Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodžio sniego užburti namai

Jurginėli, jeigu žmogus persirgęs ir turi pakankamai antikūnų, jie tiesiog "suvalgo" tą skiepą, nes jau atpažįsta priešą. nesvarbu, kad suleidžiama to priešo kūno gabaliukas.
Antikūnų pakankamai kartais nesusiformuoja nei po skiepo, nei po ligos. Brolienė pasiskiepijusi tuoj po Naujųjų , bet vis tiek susirgo. Nesunkiai, tik kaulus laužo ir kažkiek kosėja. Gal tiesiog kita atmaina susirgo. Manau, jeigu būtų nesiskiepijusi, būtų sunkus reikalas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Kaip kvepia ryte lauke ievomis. wub.gif
Atsakyti
Pats gražiausias pavasario momentas, kai žiedlapiais sninga wub.gif
Vakar lb pasisekė, maksėje popigiai radau sprigių sodinukų dešimtuką. Šiandien jie ir jurginai keliaus į žemę.
Skaliarui akį tarakatas su uodega pamušė, na svarbu, kad dar gyvas. Manieji tarakatai labai gražūs, dideli ir energingi, ką ten prieš juos plunksnelė. Gaila vargšiuko. Bet nieko nepadarysi, pas juos savo taisyklės.
Valdžia užsimanė, kad šiandien dykai keturias valandas dirbčiau, tipo nori įvertinti prekybą šeštadienį, bet nėjau, nes man pagal grafiką nepriklauso ir kokie čia dirbimai už dyką, visai išnaglėjo ir taip po dešimt valandų penkias dienas varau, kad maksimaliai surinkčiau pinigų.
D., dar neatsiplėšiu nuo lovos, visą savaitę penktą ryto kėlusi....
Atsakyti
Labas

buvau snd. kirpykloj. Nudaze, nukirpo i zmogu panasia padare. wub.gif

Buvom su draugem porai valandu prie ezero, keli zmones jau maudesi. Man dar salta.

Grizus dar puse siltnamio nuravejau, 12 pomidoru pasodinau, ryt kitai pusei eile ateis ir paprikas sukaisiosiu.Jurinus pasodinau ir 32 braskes ax.gif

Nuo dirbimo arkliu, bulviu sodinime, tiek alkune skauda, net kavos puodeli laikant. Kaimyne dave kazkokio magisko pleistro, gal palengves.

grisiu, reistruosiu save ir brunguji skiepui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sapniukass: 15 gegužės 2021 - 20:05
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Kokios nuostabios našlaitės šiemet,žydi po 4-5 žiedus.Ar žemė gera po garšvos ir dilgėlių? wub.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

mano puse šiltnamio dar salotos su ridikėliais karaliauja, bet jau šiandien reiks bent dali iterpti pomidoru , dalis ridikeliu kažkokie be ryšio neaugino to ridiko o iš karto i žiedus nuejo...
ir idomybiu šiemet pasisejau armėniškų agurkų, kazin gal turejot kuri? gal jų neverta net sodinti į šiltnami? mirksiukas.gif

https://scontent.fku...amp;oe=60C8EEF9
darvino tulpes iš nojaus, jau du metai pas mane, kai tuo pačiu metu pirkta trumpfo tai like po 1-2 tik
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 17 gegužės 2021 - 08:18
Lyžuka, koks grožis wub.gif
Darvino - pačios geriausios. Kažkada mūsų miestuke kas antras augino Apeldorn gabenimui į Rusiją. Tai kiek metų jau užraukta su ta Rusija, o visose pakrūmėse ar pievose vis dar tie Apeldornai žydi. Ir pas mane parkelyje palei gatvę raudonuoja, ir kažkur prie skiedryno, nueinu į pievutę parūgštyniauti - ir ten raudona.
Turiu rytoj mirk griūk šiltnamį užsodinti. Ir dar plėvelę pakeisti. O tai paskui nuo ketvirtadienio iki antradienio daktarai užsidarys mane.. blink.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
IK kaip sakoma, kad lengvai ir greit smile.gif, sveikatos tau didžiausios wub.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Bjauriai jaučiausi po vakar skiepo. ax.gif
Atsakyti
Ingrida kuri gavai?

man aplamai kazokia zaraza prikibo: gerklė kaip perpjauta skauda ne tas žodis...akis graužia noris kemšas unsure.gif
Atsakyti