Įkraunama...
Įkraunama...

Batukai prie vestuvinės suknelės

QUOTE(erikkute @ 2007 03 31, 00:22)
Nieko viskas bus gerai  mirksiukas.gif . As irgi pirksiu aukstu kulnu, nors nesu labai pratus su jais vaikscioti, bet vis tiek noriu  ax.gif


man aukstakulniai elegantiskiau atrodo.... mirksiukas.gif
sekmes ir tau paieskose wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Velniukstis @ 2007 03 31, 00:24)
man aukstakulniai elegantiskiau atrodo.... mirksiukas.gif
sekmes ir tau paieskose wink.gif

drinks_cheers.gif as irgi tik uz aukstakulnius.
Dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(remisita @ 2007 03 26, 10:58)
bet labai lievai zinok ant kojos atrodo doh.gif nu bent jau ant mano lotuliukas.gif

Niu as situos antruosius Monsoon'uose matavausi irgi mirksiukas.gif Tai man jie graziai visai ant kojos atrode ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Europiete @ 2007 03 31, 07:46)
Niu as situos antruosius Monsoon'uose matavausi irgi  mirksiukas.gif Tai man jie graziai visai ant kojos atrode  ax.gif
user posted image



o man tai ne... schmoll.gif nzn, gal todel kad mano akis nepripratus su tais bukanosiais dar...man smailianosiai ir viskas..lygiai kaip isikalus i galva , kad man netinka sukneles zemiau keliu...nu tik du kibirus i rankas...nors kiti sako aplink kad tinka ir l.graziai atrodo... ax.gif
Papildyta:
4u.gif
Atsakyti
Dar tokiu variantu inete radau... rolleyes.gif Tik nezinau ar dar 'smailianosiai' bateliai madoj?... g.gif
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
...
Papildyta:
thumbup.gif aisku kad madoj...as ir smailejancius nusipirkau nes man patys kruciausi.
Papildyta:
tongue.gif
Papildyta:
ax.gif
Atsakyti
ax.gif krc turiu as tokias kaip sitos..galvojau pirkt kitasbet sitos vopse naujos...nei karto nedevetos...kaip galvojates tiktu vestuvems?nes as nusipirkau batelius,bet galvoju jei kojos sutintu ar ka tai baskes pirkt...tai o sitas galvoju gal detis..nereiketu pirkt...prie sampano spalvos sukneles aisku.. unsure.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Naują tema apie batukus rasite čia
Atsakyti
QUOTE(remisita @ 2007 03 31, 04:58)
...
Papildyta:
thumbup.gif aisku kad madoj...as ir smailejancius nusipirkau nes man patys kruciausi.
Papildyta:
tongue.gif
Papildyta:
ax.gif


Gal prisimeni kur tuos baltus smailanosius radai? 4u.gif As juos kazkur maciau, bet nebegaliu prisiminti kur doh.gif Gelbek prasau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Europiete @ 2007 03 31, 05:53)
Dar tokiu variantu inete radau...  rolleyes.gif Tik nezinau ar dar 'smailianosiai' bateliai madoj?...  g.gif
user posted image

wub.gif wub.gif wub.gif Tik kaip man galėtų būti šampaniniai rolleyes.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti