Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam kas virš 100!

Mano atostogos trumpos bus,paskui vel atgal i doros kelia smile.gif
Atsakyti
Labas rytas,
prisiduodu - 74,4 kg 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas, prisiduodu 73,2. Ech, jau ir svarstyklės baigia išsikrauti, gal per dažnai ant jų lipu. Iš trijų skirtingų rodytų svorių pasirinkau mažiausią. Bet ne ilgam, ant nosies savaitgalis su svečiais sodyboje, tai negi salotos lapą graušiu smile.gif
Atsakyti
Labas, mano skaičiukai 96,3 šiandien. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, ar jau nusipurtėte savaitgalio privalumus? Nusipirkau elementą svarstyklėms, reiks išdrįsti ir užlipti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mulka70 @ 2018 06 26, 15:17)
Sveikos merginos, ar jau nusipurtėte savaitgalio privalumus? Nusipirkau elementą svarstyklėms, reiks išdrįsti ir užlipti  smile.gif


Aš šiandien kaip tik po trijų dienų kruizo, kelionės metu visko buvo, ryt bijosiu ir ant svarstyklių lipt hihihi.gif
Atsakyti
Sveikos,baigesi atostogos,pliusa gera uzsimeciau,bet visai negaila biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, o aš net nežinau, ar pliusas ar minusas, sugedo svarstyklės, reiks naujų. Tikriausiai nebeatlaiko mano svorio, reikia daryti išvadas biggrin.gif Savaitgalis laukia ramus, gal toks pirmas per visą šiltąjį laikotarpį, tai pasistengsiu sveikai maitintis ir intensyviai sportuoti.
Atsakyti
Laba ryta,pas mane 72.5 ; tai +1.7 smile.gif
Atsakyti
Labas rytas. 96,2, tik 100 g mažiau, bet gerai, kad ne pliusas po mini atostogų rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, palikite man tą patį svorį, nes neturiu svarstyklių, reiks įsigyti naujas. Retėja mūsų gretos, nesisveriu, bet širdyje su Jums smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mulka70 @ 2018 06 29, 10:48)
Sveikos merginos, palikite man tą patį svorį, nes neturiu svarstyklių, reiks įsigyti naujas. Retėja mūsų gretos, nesisveriu, bet širdyje su Jums  smile.gif

Visos sukudo matyt jau biggrin.gif
Atsakyti