Įkraunama...
Įkraunama...

4-ių savaičių kiaušinių dieta, 6tema

Tai jau tikrai, kad dietinis :D​ -300g

Atsakyti
Ir pas mane saldainiai dietiniai pasitaike,-300g biggrin.gif Ryte kiausiniene suvalgius prisiminiau,kad nepasisveriau.Mastau,gal koks 100g butu buve didesnis minusas biggrin.gif
Na ka,siandien bandom susiimti mirksiukas.gif ?
Atsakyti
Ir kaip sekesi?Man tai nelabai ax.gif Kepiau sausainiu,tai is alkanumo neatsispyriau ir privalgiau,dar labai reikejo banano,2 karvuciu(saldainiu),jos tokios sviezuteles pasitaike tongue.gif Dabar katik pavakarieniavau,va cia tai tvarkingai buvo smile.gif
Ryt minuso tikrai nebus unsure.gif
Atsakyti
Laba,siandien 0 ax.gif Jau orelis,brrrr...tik valgyt ir miegot tongue.gif
Atsakyti

Labas, aš gyva :) Vieną dieną neparašai, antrą, žiūri jau savaitė baigiasi. 

Pirmadienį pasisvėriau, pablioviau. Taip abydna paliko, visą savaitę neužkiandžiavau vėlai vakare, laikiausi iš paskutinių, ir še kad nori +400. taip gaila savęs paliko. Tai nuo pirmadienio daugiau ir nesisvėriau, bet vis dar vakarais laikausi :) Gal ateinantis pirmadienis nebus toks liūdnas :)

Atsakyti
Ai nepergyvenk taip,juk galejo svarstykles sumeluot mirksiukas.gif O dar pilnatis ir tie praeje ir vis dar poveiki darantys uztemimai...zodziu daug priezasciu ,kad svoris pastriges smile.gif
Va as tai sukvailiojau visiskai,gal tas atveses slapias oras kaltas tongue.gif Ryju saldainius,vakarienei pasikepiau bulvyciu su kazlekais ax.gif Suraiciau,kazko dar truko...tai saldainiu sauja sustraksejo i burna rolleyes.gif Vis sau pasizadu,kad jau ryt tai saaaaaziningai laikysiuos biggrin.gif Tai va,ryt manau ,kad gal ir pasiseks bigsmile.gif
Atsakyti

Labas rytas, 

+300g.Mano vidinis aš atsisako dietintis :D Vakar nuvarėm su dukra į parduotuvę ir aš, aišku, radau suknę.Į dydį nėr ko žiūrėt, gi buvau numetus net kelis šimtus gramų :D Įsibraklinu aš į ją, veidrodis rodo nei šį, nei tą, ir sakau „ nu karvė”, ta įkiša galvą į kabiną ir girdžiu „nea, tiesiog banginukas”.Žvengė net pardavėja.Bet nusipirkau...basutes :D 

Mute, buvai grybaut?

Atsakyti
QUOTE(Oneiga @ 2020 07 11, 09:19)
<p>Labas rytas, </p><p>+300g.Mano vidinis aš atsisako dietintis biggrin.gif Vakar nuvarėm su dukra į parduotuvę ir aš, aišku, radau suknę.Į dydį nėr ko žiūrėt, gi buvau numetus net kelis šimtus gramų biggrin.gif Įsibraklinu aš į ją, veidrodis rodo nei šį, nei tą, ir sakau „ nu karvė”, ta įkiša galvą į kabiną ir girdžiu „nea, tiesiog banginukas”.Žvengė net pardavėja.Bet nusipirkau...basutes biggrin.gif </p><p>Mute, buvai grybaut?</p>

Ale likimo drauge biggrin.gif +300g,su suknutem ir man tas pats tongue.gif As dukros neimu kartu,tai tik pati sau paburbu,kad karrrve biggrin.gif
Grybai kieme auga,mat pusys pasodintos tai po lietucio pridygo.Miskan dukra nukeliavo,grizo su gelem,sauja zemuogiu ir vienu grybeliu.Ale tie kazlekai tokie miniatiuriniai buvo,kad iki nakties juos nulupinejau,daugiau tokiu pypliu neberinksiu.Gi pamaciau,kad kiti nuo koto kirmyt pradeje,sakau neatiduosiu kirminam,susirinkau tongue.gif
Kaimynai is kazkur voveraiciu prisirinka,as tu vietu nezinau,reiketu iki ,,savo''misko palekt,ten visos vieteles zinomos.
Dabar apie dietinimasi,-manasis vidinis as irgi nesutinka dietintis unsure.gif Pusryciams buvo kruva sumustiniu su lasisa...pietums gal ir tvarkingas meniu gausis,bus matyt...
Atsakyti

Labas rytas,

dar +200g :unsure:​ 

Atsakyti
Labas,o as pasivaiksciojau ryte po pieva ir pamirsau pasisverti ax.gif Tad vakarykstis pasisaldaininejimas nezinia ka atnese biggrin.gif Nauja zodi sumislyjau tongue.gif
Taigis,nuo rytojaus startuojam, ar kaip? mirksiukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti

Taip taip, rytoj startas :D Arbūzą suėdžiau, tinginį suėdžiau, sušius suėdžiau.Nieko neliko, galim startuot :D​ 

Atsakyti
As irgi visko priedziau,bet dar nemazai liko nemazai is draudziamuju...Bandysiu ryt vandeni pradet gert,kazko visai nebegeriau,nesinori ax.gif
Atsakyti