Įkraunama...
Įkraunama...

4-ių savaičių kiaušinių dieta, 6tema

Labas,-500g,pasirodo,kad varsciai dietiniai smile.gif Vakar ju labai daug suvalgiau,labai labai,o ir tokie jie nebiedni buvo ax.gif
Aha,geras sportas su tokiu mielu svoriuku bigsmile.gif Tai raumenai auga,paaugs princesyte,bus sunkesne,prireiks daugiau jegos nesiojimui-tad tegu tie raumenai auga biggrin.gif
Oneiga,tai kokias kurpaites kam gaminsi mirksiukas.gif ?Ale nakti galvojau,kad lietus troba nuplaus blink.gif Grybai tikrai turetu pradet augti,silta,slapia thumbup.gif Lauksim griztancios su pilnais kosikais(krepsais,cia mano seneliu tarme) tongue.gif
lekiu miestan,grazinsiuos nail.gif
Atsakyti
Labas rytas,-300g bigsmile.gif vakar neatsispyriau sausainiams ir sv.bulvytems prie vistienos kepsnio ax.gif Ai dar,vietoj vaisiu buvo eskimo ledas blush-anim-cl.gif
Pasiseke!Jau kaip ir savaitgalis-metas rimteti biggrin.gif
Atsakyti

As vakar gyvenau ant miltiniu patiekalu :D praktiskai ant batono ivairiom formom. Bagete su lasisa, veliau uzkepele, vakare pica.

Bent siand ryte kiausinis buvo. Na dar surelis, ir toks neaisku kas vietoj skanumyno, nei tai jogurtas, nei tai zele.

Oneiga, kiek pavyko besispardancia koja ismatuot, tai kazkur 8 - 8.5 cm. 

Atsakyti
Siandien pas mane ir miltiniai ir vaisiniai patiekalai karaliauja rolleyes.gif Nutariau siandien padaryti pilvui svente,va tik kaip ledu nenusipirkau,nesuprantu hmm.gif
nujauciu,kad ryt bus pliuso eile tongue.gif
Oneiga turbut jau ezeriuke mirksta bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos,grizau i 79,3 blink.gif Vakar lyg pabludus kimsau viska is eiles blush2.gif Nezinau kas man prota sujauke ax.gif
Tai va,siandien pusryciai grieztai pagal meniu,pietus taip pat ir laaaabai tikiuosi,kad vakariene bus tvarkinga ax.gif
Oneiga,kaip ten stovyklaujasi? mirksiukas.gif
Atsakyti

Nu kaip kaip?Maudausi, sėdžiu ir ėdu ėdu ėdu :D .dar vynelio užgeriu :D Grybų visai nėra, vanduo šiltas, oras toks šiaip sau.Man, saulės mėgėjai, ne kažkąkažką - debesuota.

Rebutia, ačiū.Turiu nunert mažytei mergytei, 2 mėn , basutes, o supračio nelabai turiu.Prisiskaičiau apie tuos dydžius, bet kai realiai pamatuoji, aiškumo daugiau.

Atsakyti
Sveikos,nesigavo ir man savaitgali neapsiryt ax.gif Pamaniau,kad nedraugiska bus cia vienai minusuot biggrin.gif Siandien nesisveriau,visvien kita savaite ,,startine'' tongue.gif
Tai ryt svoriukus pristatom mirksiukas.gif tongue.gif
Atsakyti

Laba,

varau namo ir bijau svarstyklių :D Toks jausmas, kad išvažiuodama protą namie palikau :unsure:​ 

Atsakyti
QUOTE(Oneiga @ 2020 06 14, 16:37)
<p>Laba,</p><p>varau namo ir bijau svarstyklių biggrin.gif Toks jausmas, kad išvažiuodama protą namie palikau unsure.gif </p>

Nebijok,as irgi,kad ir namie ,bet protui buvo laisvadieniai biggrin.gif Ryt startuosim su pirmaja ir nupurtysim tuos pliusiukus mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas vakaras. Grįžtu namo ir aš. Sąžiningai išsilaikiau pirmąją savaitę be jokių griekų. Tikiuos, taip ir toliau. Savijauta nebloga, nealkana, tik energijos nėr. Todėl fizinio krūvio trūko tikrai. Pilnu pajėgumu ryt grįžtu į darbus, išsijudėsim kažkaip. Stiprybės mums visoms!
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2020 06 14, 23:57)
Labas vakaras. Grįžtu namo ir aš. Sąžiningai išsilaikiau pirmąją savaitę be jokių griekų. Tikiuos, taip ir toliau. Savijauta nebloga, nealkana, tik energijos nėr. Todėl fizinio krūvio trūko tikrai. Pilnu pajėgumu ryt grįžtu į darbus, išsijudėsim kažkaip. Stiprybės mums visoms!

bigsmile.gif Sveika sugrizus!Kaip saunu,kad atsiranda saziningai besilaikanciu,gal ir mes galu gale surimtesim rolleyes.gif
Atsakyti
Laba ax.gif Gedingai pristatau savaites ,,rezultata''-visi 79,4kg,t.y.+700g ax.gif
Bamdysiu imti pavyzdi is Jinafire,be nukrypimu tvarkingai issilaikyti savaitele rolleyes.gif
Atsakyti