Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 367

serumu rinkinukas su vitaminu C, hyaluronu ir retinoliu 3 vnt tik 19.95$ wub.gif

serumas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daliux78: 24 rugsėjo 2020 - 19:19
renkasi www.macys.com ir www.carters.com wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zaliass @ 2020 09 24, 15:27)
Labai laukiu prisijungianciu prie Yoox,prekems kurioms krepselyje automatiskai neminusuoja turime papildoma 10% nuolaidos koda!

www.yoox.com


Ar kodas 10% vienkartinis ar galiu dar prie vienų basuciu pamedituot ax.gif
Dar su MB pasitarti noriu, jam biski ekstrymas antrus per mėnesį JC batukus pirkt biggrin.gif
Beje ar TAX yra Yooxe?


QUOTE(daliux78 @ 2020 09 24, 17:55)
neblogi tokie  cool.gif
kam dar situ armaf , tik 21.44 $ , nera saldus, turiu tai labai patinka ir purksti negaila nes pigus  biggrin.gif  wub.gif

Aš ieškojau norėdama pauostyti, bet greičiausiai LT jų nebūna, nes niekur neradau unsure.gif


QUOTE(daliux78 @ 2020 09 24, 19:11)
sitas bronzatas   labai geras, graziai dengia , merginos perka  wub.gif

Turem turem jau... biggrin.gif Ne tik kad geras ir spalva ne ryza, bet dar ir pakuotė gėdos nedaro wub.gif O kiekis tai išvis... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2020 09 24, 21:22)
Ar kodas 10% vienkartinis ar galiu dar prie vienų basuciu pamedituot  ax.gif
Dar su MB pasitarti noriu, jam biski ekstrymas antrus per mėnesį JC batukus pirkt  biggrin.gif
Beje ar TAX yra Yooxe?
Aš ieškojau norėdama pauostyti, bet greičiausiai LT jų nebūna, nes niekur neradau  unsure.gif
Turem turem jau...  biggrin.gif Ne tik kad geras ir spalva ne ryza, bet dar ir pakuotė gėdos nedaro  wub.gif  O kiekis tai išvis...  blink.gif


nu sakau, reikia pirkti biggrin.gif

yooxe taxu nera ir kodas musu, nevienkartinis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2020 09 24, 22:22)
Ar kodas 10% vienkartinis ar galiu dar prie vienų basuciu pamedituot  ax.gif
Dar su MB pasitarti noriu, jam biski ekstrymas antrus per mėnesį JC batukus pirkt  biggrin.gif
Beje ar TAX yra Yooxe?

Man irgi reikia baskiu,vasara vestuves nusimato,o ir siaip noreciau turet kokias elegantiskas plonais dirzeliais wub.gif Kai jau paciupsit pasirodykit mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaliass: 24 rugsėjo 2020 - 20:50
labai laukiam uzsakymu su 25 % nuolaida is saksoff wub.gif

su koduku FRIENDS


vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daliux78: 24 rugsėjo 2020 - 21:24
QUOTE(zaliass @ 2020 09 24, 21:50)
Man irgi reikia baskiu,vasara vestuves nusimato,o ir siaip noreciau turet kokias elegantiskas plonais dirzeliais  wub.gif  Kai jau paciupsit pasirodykit  mirksiukas.gif

Aš dabar ėmiau be kulno, kasdienai strakset, ne balines, o baliuj pasiėmiau Jimmy Choo Ivette 90, juodas, klasiškai ant kojos atrodo wub.gif Baliukas kita šeštadienį nusimato, žiūrėsiu kaip savijauta atsokus bus biggrin.gif Visumoj patogios, bet dar padams apsaugų nebuvau užsidėjus, tai daug netrypiau, reiks šį savaitgalį bandyt ilgiau pasivaikščiot po namus ar kur toliau nukeliauti biggrin.gif

O dabar griebiau tokias, nes spalva mane užmušė ant vietos wub.gif
https://mobile.yoox....mp;sizeName=9.5
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2020 09 24, 22:39)
Aš dabar ėmiau be kulno, kasdienai strakset, ne balines, o baliuj pasiėmiau Jimmy Choo Ivette 90, juodas, klasiškai ant kojos atrodo  wub.gif  Baliukas kita šeštadienį nusimato, žiūrėsiu kaip savijauta atsokus bus  biggrin.gif  Visumoj patogios, bet dar padams apsaugų nebuvau užsidėjus, tai daug netrypiau, reiks šį savaitgalį bandyt ilgiau pasivaikščiot po namus ar kur toliau nukeliauti  biggrin.gif

O dabar griebiau tokias, nes spalva mane užmušė ant vietos  wub.gif
https://mobile.yoox....mp;sizeName=9.5

grazuoles wub.gif


krausiu MJ kosmetikos krepsiuka ne uz ilgo, junkites prie superiniu kainu mergeliukai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2020 09 24, 23:39)
Aš dabar ėmiau be kulno, kasdienai strakset, ne balines, o baliuj pasiėmiau Jimmy Choo Ivette 90, juodas, klasiškai ant kojos atrodo  wub.gif  Baliukas kita šeštadienį nusimato, žiūrėsiu kaip savijauta atsokus bus  biggrin.gif  Visumoj patogios, bet dar padams apsaugų nebuvau užsidėjus, tai daug netrypiau, reiks šį savaitgalį bandyt ilgiau pasivaikščiot po namus ar kur toliau nukeliauti  biggrin.gif

O dabar griebiau tokias, nes spalva mane užmušė ant vietos  wub.gif
https://mobile.yoox....mp;sizeName=9.5

Ivette radot su nuolaida kazkur?
Atsakyti
O taaaaip.... wub.gif Išmeta kartais Gilt JC batų su nuokaina...As kasdien pašte jų reklamas permetu, jų psl vis perverčiu jei turiu kokį tikslą... biggrin.gif

Daliuk, žiūrėsim kaip gyvai atrodys unsure.gif Lauksiu dabar net išsižiojus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2020 09 24, 23:29)
O taaaaip....  wub.gif Išmeta kartais Gilt JC batų su nuokaina...As kasdien pašte jų reklamas permetu, jų psl vis perverčiu jei turiu kokį tikslą...  biggrin.gif

Daliuk, žiūrėsim kaip gyvai atrodys  unsure.gif  Lauksiu dabar net išsižiojus  biggrin.gif

tai graziai aisku, kur jau Jimmy gali negraziai atrodyti wub.gif lauksim foto smile.gif



mergaiciai PURITANS renkasi krepsiukas, junkites bis.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti