Įkraunama...
Įkraunama...

4-ių savaičių kiaušinių dieta, 6tema

QUOTE(jurgiskis @ 2020 03 29, 18:19)
Na va ir as namus nusiaubiau juk rytoj jau nebegalima bus biggrin.gif net baisu bus ant svarstykliu uzlipt rolleyes.gif gerai, kad truputuka atveso, musu laukia, o tai net i pavasarine striuke nebeitilpsiu smile.gif
Ech ir as noreciau kokios sodybos, rankas i zeme sukisti, o su amzium vis labiau ir labiau, tik gaila kad maniskis visai nenori, nesuprantu as tokiu zmoniu.

Maniskis is pradziu irgi nelabai norejo,visi mano pasiulymai budavo iskituoti...tai toli,tai visai gudumoi....Galu gale as pradejau sakyti,kad nuperkat man sodyba ir as ten gyvensiu,o jus pas mane i svecius vazinesit tongue.gif Butumem kokius kelis metus anksciau nusipirke,gyventumem kaip ,,belgai'',viskas butu sutvarkyta,pastatyta ir t.t...Dabar tai JUODAS darbas laukia,bet visvien faina wub.gif
Dabar vistas renkuosi tongue.gif juk kaip be kiausiniu dietininkei kaime gyvent biggrin.gif Noriu graziu,gerai dedanciu ir dar mesingu rolleyes.gif Prisisvajojau tongue.gif
Mastau,kad gal ledas saldytuve cypia,reiketu ji nuramint rolleyes.gif ryt juk rimteju lotuliukas.gif
Atsakyti

Labas rytas,

74,3kg.

Jaučiu, kad mano smegenims tuoj bus šakės nuo visos šios situacijos.Kaip Jūs laikotės?

Atsakyti

Labas rytas, užlipau ant svarstyklių ir net gėda pasidarė :( ka reiskia karantinas, naujas rekirdas 78.2 kg :oh:  :oh:  :oh: psio kiaušai suvalgyti, puse apelsino taip pat. Einu dirbt savo darbu ir buti mokytoja, nes viskas uzluze visos mokymosi programos :)​ 

Atsakyti
Labas smile.gif 82,8kg Startuojammmmm 4u.gif Nestresuojammmm,nesinervuojammmm...
As tai laukiu siltesniu oru,turiu rupesteliu sode,reikia pomidorus nuo palangiu i siltnami perkelt ir t.t....O visa kita prakentesiu.
Tad istverkes,kantrybes ir susikoncentruojam i dieta,kad maziau apie virusus galvotumem mirksiukas.gif
Atsakyti

Laba, 

85.1kg.

Galva skauda, taip ir norisi kazko skanaus :D reik kazkaip bent truputi susiimti... Gi karantinas, smutkynai nedirba, reik i senus rubus tilpt :) 

Atsakyti
Rebutia,reikejokoki vaisiu kokteiliuka susiplakti-va Tau ir kazkas skanaus butu buve mirksiukas.gif Pas mane buvo tokie pietus,isgeriau 2 stiklines rolleyes.gif
Dabar seile varvinu,nenustygstu vietoj kaip nekantrauju dantis i visciuka suleisti tongue.gif
Pas mus ziema,kaip graziai sninga ,balta visur wub.gif Va tau ir pavasaris...
Atsakyti

Labas rytas,

-600g :)​ 

Atsakyti

Labas rytas, as nusprendžiau svertis karta i savaite, jei iškentėsiu :D vakar diena atlaikiau, tik vakare moliugu seklu uzkandau, bet jos manau nieko blogo :rolleyes:​ 

Atsakyti
Sveikos,as tai....to pasekoje 0,labai pasiseke ax.gif Tai jau aisku,kad kita savaite pirmoji tongue.gif
Papildyta:
O jus tai saunuoles gaudykit birthday.gif birthday.gif
hihihi.gif
Atsakyti

As tai nieko neatsilaikiau, privalgiau saldainiu uz jus visas, ir dar cipsu ant virsaus uzmeciau :D siand nesisveriau, nes o kam... Bet isgeriau kokius 3 litrus vandens. Tai maz ta cukru isplove  :hmm:​ 

Atsakyti

Nu tai aišku, šiandien kažkokia „bliogo pliauko” diena :lol: Atsimenat, buvo toks Petraitis ir taip sakydavo :lol: Tai va, suėdžiau picą :bigsmile: Greičiau tuos vaikus mokyklos pasiimtų :D 

Jurgiški, kaip sekasi mokytis?Kelintoj Tu dabar, antroj :P​ ?

Atsakyti

Nu tai aišku, šiandien kažkokia „bliogo pliauko” diena :lol: Atsimenat, buvo toks Petraitis ir taip sakydavo :lol: Tai va, suėdžiau picą :bigsmile: Greičiau tuos vaikus mokyklos pasiimtų :D

Jurgiški, kaip sekasi mokytis?Kelintoj Tu dabar, antroj :P​ ?

Labas rytas, man ir vakar vienas ssldainis ir trys sausainiai iš tų nervų susivalgė :D 

Jooo, greičiau juos pasiimtų mokykla, aš šeštoj ir antroj ir jau ties išprotėjimo riba :D tas nuotolinis mokymas, tai kažkoks siaubas, šeštokas dar puse velnio, bet, kaip tiem antrokam su kruva prie visko prisijungimo, as sakau jau pati tuoj kompiuteriste patapsiu :rolleyes: tai gerai, kad sia ssvaite dirbu pati is namu, kas bus kita ssvaite, net negalvoju. Tuoj busiu nepakaltinama :lol: pasiguodziau nuo ryto :D​ 

Atsakyti