Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 367

www.jbl.com
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2020 11 24, 16:19)
Įdomūs, ugdantys, prasmingi žaislai vaikams. Gal mergaitės pirktų iš čia jei ką sudomintų...

https://www.fatbraintoys.com/index.cfm


junkites prie zaislu parduotuves, siandien nupirksim krepsiuka 4u.gif
QUOTE(milaaaa @ 2020 11 25, 18:43)
sito serumo nera, ar tiesiog man neleidzia i krepseli isideti?

manes klauso ir deda biggrin.gif jau supirkau krepsiuka smile.gif
Atsakyti
renkasi vel krepsiukai is timeless ir ralph lauren ( 40 % ) wub.gif


www.timalessha.com

vartotojo įkelta nuotrauka
[/quote]


[quote=zaliass,2020 11 25, 14:22]
www.ralphlauren.com
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
siaubas koks grazus trenchas blink.gif wub.gif


vartotojo įkelta nuotrauka


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daliux78: 25 lapkričio 2020 - 20:48
as mergaites paste uzversta, perku ir krasto nematau dar , jau polo kiek ...

man taip gaila mano Renatos, ana nusiperka kazka ir ziurek nukainuoja ne uz ilgo, ir taip pastoviai cray.gif pirkau jos uzrodytus dzempuku siandien, ir vis sopejo sirdi man angel_sadangel.gif
Atsakyti
www.levis.com
vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
QUOTE(daliux78 @ 2020 11 25, 22:59)
as mergaites paste uzversta, perku ir krasto nematau dar  , jau polo kiek ...  

man taip gaila mano Renatos, ana nusiperka kazka ir ziurek nukainuoja ne uz ilgo, ir taip pastoviai  cray.gif  pirkau jos uzrodytus dzempuku siandien, ir vis sopejo sirdi man   angel_sadangel.gif

O ka man reiskia biggrin.gif As neturiu kantrybes,pamaciau,patiko,reikia,perku mirksiukas.gif pora kart bandziau palaukti ir s... gavosi,kelnes uzbrangino,megztini skullcashmere paskui vos susimedziojau ir labai dziaugiuos pasigriebus,o dabar ziuriu papilde ir kaina uzkele,dzinsus is yoox nusikoviau gal uz 80 kelis dolcus,o dabar 260 bigsmile.gif Ne visalaik ir man nesekasi bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaliass: 25 lapkričio 2020 - 22:40
QUOTE(zaliass @ 2020 11 25, 23:37)
www.levis.com
vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:

O ka man reiskia  biggrin.gif  As neturiu kantrybes,pamaciau,patiko,reikia,perku  mirksiukas.gif pora kart bandziau palaukti ir s... gavosi,kelnes uzbrangino,megztini skullcashmere paskui vos susimedziojau ir labai dziaugiuos pasigriebus,o dabar ziuriu papilde ir kaina uzkele,dzinsus is yoox nusikoviau gal uz 80 kelis dolcus,o dabar 260  bigsmile.gif Ne visalaik ir man nesekasi  bigsmile.gif

o tai super tada biggrin.gif clap.gif matai tu man pasakoji tik kai nepasiseka, o kai sekasi as nezinau nieko , tai taip ir atrode biggrin.gif

va Rasytei kaip gerai papirkom tuos sex pistol martenus, uz 160 paemem, dabar 210 $ bis.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

[url="https://www.levi.com/US/en_US/sale/c/levi_clothing_sale_us?camp=CME%2AEC%2AUS%2AEN%2AUS_Levis_Dedicated_SaleByPrice_Promo_SL2%2Acme_adh%2Aresp%2ANULL%2A20201125&camp_id=levis.33095362&rmid=20201125_US_Levis_Dedicated_SaleByPrice_Promo_SL2&rrid=893779042&e_id_s25511=a70c2807232aaaa683818a7215a7ae95dfb62704ffcea3c39edc558a8a235f53&e_id_m25511=b3c778dd3339a1b0f89b5c11b2407c89"]www.levis.com[/url] [url="https://www.part.lt/perziura/67ca0e448a405d5eb56b089b8f93a50561.jpeg"]67ca0e448a405d5eb56b089b8f93a50561.jpeg[/url] Papildyta: O ka man reiskia biggrin.gifAs neturiu kantrybes,pamaciau,patiko,reikia,perku mirksiukas.gifpora kart bandziau palaukti ir s... gavosi,kelnes uzbrangino,megztini skullcashmere paskui vos susimedziojau ir labai dziaugiuos pasigriebus,o dabar ziuriu papilde ir kaina uzkele,dzinsus is yoox nusikoviau gal uz 80 kelis dolcus,o dabar 260 bigsmile.gifNe visalaik ir man nesekasi bigsmile.gif
Daliux as kaip zaliass  :friends: jeigu prispiria ir labai nori , kartais ir nesulauki reikiamos kainos o jami ir dziaugies daiktu  :nail:

Labas rytas visoms medziotojoms ir darbstuolems ! Martensu as irgi nenukoviau puse kainos, ieskojau uz bet kokia kaina , kad tik gauti juos. Labai jais dziaugiuosi . Rasyte sveikinu su geru pirkiniu ;) 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingošša: 26 lapkričio 2020 - 08:42
Turime pradetus rinkti uzsakymus,laukiam prisijungianciu ax.gif

Sale -60%
www.jcrew.com

vartotojo įkelta nuotrauka

www.levi.com
vartotojo įkelta nuotrauka

www.ralphlauren.com
vartotojo įkelta nuotrauka

-25% su kodu CYBER25
www.finishline.com
vartotojo įkelta nuotrauka


www.tommy.com

vartotojo įkelta nuotrauka

www.calvinklein.com
vartotojo įkelta nuotrauka

www.macys.com
vartotojo įkelta nuotrauka

www.uniqlo.com
vartotojo įkelta nuotrauka

www.yoox.com
vartotojo įkelta nuotrauka

www.timalessha.com
vartotojo įkelta nuotrauka

www.skinstore.com
www.belk.com
www.loft.com
www.boohoo.com

www.michaelkors.com
www.wilsonsleather.com

www.freepeople.com
www.saksoff5th.com
www.nordstromrack.com
www.ruelala.com
www.tommyhilfiger.com
www.oldnavy.com
www.jcrew.com
www.gap.com

www.katespade.com
www.calvinklein.com

www.yoox.com
www.landsend.com
www.uniqlo.com
www.bloomingdales.com
www.6pm.com
www.macys.com

www.joesnewbalance.com
www.finishline.com
www.dillards.com
www.reebok.com
www.walmart.com
www.bathandbodyworks.com
www.harney.com
www.carters.com
Atsakyti
Renkasi krepselis 4u.gif

www.kyliecosmetics.com

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti


va Rasytei kaip gerai papirkom tuos sex pistol martenus, uz 160 paemem, dabar 210 $ bis.gif

Gudri parduotuve :D  parasiau laiska ir paklausiau ar tures black friday dealu, atrase, kad patys nezino.. tai va..uzkele kaina iki 219. Laukiu rytojaus pasekt ar visgi nukainuos ir vel iki 160 :D :D

Labas rytas visoms medziotojoms ir darbstuolems ! Martensu as irgi nenukoviau puse kainos, ieskojau uz bet kokia kaina , kad tik gauti juos. Labai jais dziaugiuosi . Rasyte sveikinu su geru pirkiniu ;) 

Jau kaip man ju reikejo..kaip s..kt :D dabar laukiu baisulingai skaiciuku, o tada jau lauksiu kol mama persius man  :D 

Atsakyti