Įkraunama...
Įkraunama...

4-ių savaičių kiaušinių dieta, 6tema

Sveikos,vasara beveik lauke,visos issilaksciusios...as startuot bandau tongue.gif 82,4kg.
Visa diena ,,sportuosiu ''lysvese biggrin.gif Ryt turi buti uztarnautas minusas rolleyes.gif
Atsakyti
....tai kur prapuolusios,ar jau kur kojas imerkusios saulute dziaugiates?!!! unsure.gif
Kaip lauke karsta, teistengiau tik viena lysve apsodint karsta.gif Pertrauka,gersiu vandeni,sumakaluosiu vaisiu kokteili...pailsesiu ir vel roposiu lysvem tongue.gif
Atsakyti

Aš tingėjau sodinti, kasinėti ir aplamai dirbt, todėl atsitempiau "raskladūškę" :D ir patiesiau savo lašinius prieš saulutę.Dvi valandas pradrybsojau ir supratau, kad vis tiek teks dirbt, nu bet gal rytoj :rolleyes: 

Ryte buvo 75,1kg, bet jaučiu, kad prisidirbau suėdus bliūdą makaronų ir silkutės su duona ant viršaus :unsure:​ 

Atsakyti

Uoj nesisveriu, nenervinu saves :D valgau kas papuola, vis ner progos susiimt, bet yr proga paest... 

Siand nusipavargau, geles susisodinau, i siltnami beveik visus pomidorus. Dar reikejo vis lakstyt paskui ponia. Zemiu tai negaila, kad valgo, geliu gaila, kad nulauzys zemes imdama :D

Atsakyti

Ponia darbšti pasitaikė :D  :wub: 

Uoj paėsti, visada laiko yra :D Turiu +800g.Kaži kas čia nedietinis buvo :hmm: Negi makaronai :D​ 

Atsakyti
Sveikos ,ale darbscios visos,kas sodinime,kas su saukstais biggrin.gif Pas mane-200g,bet po sios dienos tai bus istaisyta i pliusa tongue.gif Nuodiemiauju ir vandeni geriu,kad kazkiek ispirkciau kaltes tongue.gif
Laaabai man karsta,laukiu lietucio jau,tada ir seja pradet baigsiu rolleyes.gif
Atsakyti

Negi čia aš,ta su šaukštais :lol: ?Ot kokia, tuoj reikia mint ant nuospaudos :dry2:  :D 

Šiandien -300 :P​ 

Atsakyti
Labas rytas smile.gif Oneiga,as taip pat sauniai saukstu padirbejau tongue.gif 83kg...,bet jau cia reikejo ax.gif
Siandien bandau rimtet,ryte avizine kose(poilsis nuo kiausiniu tongue.gif ),pietums vaisiu ,zoleliu kokteilis(reikia apvytusius vaisius ,,damust'') ,vakarienei nezinau kas,gal kokie lesiai rolleyes.gif Ziuresim kas cia gausis tongue.gif
Ai dar,kavos nebegadinu pienu ax.gif
Atsakyti

Nu va, kaip žmogus, pradėjai kavą gert :D  :P O kodėl jau be pieno?

-1kg, bet laukiu svečių, tai bus lygiai tiek pat pliuso :rolleyes: 

Pomidorus, agurkus susodinau šiltnamin ir dar svyrančių pelargonijų prisipirkau, nes numirė visos mano begonijos.Supratimo neturiu kodėl :hmm:​ 

Atsakyti
O as nieko nepasodinau,o ir siltnamio nebeturiu unsure.gif Sodas parduotas...teks dairytis kokio siltnamioko ax.gif Bet va kur ji statt hmm.gif Tai kai sitiek galvosukio kokie sejimai,lysves taip ir liks tuscios tongue.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif siandien 81,9kg bigsmile.gif Belekoks minuselis bigsmile.gif Pasistengsiu nepriest tongue.gif Geros dienos ,sauleto smagaus savaitgalio merginos 4u.gif
Atsakyti

O tai kaip čia taip staigiai sugalvoja sodą parduot? Pavargai lakstyt per kelias vietas?

O pas mane gražus pliusas, net +1,1kg.Va kaip sugebu :rolleyes:​ 

Atsakyti