Įkraunama...
Įkraunama...

4-ių savaičių kiaušinių dieta, 6tema

Imant paskutines tris dienas-aplenkei.O siaip tai palauksiu,aisku biggrin.gif Gi kuciukus turesiu kept,namelius imbierinius lipdyt ir likusi glaju sulaizyt,tai kaip cia nepalauksi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Oneiga @ 2016 12 09, 22:47)
Imant paskutines tris dienas-aplenkei.O siaip tai palauksiu,aisku biggrin.gif Gi kuciukus turesiu kept,namelius imbierinius lipdyt ir likusi glaju sulaizyt,tai kaip cia nepalauksi mirksiukas.gif

as turbut siais metais atsisakysiu visu tu skanumynu grazumynu...nebent koki tortuka iskepsiu ax.gif O kaip bus taip bus biggrin.gif Taip noretusi Naujuosius bent jau 70kg sutikt,o jei 69,9 tai isvis is laimes strakaliociau,-prisisvajojau hihihi.gif
Einu arbatos ,o tai su tais imbieriniais nameliais uzvedei mane...iki rytojaus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mutė: 09 gruodžio 2016 - 22:49
QUOTE(Mutė @ 2016 12 09, 21:41)
Tikrai nebadas biggrin.gif Bet va jei tas kcal gausi is bulkyciu ir saldainiu  tikrai nesukusi.
As tai savo kailiu istyrinejau,kad vakare griesyt galima baltyminiais produktais(be cukraus,o tai ledu prisiraityciau,nors kazkada taip ir dariau tongue.gif ).
As**,kaip matau savaitgalinis paisdykavimas niekur nedingsta mirksiukas.gif  biggrin.gif
Man geda pries jus,kad sitaip nusiritau...dabar bandau istvermingai rimtet-sekasi... kolkas bigsmile.gif
Ir zuvytes tik viena nemaza file tesuvalgiau,mandarinu tai kieki padidinau tongue.gif
Dabar arbatos dar pagersiu ir leksiu arciau lovos,toliau nuo pagundu.
Papildyta:

Kur aplenkiau unsure.gif kai atauginsi iki 78 tada galesi lygint biggrin.gif Tai manes palauksi kol daroposiu iki Tavojo svorio mirksiukas.gif
Papildyta:
As**,tikrai grazi Tavoji liniuote,apsipavydejau rolleyes.gif Ziurek nesugalvok atsipalaiduoti,o tai bus kaip man!!!!!!!!!!!

as saldainius ir bulkytes pasiliekiu pirmai dienos pusei, tada numarinu "kirmina" ir ramu kuriam laikui. Bet siaip tai per tas "kudas" dienas kazkaip nesinori, o kai "atsipalaidavimo diena tai jau leidziu sau "isdykaut" ohoho biggrin.gif na cia ir yra tas lieknejimo principas carb cycling. As darau 2 dienas iki kokiu 1300 kaloriju su labai mazai angliavandeniu, poto trecia diena valgau zenkliai daugiau angliavandeniu, poto senkacias 2 dienas vel mazai, o dar sekancia vel didintu, o sekmadienis tokia ale cheat diena, kai tureciau nieko neskaiciuot ir atsipalaiduot, bet as vistiek paskaiciuoju kad nenusivaziuociau i lankas, nes vistik metu svori biggrin.gif na tokiu principu ziuriu svoris krenta, aisku ne kasdien ir ne po kila, 2 dienas stovejo vietoj 69,6, o po vakar uzvalgymo jau 69, fainiai wub.gif
Atsakyti
Tai vakar turbut baltymu padauginai ?Apsipavydet galima koks mielas tas 69skaiciukas wub.gif O kadaise baubas buvo biggrin.gif
Pas mane 0,gal po apelsinisku pietu issijudins ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mutė @ 2016 12 10, 12:13)
Tai vakar turbut baltymu padauginai ?Apsipavydet galima koks mielas tas 69skaiciukas wub.gif O kadaise baubas buvo biggrin.gif
Pas mane 0,gal po apelsinisku pietu issijudins ax.gif

riebalu padauginau blush2.gif net 143 g, baltymu 84 ir angliu 86
pusryciam su kava brie surio visas pokelis (170g blush2.gif 607kal ), ryziu traputis su riesutu sviestu
pietus rukytos lasisos, kopustu salotos su graikisku jogurtu
vakarienei sokoladine granola su graik jogurtu, 2 duoniukai su riesutu sviestu
poto dar veliau riesutu pakramsnojau, menkiu kepeneliu, ir uogiene tepto vafliaus gabaliukas, zodziu primiksavau biggrin.gif
Atsakyti
Kokiu ideju turit kaledinem dovanom? ar dovanojates ka nors artimiesiems?
Atsakyti
QUOTE(as** @ 2016 12 10, 15:23)
riebalu padauginau  blush2.gif net 143 g, baltymu 84 ir angliu 86
pusryciam su kava brie surio visas pokelis (170g  blush2.gif 607kal ), ryziu traputis su riesutu sviestu
pietus rukytos lasisos, kopustu salotos su graikisku jogurtu
vakarienei sokoladine granola su graik jogurtu, 2 duoniukai su riesutu sviestu
poto dar veliau riesutu pakramsnojau, menkiu kepeneliu, ir uogiene tepto vafliaus gabaliukas, zodziu primiksavau  biggrin.gif

Vaje kiek priskanavai vakar bigsmile.gif Menkiu kepeneliu kaip uzsimaniau rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(as** @ 2016 12 10, 15:46)
Kokiu ideju turit kaledinem dovanom? ar dovanojates ka nors artimiesiems?

...ideju truksta,suku galva...norisi nepridovanot niekuciu ,dulkiu rinkeju....
Reikes kokia diena uzsiimti dovanu paieskom. ax.gif
Atsakyti
Oi tosdovanos-galvos skausmas.Jau pradejau nerst po parduotuves,bet kai galva tuscia,tai nelabai ten ka ir randu.
Vakar pas mane kazkodel gavosi kavos ir sumustiniu diena.Nu gryna nesamone.Siandien 0,o ryt bus +,nes einu i mini baliuka.Stengsiuos labai,bet pazistant tuos zmones-bus sunku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Oneiga @ 2016 12 10, 17:38)
Oi tosdovanos-galvos skausmas.Jau pradejau nerst po parduotuves,bet kai galva tuscia,tai nelabai ten ka ir randu.
Vakar pas mane kazkodel gavosi kavos ir sumustiniu diena.Nu gryna nesamone.Siandien 0,o ryt bus +,nes einu i mini baliuka.Stengsiuos labai,bet pazistant tuos zmones-bus sunku biggrin.gif

Nesaziningai gaunasi,sumustinukus raitai ir pliuso nesulauki dry.gif
As vis dar sekmingai negriesnai laikausi ax.gif pietums 2 apelsinai,vakarienei vistienos ketvirciukai su kalafiorais.Ryt tik pabando svarstykles subludyt ir minuso neparodyt biggrin.gif
Atsakyti
Kai neaisku ka dovanu pirkt renkuosi ,,sunaikinamas'',t.y.suvalgomas,sukvepinamas ,sutepamas(kremai)ir panasiai tongue.gif
Kiekvienais metais vis zadu dovanas susipirkti tada kai randu kazka konkreciai tam zmogui tinkama,bet vel ateina sventes,o dovanos kazkur parduotuvese...nesigauna is anksto pasirupint.O dar buna taip ,kad nuperki ir atiduodi nes labai jau reikalingas daiktas nedelsiant. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mutė @ 2016 12 10, 17:04)
Nesaziningai gaunasi,sumustinukus raitai ir pliuso nesulauki dry.gif
As vis dar sekmingai negriesnai laikausi ax.gif pietums 2 apelsinai,vakarienei vistienos ketvirciukai su kalafiorais.Ryt tik pabando svarstykles subludyt ir minuso neparodyt biggrin.gif


as vakar ziauriai uzsimaniau kalafioro, bet kai sian pardej pamaciau kaina, tai sakiau apsieisiu ir lauksiu akcijos biggrin.gif


Papildyta:
QUOTE(Oneiga @ 2016 12 10, 16:38)
o ryt bus +,nes einu i mini baliuka.Stengsiuos labai,bet pazistant tuos zmones-bus sunku biggrin.gif

as ir ryt i baliuka smile.gif essen.gif jetus reik eit manikiura pasidaryt, o tai nagai baisus nail.gif
Papildyta:
QUOTE(Mutė @ 2016 12 10, 17:23)
Kai neaisku ka dovanu pirkt renkuosi ,,sunaikinamas'',t.y.suvalgomas,sukvepinamas ,sutepamas(kremai)ir panasiai tongue.gif


va va, man ir tokios praktiskos dovanos patinka biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Mutė @ 2016 12 10, 12:13)
Apsipavydet galima koks mielas tas 69skaiciukas wub.gif O kadaise baubas buvo biggrin.gif


na bet zinok man kazkaip skirtumo nelabai jauciasi ar kai 73 buvo ar kai dabar 69, vistiek stora ir jauciuos ir atrodau, pasifotkinau vakar nu tai tikrai yra yra dar kur tobulet, kaip minimum dar kokia 7 kg, ar net visi 10 biggrin.gif
Atsakyti
Papildyta:

na bet zinok man kazkaip skirtumo nelabai jauciasi ar kai 73 buvo ar kai dabar 69, vistiek stora ir jauciuos ir atrodau, pasifotkinau vakar nu tai tikrai yra yra dar kur tobulet, kaip minimum dar kokia 7 kg, ar net visi 10 biggrin.gif
[/quote]

Oi koks skirtumas pasijaustu jei iki 80kg dagintum mirksiukas.gif
Man kadaise 69 tikrai siaubingai daug buvo,o dabar tai svajone iki jo dasigauti rolleyes.gif
Pasijausi kuda pasiekus 65kg smile.gif Kadaise as sau leisdavau iki tos ribos daeiti,labai nesijausdavo ant isvaizdos.Bat va ,kaip cia gavosi,kad nesuvaldziau padeties.... unsure.gif dabar i meska pavirtau...na nieko,nors jau su smegenais sutariau,kad reikia susiimt.Nebesiuncia tu iskyriu signalu-noriu ledu,noriu makaronu,noriu riesutu.... biggrin.gif
18kg reikia nukratyt-nejuokas,gal iki vasaros pavyks nail.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mutė: 10 gruodžio 2016 - 20:10