Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepame apie viską

QUOTE(Aidos @ 2018 08 12, 17:33)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Sunflowers" data-cid="72176854" data-time="1534081724"><div><p>Nelaukit, nelaukit kazkas nerealaus vaikai yra vartotojo įkelta nuotraukaEina sau jau taip salta vartotojo įkelta nuotrauka
Ai kazkaip vistiek man daugiausiai reik lakstyt. Dar pilvo bedos mazajai prasidejo... Miegu kartais vos po kelias valandas... siandien taip galva skauda, net uzsimerkt negaliu vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Aš irgi šiandien tokia maišu trenkta,matyt čia vakar nuo nealkoholinio alaus išgerto. Garantija,būčiau gėrus normalu,būtu buve gerai  bigsmile.gif </p><p>Bus dar tie vaikai,b pirmiausiai namo savo nori. O man kažkaip skirtumo nėra. Nejaučiu aš to noro vaikam didelio,greičiau pareiga tik turėt ju</p><p></p><p>Niekas nepadeda mažajai? Tu vistiek patirties turi,spėju jau išbandei visus variantus unsure.gif </p>

Zinoma, jum spresti del vaiku. As tai labai dziaugiuosi, kad turiu antra dukra. Ji kazkaip viska pakeite, net poziuri i vaikus wub.gif
Labai vargau su jos tuo pilvuku, bet dabar lyg jau padeda lasiukai ir pakeistas misinys. Deja turiu primaitint kartais misinuku verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Aidos @ 2018 08 12, 17:34)
<p>Ai o nuo galvos pamėgink prie labiausiai skaudančios vietos uždėt ledo,man kartais prie migrenos padeda tai. Bet kartais,nors galva trenk i siena,niekas,net vaistai..</p>

Bandziau kompresa detis, nelabai gelbejo. Ai dzin praeis kada nors...
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2018 08 12, 13:07)
Labas, tai kaip gyvenat?  mirksiukas.gif
Labas labas bigsmile.gif Gyvenam po biski, viskas gerai pas mus smile.gif Atostogaujam siuo metu ax.gif Nors gan nemazai tu atostogu aplamai man sia vasara gaunasi, darbu ne per daugiausiai. Va rugsejo antroj pusej tai sakes koks darbymetis laukia, nenoriu net pagalvot unsure.gif

Nuo galvos man visada pirmas vaistas buvo ir yra solpadeine. Niekas kitas taip gerai nepadeda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nastya @ 2018 08 13, 00:29)
Labas labas  bigsmile.gif Gyvenam po biski, viskas gerai pas mus smile.gif Atostogaujam siuo metu  ax.gif Nors gan nemazai tu atostogu aplamai man sia vasara gaunasi, darbu ne per daugiausiai. Va rugsejo antroj pusej tai sakes koks darbymetis laukia, nenoriu net pagalvot  unsure.gif

Nuo galvos man visada pirmas vaistas buvo ir yra solpadeine. Niekas kitas taip gerai nepadeda  4u.gif

Fainai, kai vasara gaunas tiek daug atostogu, o dar si vasara dekinga orais.
Pas mane visad ketanovo buvo, jis vienintelis man geras vaistas nuo skausmo, dabar ibuprofenas, nes maitinu 4u.gif
Atsakyti

Laaabas..o mergos pabudo :)

Atsakyti
QUOTE(kristij @ 2018 08 13, 08:35)
<p>Laaabas..o mergos pabudo smile.gif</p>

O kaip tau sekas?

Labas rytas
Atsakyti

O kaip tau sekas?

Labas rytas

na jei neturiu, kuo skustis, tai sakau, kad sekas :)


Atsakyti

Dirbu, biškį atostogavau, vėl dirbu, naktim nemiegu, tai vat taip gyvenu  :D​ 

Atsakyti

Dirbu, biškį atostogavau, vėl dirbu, naktim nemiegu, tai vat taip gyvenu  :D​ 

Vis dar su tais ispanais dirbi? :)

Atsakyti

Taigi, pagrindiniai tiekėjai ispanai, tik šįmet prisidėjo nauji, kurie mum labai daug nuostolių pridarė. Sakiau, kad nėr ko kaip nuogam į dilgėles pult su tais naujais ispanais dirbt. Tiek priskiedė visko, nepripažino kad netirpias trąšas padarė, etiketės visos atsilupo. Vien žo, liekam prie savo senųjų ispanų  :lol:​ 

Atsakyti
QUOTE(kristij @ 2018 08 13, 10:00)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-time="1534141649" data-cid="72177296" data-author="Sunflowers"><div><p>O kaip tau sekas?

Labas rytas</p></div></blockquote><p>na jei neturiu, kuo skustis, tai sakau, kad sekas smile.gif</p>

Labai dziugu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(pikkolo @ 2018 08 13, 12:06)
<p>Dirbu, biškį atostogavau, vėl dirbu, naktim nemiegu, tai vat taip gyvenu  biggrin.gif​ </p>

Kodel naktim nemiegi?
Atsakyti

Nes vaikas nemiega, dažnai keliasi, verkia, pienuko prašo, neužmiega kitaip.

Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2018 08 13, 15:44)
<p>Nes vaikas nemiega, dažnai keliasi, verkia, pienuko prašo, neužmiega kitaip.</p>

O tu dar naktim maitini?
Atsakyti