važiuot, prigriebciau  4u.gif


Ačiū labai aciuks.gif Parašiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2020 08 11, 12:24)
Jei kas turit ir esat pirkę JIMMY CHOO batelius (ne sportbačius ar aulinius) sakykit ar atitinka dydžius? Dabar isvykt niekur neplanuojam, bijau kronos  biggrin.gif , tad pasimatuoti ir parsivezt iš "gastrolių" neturiu galimybės, o pirkt internetu labai jau bijau šį nematavus, nes parduot paskui neturėsiu šansų  unsure.gif  O labai norisi ir labai reikia - gyvybiškai  biggrin.gif

Turiu kelias aukštakulnes basutes, tai su 24 cm pėda imu 38 dydį ;) turiu šiuos Ivette ir dar to pačio modelio, tik su aukštesniu kulniuku
https://www.nordstro...Color=Champagne
Atsakyti