Įkraunama...
Įkraunama...

Plepesiai prie židinio

QUOTE(Muka @ 2019 08 19, 10:45)
OK jeigu nusirausiu ryt būčiau apie 15.20 smile.gif

clap.gif clap_1.gif thumbup.gif good.gif
Atsakyti
Sveikos,mielosios,
kazkaip nieko nebespeju.Vakar sode irgi rovem abu braskes atsiviepe,baisu,kaip suzele,MB nurove viena lysve antrameciu,as tik trecdali.Jis dar avietes aptvere ir tinkla uzmove,tai pauksciai greiciau suskunba nulest,kol mes atvaziuojam.Sode darbo jau ne mazai,vien braskes ka reiskia.Reikia pabaigt dar ta viena nuraut,dar pirmamtetes isdraskyt,ir is ju atzalu atsodint dvi lysves nauju,o dar siltnamyje turiu Sonata ir Elsanta uzsiveisus,tai ten irgi miskas,bet sitas noriu sodint i tokius plastmasinius kibirus ir laikyt siltnamyje,ankstyvam derliui.Planu daug,derliaus irgi,reik dorot po truputi,o dar etsej parde reik papildyt,tai duoduosi su neriniais,sodais ,gerybem.Ryt vel sportas is ryto,iki pietu niekur neisvaziuojam,nes anukai pas mus,tie sode nenori but,wifi neveikia,pikti kaip sirses buna,tai siandien galejom vaziuot,lietus eme lyt ir toks tiesus stiprus,kad vel viskas sustojo su sodu.
Nu zodziu ruduo siemet labai anksti pasrsirado,anais metais per ore gimusiu sou budavo karsta,zmones pajury sededavo pliaze pliki,o siemet su striukem.
O siaip nieko nevyksta,viskas po senovei.
Atsakyti
Labos smile.gif
Dusia37 svogūnai bagažinėje ax.gif Kažkaip vakar nekilo rankos prie ravėjimo tai pravėpsojau visą vakarą ax.gif sau leidau, kažkaip jaučiuosi emociškai išsunkta ... norisi nieko neveikti ... kiba kokių pagerti vitamino B kompleksą hmm.gif
Dusia37 o kuom tos šaldytos braškės geresnės nuo paprastų? ar geriau prigyja ar mezga ....

QUOTE(Luety @ 2019 08 20, 00:04)
Sveikos,mielosios,

O siaip nieko nevyksta,viskas po senovei.

blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif čia tipo nieko nevyksta patūrbinta motera lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Pavasaris Luety ansktyvas buvo, manau vistiek turi atsigriebti rudenėlis ax.gif o apskritai tai juk nedaug liko iki rudenėlio kelios savaitės ...

Kavos?
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Labas rytas,

Kavoooos... Vakar I-safai ištraukė visą dūšia .
Nenoriu rudens . Mano senų kaulų šiluma nelaužo.
Muka tavo gėris pas mane ofisiuke smile.gif Bo bijau , kad vaikas mašiną atims, tai sukroviau senajame savo kabinete viską smile.gif
Luety , kaip tu ir spėji - ir anūkai ir daržas ir dar biznis 4u.gif . Tik pastarojo nemesk - tobulyn ir tobulyn tavo žaislai . Nelygink su pirmais . Šaunuolė 4u.gif 4u.gif 4u.gif

O aš iš dalies laukiu rugsėjo . Prasidės sportai , pamažės kaimo . Daugiau ramybės ir laiko sau. Išbrazdės jaunimas , mažiau skalbimo , tvarkymo , maisto gaminimo ...
PS kepiau pagal Beata neskrudintų grikių duoną . Visai patiko . Jaunimas sakė visai nebloga smile.gif
O man tenka užsiimti vadyba , pardavinėt medų... Visai neblogai sekasi kol kas smile.gif Mano bitės mušė visus rekordus , susidėliojom galus iš avilio virš 70 kg . Tokių metų nėra buvę ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 20 rugpjūčio 2019 - 09:04
Labukas,

kaip smagu savo medaus turet,gaila esu ne LT,tikrai pirkciau is taves.Ir isvis,galetum ir cia gal susirast ir tos mesos pas fermeri ir to medaus,bet ar bus ekologiska viskas,kai taip visi uz piniga dusia pasirenge velniuj parduot.Gal tas fermeris tuos kalakutus ar vistas seria tuo paciu baisuokliu pasaru,kaip ir gamintojai,fabrikantai.
MB mano leto varymo,jei but as vyras su visais statybiniais gabumais,pas mane jau seniai vistukes augtu,o ir kalakutu gal tureciau. ax.gif bigsmile.gif dabar tysia tysia,jam viskam reik subrest,mudu tyotaliai skirtingi. bigsmile.gif
Sportas atliktas,toliau lauksim kol pasiims anuke ir turbut ar i soda varysim,ar eisiu klaukinio kioemelio tvarkyrt,nes oras siandien vasariskas,puikus sauletas.
Atsakyti
Labos:)

jau Dusia37 eina sau kokie grąžūs augaliukai, net nefainai mano tokie svogūnai nusmurgę, bet gal atsigaus. Ačiū tau už gausą augaliukų ir taip su meilą persodintų 4u.gif Vakar dar nesodinau, nes MB pietus ruošiau tai trepsėjau trepsėjau ir nieko nenutrepsėjau smile.gif ir nieko naujo toks jausmas lėtėja mano apsisukimai, svoris savo daro amžius irgi neatsilieka smile.gif
Luety kalnus nuverstumėme mes moetros jeigu vyrai kadrilių šoktų palei mūsų norus lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
ale kad paskum nebūtų kaip tai moetrytei prie suskilusios geldos ;)
Kavos?
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Labas rytas,

Muka melsvės visos 3 turėtų būti skirtingos . Kai ruduo , lapai nurudę nuo sausros tai tos 2 atrodo labai panašios .
Dėl kvapniųjų šalavijų - jei dvimečiai augalai . pas mane pasisėja patys smile.gif Į dėžutę nesu jų sėjusi - kažkada pabarsčiau gėlyne sėklų , pridygo ... tai dabar auga kur nori - ir į daržą nukeliauja smile.gif bet man gražu toks bardakas. O jau kvepia kai žydi . Netgi sėklos stipriai kvepia smile.gif

Luety , mano MB mergelė . Aš kartais galvoju , kad jo sugebėjimas viską daryti lėtai yra unikumas. Lėčiau jau neįmanoma biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Tai ką aš padarau per valandą jam reiktų pusę dienos biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif . Toks žmogus ir nieko nepakeisi . PS tik vairuoja ne taip kaip aš - aš lėčiau važiuoju .
Muka , tau gyvenimas sode į naudą - atsigavusi ... Gaila , kad turėjau lėkti, dar būtume papliurpę . Kas per gyvenimas , tekinom ir tekinom ax.gif .
O jau lyja šiandien Kaune : Luety čia Tu lietų mums atsiuntei ? Mano kaime labai reikėjo . Ten galėtų lyti kiekvieną dieną .

Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2019 08 21, 07:05)
Labos:)

jau Dusia37 eina sau kokie grąžūs augaliukai, net nefainai mano tokie svogūnai nusmurgę, bet gal atsigaus. Ačiū tau už gausą augaliukų ir taip su meilą persodintų  4u.gif Vakar dar nesodinau, nes MB pietus ruošiau tai trepsėjau trepsėjau ir nieko nenutrepsėjau smile.gif ir nieko naujo toks jausmas lėtėja mano apsisukimai, svoris savo daro amžius irgi neatsilieka smile.gif
Luety kalnus nuverstumėme mes moetros jeigu vyrai kadrilių šoktų palei mūsų norus  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
ale kad paskum nebūtų kaip tai moetrytei prie suskilusios geldos ;)
Kavos?


Labas rytas,
Aciu uz kava,geriu,skanu.
Uztai as jo ir neforsuoju,kad nelikciau prie suskilusios geldos. bigsmile.gif kada jau jam ateis tas laikas,tada,tik diplomatiskai,tai straipsniuka koki parodau apie naminiu kiausiniu skirtuma nuo pirktiniu,tai koki vistiniko dizaina bigsmile.gif nu reikia zmogui pribrest viskam.
Nieko vakar nenuveikiau,daug trukdziu pasmaise.
Bandysim i siandien planus pernest.Marti laisvadieny,anuku gal nebus,tai po sporto varysim .
Muka,linkiu,kad visi augaliukai prigytu.Ir gerai,kad apsukos leteja ,pats gyvenimas kreipia reikiama linkme mus.

Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2019 08 21, 07:48)
Labas rytas,

Muka melsvės visos 3 turėtų būti skirtingos . Kai ruduo , lapai nurudę nuo sausros tai tos 2 atrodo labai panašios .
Dėl kvapniųjų šalavijų  - jei dvimečiai augalai . pas mane pasisėja patys smile.gif Į dėžutę nesu jų sėjusi - kažkada pabarsčiau gėlyne sėklų , pridygo ... tai dabar auga kur nori - ir į daržą nukeliauja smile.gif bet man gražu toks bardakas. O jau kvepia kai žydi . Netgi sėklos stipriai kvepia smile.gif

Luety , mano MB mergelė . Aš kartais galvoju , kad jo sugebėjimas viską daryti lėtai yra unikumas.  Lėčiau jau neįmanoma  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif Tai ką aš padarau per valandą jam reiktų pusę dienos  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif .  Toks žmogus ir nieko nepakeisi . PS tik vairuoja  ne taip kaip aš - aš  lėčiau važiuoju .
Muka , tau gyvenimas sode į naudą - atsigavusi ... Gaila , kad turėjau lėkti, dar būtume papliurpę .  Kas per gyvenimas , tekinom ir tekinom  ax.gif  .
O jau lyja šiandien Kaune :  Luety čia Tu lietų mums atsiuntei ? Mano kaime labai reikėjo . Ten galėtų lyti kiekvieną dieną .


Kol rasiau,mane aplenkei. biggrin.gif
MB jautis,tai nei paskubinsi,nei pavarysi piktai ax.gif biggrin.gif tik diplomatiskai ir ramiai su jumoru.
Melsviu turiu 5 rusiu,hostas atrodo ju vardas,kazkada buvo pigiai pirkt,akcija,tai ir prigriebiau kur reikia apkNtuot,paslept koki kampa.Man jie patinka.Du metus augo vazoneliuose,nebuvau suformavusi teritorijos,tai tik siemat issodinau pavasari,atsigavo graziai.
Aga,luetu nuvijau jums,tai degat jus ten.Man gana,viskas darze permirke,dabar tik saules reikia.

Atsakyti
Labos smile.gif

Melsvės man irgi patinka, aš visą kraštą pasodinusi esu tokį ale senovinį gėlyną atitvėrusi, tai man jos tarnauja vietoj tvorelės ir ne taip išvirsta gėlynas ir t.t. trūko kelių metrų ax.gif tai va nereikės drąskyti ačiū dar kartą Dusia37 4u.gif
MB visą naktį be miego ausies uždegimas jau buvo šiek tike praėją o dabar jau antibai, nes atsinaujino ačiū die iki LOR nuėjo. Įdomiai Otipax sako negerai išrašė Wobenzymo ir antibus... na žiūrėsim kaip padės smile.gif
Luety ar kreipia ar ne bet va norai nemažėja, tada nervas įkrinta to nepadariau anas paliktas likimo valioj verysad.gif na bet ką mokinamės smile.gif
Kavos?
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Labas rytas ,

Kavos noriu , nors vakar smigau 11 prabudau tik 6.30.
Melsves man draugė atidavė , didelius kelmus . Tik aš susodinau juos saulėtoj vietoj . O jos labai mėgsta pavėsį . Tai truputi pavargę, gaila augalų ... Ai , gal kada rasiu laiko ir vietos . Prie malkinės yra pavėsinga vieta , ten garšvos ir dilgynės auga . Kažin jei kločiau aagrotekstilę , ir į ją susodinčiau melsves ? Gal sunyktų garšvos ir turėčiau gražių melsvių juosta ? O šiaip , kaip visas daugiametes reiktų kas keli metai persodint, kad atsinaujintų . Na išskyrus bijūnus .Bijūnai pas mane labai gražiai auga, jiems patinka saulė ir neužmirkusi dirva . Svajonė užsisodinti juostą visokių rūšių bijūnų . Ir žinoma geltonų... Lietuvoj beprotiškos kainos, bet lenkuose galima rasti įperkamų. Vieną norą jau baigiu įgyvendinti - saulėtos lysvės aptvertos levandų gyvatvore. Rudeninis - pavasarinis projektas prie namo susodinti juostą senovinių daugiamečių jurginų . Auga jie visai ne vietoj , likę senų šeimininkų kupstas pievoj . Reiktų 2 savaites atostogų rudenį ir 2 savaites atostogų pavasarį skirti kaimui, tada norus įgyvendinčiau ... Ir dar prie šiltnamio noriu lysvės čiobreliams ir raudonėliams . Nors jų pas mane pilnos pievos , tik pasivaikščioti reikia .
Ot prirašiau ...
vakar užraugiau pomidorų
Pomidorai .
Rytoj ragausim , matysiu ar valgomi bus .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 22 rugpjūčio 2019 - 09:14
Labas rytas,

apie melsves,maniskes puola kazkoks vabalas,skyliu skyles lapuose,nezinau,ar cia purkst kuom,ar neverta.Bet maniskes vienos yra grynai saulej,o kitos paunksmej,bet jos tik si pavasari issodintos ir suiestos kirminu ar vabalu,o vat tu sauleje,nepuola.Sauleje issikreipia melsviu atspalviai,isblunka jos,ta jau pastebejau.
Turiu bijuna,nezinau is kur jis uzsisejo ar uzsiveise vienos lysves pakeltos,kur auga salierai,paciam pakrasty.Turi viena tik stiebeli.Nezinau,ar ji draskyt,ieskot bulve pavasari,ar rudeni perkelt ten,kur jam but gerai?Ziemos pas mus nesaltos,gal jau dabar ta atlikt?
Levandos patinka pirmais metais,bet paskui jos suauga i krumus,ima medet,tada jau man nebegrazu.
As irgi turtiu daug planu,bet nervus gadina MB letumas,nuo kurio ir as priklausau,bet,matyt taip reikia.
Vakar dar sunervino,nors musu sklypelis aptvertas,kazkas lankosi jau jame.Padetos lentos prie namelio pamato,sedeta ant ju.Matyt lipo per tvora,o musu tvora gi ne solidi,tai vienoj pusej puplesta lenta jau.MB susinervino.Nors kitu nuostoliu nematyt,niekas neisniokota,siltnamis musu uzsegtas specialiu mano metodu,atrodo irgi neieita,o namelis nerakinamas,gali eit ir ziopsot ko tau reikia,Tai kol kas nieko nepastebejom blogo,apart tvoros,bet nemalonu,kad kazkas ateina i tavo soda.
Priesais mus trys sklypai atiduota dykai labdarinei organizacijai,kuri dar priedo laimejo is PC 1000£ isirengt soda,tai ten vos kelios lysves,kas liko is pernai,tas auga,bet paliktas masinis plotas ateit visokiem socialam ir atsieit pasidarbuot,parsinest darzoviu,kuriu visi tingi pasodint is pavasario.Uzsitvere sklypa jie prie pat savo sklypo ribos,paprastai zmones pasilieka masinai statyt vieta,jie atvaziuoja masinom,sustato pelei savo tvorors krasta,kiti jau nepravaziuos,vaiku melijonas,laksto ,triuksmas,riksmas,zaidzia gatvelej su kamuoliu,kamuolys lekia i kitu sklypus,tai ir lipa per tvora paimt,nu zodziu atvaziavo"cigonu taboras".Daro barbekiu atvaziave,du namelius susirente,o darzo jokio.Ir mums viskas po nosim.Nu bet gal pora metu pagyvens ir nusibos jiems,eis dergt kitur.
Tai va,padejavau.
Muka,TB sveikatytes,mano anukele turi letini vidines ausies uzdegima,po antros operacijos vamzdelis istatytas,kad isbegtu susikaupes sekretas,o ko jis ten kaupiasi nezinau,bet vaikas nors nebeserga tuo baisiu uzdegimu su siaubingu skausmu.
Atsakyti
Dusia37 na ir užrodei puslapiuką blink.gif pratūnojau užsiregistravau nu fainas 4u.gif
Dėl geotesktilės na žinoma galima bet gal geraiu nupurkšti ir paskui sodinti taip būtų efektyviau žinau bitutės ir t.t bet taip tikrai būtų efektyviau smile.gif
Luety nesmagumas tikrai, kaip ateina svetimi...o dėl triukšmo ir t.t. tai geriausiai būtų sodybą... bet ten vėl savi niunasai ... ai net nežinau kas geriau turbūtų turėčiau sodybą norėčiau sodo turiu sodą gal noriu sodybos lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif kaip tikar motera ax.gif
Jo MB jau antibus geria verysad.gif nežinau nuo ko jam čia, nes pernai tai buvo po skrydžio šiemet po Druskininkų... jautri vieta pasidarė, net LOR sako labai jau išburkusi ta ausis verysad.gif
Atsakyti