Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 367

www.uniqlo.com
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2021 01 18, 12:03)
Aš taip ir tepu, pirma serumą, paskui tą kremą. Beeeeeet.... Tas serumas man toks lipnokas, nežinau net  unsure.gif . Aišku reik labai mažyčio kiekio, puikiai pasklinda ant veido, tik jau "ant viršaus" nebesinori nieko. Bet radau išeitį, abu tepu nakčiai, tada neerzina  biggrin.gif
Šiaip jau antras mėnuo naudoju prausiklį, toniką iš PTR, tą baltą kremą, serumą, kaukes, naktinę kaukę, nežinau ar nuo priaugto svorio ar nuo kremų, bet oda lygi ir raukšlės išsitiesino  lotuliukas.gif

O man nieko,gal mano oda sausesne arba mazesni kieki paskirstau rolleyes.gif varasai per sunkus sis derinys butu,dabar man liux wub.gif
Atsakyti
Renkasi Walmart krepselis,laukiu prisijungianciu 4u.gif

www.walmart.com
Atsakyti
QUOTE(zaliass @ 2021 01 18, 11:32)
Smagu,kad patiko  wub.gif  Dar pries krema geriu geris sis serumas,kai ismes gera kaina bus tikrai kartotinas  mirksiukas.gif

Imsiu butinai mirksiukas.gif dar kazka paakiams reikia pasiziureti is ju.
Nes vaizdas odos - gereja dienomis, tarytum po kokiu adatiniu proceduru buciau biggrin.gif
Atsakyti
28.79$
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaliass: 18 sausio 2021 - 12:53
www.jcrew.com
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
24$
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Labai laukiu prisijungianciu prie Anntaylor 4u.gif

www.anntaylor.com

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Desiu Puritans krepseli,gal kas i kompanija?

www.puritan.com
Atsakyti
16.25$
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(zaliass @ 2021 01 18, 12:53)


Mergaites, ar kas esate pirkusios Wide pločio batukus? ar jie labai skiriasi nuo Standart? Dukros labai plati peda, ir dar aukšta keltis. Jei paėmus Wide, panešiojus, nepasidarys super platūs?anksčiau visada pirkau Standart, bet jai kaip taisykle mrdžiaginiuose batukuose į viršų prasitrindavo ties nykščiais.
Ačiū, jei kas pasidalins patiritmi. 4u.gif
Atsakyti
22.50$
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti