QUOTE(Dusia37 @ 2019 09 05, 08:56)
labaos ,
Imu kavos , nes nakvojau kaime ... Tai ir vėlai guliau ir anksti kėliau .
Muka pas mane pasodinta 4 kg bulvių , gal jau puse nukasta ir suvalgyta ( vaikai namie buvo vasara) , o kita pusė dar žemėj. Neturiu sklepuko , neturiu kur laikyti . Kaip sako protinga moteris IK - geriausia saugykla bulvėms žemė ... Pas mane vietoj agurku , žirnių, česnakų ir barškių auga garstyčios. Mulčo neturiu kad uždengti lysves , tai negi auginsiu piktžoles ?
Dėl mankštų - Muka , pakeisk požiūrį - taigi abi tas pačias knygas skaitėm - ne pasukime esmė o dėmesy . Kai tu visą dėmesį ir meilę skiri savo skaudančiam organui , tai ir gydai . O multitaskingas , galva vienur - koja kitur - tai jokios naudos ... 100 pr pritariu , kad buvai neteisi dirbdama kai reikėjo koją pakėlus gulėti . Bet ir aš tokia pati

Suprantu Tave . Imk
Vakar man labai sunki diena buvo - kovojau su vėjo malūnais

Pamoka , jei jau tai vyksta , tai tegul ir vyksta. Dievulis žino geriau kodėl taip reikia ... Pasirodo , jis buvo teisus . Taupė mano laiką, o aš be reikalo blaškiausi išeičių ieškodama
Luety , aš nebent šaldyčiau plastmasinėse dėžutėse padažą... Laikau "nuo kažko " plastmasinius indus tik daigų auginimui , skaičiau , kad netinka antrą kartą kažką pilti į juos . Juolab rūgščius produktus laikymui .
Maudyniu Baltijos jūroj nepasiilgau . Vat pajūriu prasiečiau keletą km su malonumu ... labai mėgstu .
Luety , kaip tavo burokėliai antro sėjimo ?
Vakar teko pabendrauti su žmonėmis , kurie gyvena pagal gamtą- nėra 10, 15, 25 dienų , nėra žadintuvų - yra darbai pagal poreikius, pagal gamtos ciklus . Vienas bitininkas, kita šiaip pažįstama miesto triukšmą iškeitusi į ramybę kaime su avytėmis ir bitėmis ... Ir jinai uždavė tokį klausymą - ar Tau tikrai reikia to ? lėkimo ir blaškymosi ? O aš NEŽINAU . Suprantu , kad su MB senstam , nepepaspėjam ir tt.
Laba ryta,
ne ne,nieko karsto ar rugstaus,ar ka reik laikyt ne saldikly i dezutes nededu,nedejau ir nedesiu.Cia tik kas salti,kad saldikly vietos sutaupyt.Maiseliu irgi nemegstu.Nezinau ar darysiu ta padaza,dar like is uzpernai,badom vienas i kita ir abu nenorim.Kita meta ne 28 daigai bus o koks 18 tik pomidoru,gana cia dirbt del ismetimo.
Kovojant su vejo malunais labai issvaistai gera energija.Bet su amzium ismoksi kovot vis reciau.
O del gyvenimo pagal gamta tai man taip atrodo.Pirma turi but didziulis poreikis,jokiu trukdymu tam,dirbt is namu,nes vazinejimas atima energijos.O jus dar jauni.As 50misvariau i UK ir dar 12 metu dirbau,6 is ju Londone,lakstant begom i metro,autobusus ,lekte lekte,ir kaip as istveriau,iskur tos energijos tiek buvo.?
Muka,neturiu ka pasakyt del tavo bedu.Tik zinau viena,kai kazka skauda esi zmogus be nuotaikos,ribotu judesiu,kas biesina,ir gaili saves.Daug daug metu stuburas skaudejo,kol dirbau be dichloberlo nei dienos.Dabar uzmirsau kas tai yra,ko tikrai nesitikejau.Reiskia niekada nevelu ieskot ir atrast,tik as puikiai suprantu,kad darbas labai apriboja kitas galimybes to ieskojimo.
As savo juroj siemet nesimaudziau,MB pykciui,o jis buvo gal 5 kartus siemet.Nu man nesmagi ta jura,kai pamatau,atoslugiu metu koks tas dugnas.Nu nesinori brist i tokia jura,dievazi.Kazkaip pries akis stovi du palyginimai,salta,skaidri BALTIJA irVidurzemio jura,vanduo lyg silkas.
Burokeliai kur dygo kur ne,nes buvo paseti i karstymeti,tai palikau viska savieigai,kiek dievas dave tiek uzteks.
Siandien braskiu tvarkymas,MB sutvarkys reikalus ir vaziuosim.
Atejo pastininkas,prikroviau darzoviu maisa,laimingas isejo.