Įkraunama...
Įkraunama...

Batukai prie vestuvinės suknelės

Seną temą rasite ČIA 4u.gif
Atsakyti
na tai laukiam nuotaku kurpaiciu nuotraukyciu ir patarimu kaip juos paruosti vestuviniam vakarui, kad kojeciu neskaudetu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2006 07 26, 20:16)
na tai laukiam nuotaku kurpaiciu nuotraukyciu ir patarimu kaip juos paruosti vestuviniam vakarui, kad kojeciu neskaudetu  mirksiukas.gif


esu nepratus vaikščioti su kulniukais, o mano bateliai būtent tokie lotuliukas.gif gal jau reikia praktikuotis pradėti, kad atlaikyčiau hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(jurqutee @ 2006 07 26, 19:38)
esu nepratus vaikščioti su kulniukais, o mano bateliai būtent tokie  lotuliukas.gif  gal jau reikia praktikuotis pradėti, kad atlaikyčiau  hihihi.gif


pas mane tokia pati situacija, nes vasara tai tik ant plokstaus pado vaikstau, atpratau visai, o bateliai 6,5cm. kablu, nezinau kaip reikes atlaikyti, o svarbiausia sokiai pokiai vakare kai kojos jau pavargusios doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2006 07 26, 20:44)
pas mane tokia pati situacija, nes vasara tai tik ant plokstaus pado vaikstau, atpratau visai, o bateliai 6,5cm. kablu, nezinau kaip reikes atlaikyti, o svarbiausia sokiai pokiai vakare kai kojos jau pavargusios  doh.gif


blink.gif bigsmile.gif na ir kabliukus įsigijai lotuliukas.gif mano mažesni apie 4,5 cm ir tai galvoju kaip atlaikyt reiks doh.gif mano pamergėlė viena nusipirko panašaus aukščio kaip tavo basutes prie suknutės tai kai pamačiau - vos iš koto neišvirtau, šiaip labai gražios tik aukštos mirksiukas.gif
ką padarysi reiks treniruotis su tais kabliukais
Atsakyti
Aš tai vakar jau parsinešiau iš močiutės kurpalius, tokius senovinius ax.gif , ištryniau su spiritu ir įstačiau - tegu bateliai, kol aš darbe, tamposi rolleyes.gif
Tikiuosi, kad padės ir po vestuvių nebūsiu kaip be kojų mirksiukas.gif
Atsakyti
niu as tai irgi kas vakar panesioju po biskuti...kazkaip atrodo nieko, bet aisku, kai reikes visa diena su jais buti...pas mane irgi kokie6-7 cm....tik tiek gerai, kad kulniukas ne smailas, o a la platforma....bo su tokio aukscio "spilkom" tai tikrai nusiversciau blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(jurqutee @ 2006 07 26, 20:12)
blink.gif  bigsmile.gif  na ir kabliukus įsigijai  lotuliukas.gif  mano mažesni apie 4,5 cm ir tai galvoju kaip atlaikyt reiks  doh.gif  mano pamergėlė viena nusipirko panašaus aukščio kaip tavo basutes prie suknutės tai kai pamačiau - vos iš koto neišvirtau, šiaip labai gražios tik aukštos  mirksiukas.gif 
ką padarysi reiks treniruotis su tais kabliukais


blink.gif manau kad cia vidutinis kabliuko aukstis....
as neisivaizduoju, kaip mano drauge savo vestuves atlaikys su 11-12 cm. kablais doh.gif na bet ko nepadarysi del grozio lotuliukas.gif
Atsakyti
Na, manes kzkaip aukstakulniai nebaugina first.gif first.gif first.gif
Prie visko reikia priprasti- mano brangiausias uz mane net 15cm aukstesnis! didis.gif didis.gif didis.gif
todel jau taip uzsipatenkina kai as su juo lygi pasidarau (187cm) wub.gif wub.gif wub.gif Todel isreiske nora, kad ir per vestuves taip butu.
Be to kulnas nebeatrodo tooks kilometrinis jei basutes patogios ir daznai tenka taip "paugeti".
Kitaip tariant ir ciucis kariamas pripranta.. 4u.gif
be to viena netrumpa savo gyvenimo etapa praleidau ant parketo blush2.gif blush2.gif blush2.gif tai ir sokiu aikstele negazdina. ir apskritai visoms poroms labai rekomenduociau sokiu kursus pries vestuves thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
net jaunikis (kuris bus be kulniuku!) jausis labiau uztikrintas savimi drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kvietkaite: 28 liepos 2006 - 08:26
o man jau beveik tragedija. Nerandu baltu bateliu doh.gif
arba ismiera netinka, arba isvaizda....kosmaras kazkoks doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasiunia @ 2006 07 28, 10:37)
o man jau beveik tragedija. Nerandu baltu bateliu  doh.gif
arba ismiera netinka, arba isvaizda....kosmaras kazkoks  doh.gif



ieškok
man taip pat buvo. tikrai rasi kažką savo smile.gif tik nepukl į paniką. parašyk, kai rasi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandriukas--gandriukas @ 2006 07 28, 11:01)
ieškok
man taip pat buvo. tikrai rasi kažką savo smile.gif tik nepukl į paniką. parašyk, kai rasi thumbup.gif



tai kad nzn kur ju beieskot sad.gif doh.gif atrodo jau visur buvau...
Atsakyti