Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanojama

QUOTE(shimmer @ 2018 01 16, 11:46)
Dovanoju, jei apmokate siuntima-siunciu.
Kedainiai.
38 dydis.kaip nauji.

vartotojo įkelta nuotrauka

NEBETURIU
Atsakyti

😃

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juraciuke: 17 sausio 2018 - 23:26
Sveiki,

noriu padovanoti batus, kam tikrai reikia. Visi batai nešioti, bet geros būklės ir tikrai dar nešiotini. Dydis 37, reikėtų atvykti pasiimti į Karoliniškes ir, žinoma, geriausia būtų, jeigu imtumėte visus arba daugumą. Bendraujame AŽ 4u.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2018 01 13, 17:22)
VISKAS PADOVANOTA daug metų globojamam narės Leliux7 sūnui 4u.gif

Geri darbai daromi tyliai. Ar būtina čia kabintis medalį? Tiesiog nuvežėt net neskelbus ir viskas.
Atsakyti

Geri darbai daromi tyliai. Ar būtina čia kabintis medalį? Tiesiog nuvežėt net neskelbus ir viskas.

 

Aš tai nieko blogo nematau, kad parašo kam padovanota. Nes tikiu, ji gauna n+k žinučių. Sima jau senai verta medalio. Jau kiek metų esu SM narė, tiek ją pamenu, kad dalinasi viskuom ir nieko iš kitų neprašo, o gaišta savo laiką fotografuodama, pakuodama, skubėdama po darbų į paštą ir ten stovi eilėse... ir t.t... 

Linkiu visoms geros nuotaikos :)

Atsakyti

Lyginimo lenta, 29*110cm. Trys auščio fiksavimo variantai. Naudota daug, todėl dėmėta, bet stovi gerai ir medžiaga nesudėvėta, tik yra dėmių. Vilnius, šnipiškės. Priedas  38F4E07C-6D76-4602-9648-8885314935A4.jpeg   78,58KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti
QUOTE(pupune @ 2018 01 20, 23:55)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Iš Stiklo" data-cid="71968053" data-time="1516397178">
<div>
<p>Geri darbai daromi tyliai. Ar būtina čia kabintis medalį? Tiesiog nuvežėt net neskelbus ir viskas.</p>
</div>
</blockquote>
<p> </p>
<p>Aš tai nieko blogo nematau, kad parašo kam padovanota. Nes tikiu, ji gauna n+k žinučių. Sima jau senai verta medalio. Jau kiek metų esu SM narė, tiek ją pamenu, kad dalinasi viskuom ir nieko iš kitų neprašo, o gaišta savo laiką fotografuodama, pakuodama, skubėdama po darbų į paštą ir ten stovi eilėse... ir t.t... 
Linkiu visoms geros nuotaikos smile.gif</p>

Tai jei globoji berniuką N metų, tai surinkai rūbus ir nuvežei/nusiuntei. Kam čia skelbti? Aš irgi turiu globojamą vaiką, kuriam periodiškai vežu rūbus. Bet prieš tai forume nerašau.
O dėl medalio tai čia kita kalba ir, kaip sakoma, kiekvienas žmogus turi savo nuomonę. Buvau susidūrusi su šia ponia ir ją turiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Originalūs Dr Martens aulinukai. Pagaminta Anglijoje. Dydis 36. Vidpadis 22,5 cm. Yra šiek tiek dėvėjimo žymių: padilęs padas, keli sunkiai matomi įbrėžimai.
Batukai tvirti, kokybiški, taigi tarnaus dar ilgai.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Dovanoju žalios spalvos siaurus džinsus, tinkančius aukštai, lieknai paauglei. Džinsai mažai dėvėti, todėl būklė labai gera. Vilnius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miglu: 24 sausio 2018 - 21:10
Originalūs Dr Martens aulinukai jau padovanoti. 4u.gif
Atsakyti
Dovanoju drabužėlius tinkančius 4-5m. mergaitei. Vilnius.
Atsakyti
Žurnalai "Geras skonis". Kokybė labai gera. Dovanoju

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti