Įkraunama...
Įkraunama...

=^..^= Mūsų katytės ir katinėliai=^..^=

Aist, mažiukas suremontuotas. Iš viso vienaip ar kitaip pajudino 8 dantukus :oh: 

Na, o man tai sunkiausias buvo jo pabudimas iš narkozės. Kaip ir vyresnėlis kadaise, klykė ir draskėsi kaip beprotis, kol galutinai negrįžo į save. Virš valandos. Pašiurpinom visą skyrių.

Atsakyti
Maniskis tai po kiekvienos narkozes is kart pabudes koses prasydavo biggrin.gif
Atsakyti

Aist, parašiau per fb  :4u: 

Atsakyti
Lapyna o ką būtent taisė? Mno mažiukui irgi reikia dantukus remontuot, labai silpni trupa nors tu ką, atrodo ir valau aš , bet minkšti ji unsure.gif Gal gali i až papasakot kur ir kaip viskas vyksta 4u.gif
Atsakyti

Aist, mažiukas suremontuotas. Iš viso vienaip ar kitaip pajudino 8 dantukus :oh:

Na, o man tai sunkiausias buvo jo pabudimas iš narkozės. Kaip ir vyresnėlis kadaise, klykė ir draskėsi kaip beprotis, kol galutinai negrįžo į save. Virš valandos. Pašiurpinom visą skyrių.

Maniskis tai po kiekvienos narkozes is kart pabudes koses prasydavo biggrin.gif

 O mano mažoji po narkozės- pirma mamos šaukėsi- (O kas aš buvau tuomet???). Po to tėčio prireikė- mirk griūk, bet reikėjo tėčio, po to sesės iki ašarų ir ūbavimų.. labiausia padėjo lopšinė- "aa pupa, kas tą pupą supa.."  na aš ją vos ne visą poemą sudainavau. Nieko atsigavusi neatsiminė- o lopšinę atsiminė. visą poemą. namuose klausė-kodėl jai kasvakarą jos nedainuoju- o aš ir neatsimenu, ką ten prikūriau bedainuodama..

Atsakyti

Na, svarbu, kad Audra daug sutvarkė.  :4u:  o dabar jau kokybiškai šveiskit dantis. Ir naktį nieko nevalgyt, nieko negert, nebent vandenį. 

Maniškis po visų narkozių irgi valgyt prašo ir miega daug. O premedikuotas prieš operacijas juokauja, kvailioja, su sesutėm šmaikštauja.

Atsakyti

Sergančioms - sveikatos  :4u:  sveikit ir daugiau nesirkit  :4u:

Laputei ir Zugi - kad kuo greičiau viskas susitvarkytų ir nesikartotų  :4u:

Ahabi - su tokia padėjėja turi greitai pasveikti  :)  šaunuolė Rastytė, kad mamką slaugo  :wub:

Lisitėjos vasariniai katinai nostalgiją kelia, net pasiskaičiavau kiek dar iki vasaros laukti  :D toloka gaunasi

Ainu, kaip visada nuostabi  :wub:  :wub:  jau tokio karališko ramumo kataitė  :wub: afganė tai tikra gražuolė  :wub:

Busy - tai galima sveikinti su kalendoriaus darbų pabaiga  :bigsmile:

Aš praeitą savaitę kaip ir norėjau pasikviesti į svečius slogą, bet ana turbūt buvo per daug užsiėmusi ir pas mane neužėjo  :karsta:  dėl viso pikto irgi rytoj nubėgsiu cordycepso nusipirkti, ačiū mūsų temos daktarei Erodei  :4u:​ 

Atsakyti
Galima, bet nesupyksiu jei niekas ir nepasveikins biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aist @ 2016 12 13, 21:30)
<p>Dėkui, <strong>Erode</strong>, už rekomendaciją, rytoj nusipirksiu. </p>


Nėr už ką.
Pas mus maištas, Kingą visos palaiko - ko čia jam grūdat tas tabletes? blink.gif
Nukando pusę Direktoriaus rankos. Tas susibiesino, kad nepasisekė su duot, Kingas pasislėpė. Neėda to dantų valomojo sausiako, užtat Niksė su Fogi kad kerta, kad kerta, net dantys nusivalė smile.gif
Bet gal nu ta viena diena nieko nepablogins, jei jau nesugers.
Ketvirtadienį rodytis vėl veterinarams.
Džiaugiuos, kas laikotės nesirgę, džiaugiuos, kad sveikstat.
Šponkiuk, duok die, tai gerėjimo pradžia. 4u.gif
Vilkra, ačiū dievui pagerėjot. Gal tik skysčių trūko? unsure.gif

Ainu prieš tą Laumę - super atsilaikė. wub.gif
Lapynai 1000 kantrybės balionukų.
4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erode: 13 gruodžio 2016 - 21:46
idomiai jums su tom narkozem..... mano mazui kai operaciją darė dantų... (nulaužė 4 priekinius) todėl darė narkozę, kad ten peršviesti viską ir kelis apgedusius sutvarkyt, nu Baseckienė darė, tikiuosi ji žinojo ką darė biggrin.gif tai mažą o jis tikrai mažas buvo 2,5 metukų, išsivedė kažko į nosį papurškę, mol tėčiui skype skambinsim, tada aš tas 2 val. Kristianoj praverkiau... nu man labai baisu buvo..... tad jį man atneš ant rankų, nei ašarytės, ir iš kart "einam mašina pirkt" nu čia jau matyt seselės jam pripasakojo biggrin.gif paet nepaėjo, bet šnekėjo normaliai.... p.s. didžiausią mašiną tėtis žaislų planetoj išrinko smile.gif kažkaip anas nei blūdijo, nei nusišnekinėjo... tik kainavo prieš 11 metų buisiai brungiai biggrin.gif ( 4000 lt)

Sponkiukai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apus: 13 gruodžio 2016 - 21:51

Hipė išvarė nuo lovos ir vėliau iš guolio. tai suradau porolono gabaliuką,  nes jai labai patinka. Padėjau, kad neliūdėtų.

DSC_1137.jpg

DSC_1139.jpg

Atsakyti
mažokas tas gabalėlis ..... 4u.gif
Atsakyti