Įkraunama...
Įkraunama...

4-ių savaičių kiaušinių dieta, 6tema

Nieko nežinau apie veido jogą.Einu ieškot :B​ 

Atsakyti
Laba,jau koks karstis karsta.gif ...ner jegu dietu laiktis tongue.gif Nesisveriu...Oneiga ,turbut dziugauji kai kepina mirksiukas.gif Ar jau nebesinervuoji?Ar baigesi visos nervencijos?O tai dar karsciai ateina,sudziusi visiskai blink.gif Liksiu viena tokia riebiai sultinga biggrin.gif
Asoteli vandens pries akis pasistaciau,nesigeria....

Atsakyti

Ne, nesibaigė ir nežinau ar baigsis...Vieną dieną visai galiu nevalgyti, kitą- nesveikai daug priėst.Kazkokia nesąmonė.

Jau turiu braškių.Reiks skint rytoj.

Atsakyti

Mute, ar  gyva?Jaučiu, prūde mirksti?Aš jau pabuvau prie ežero, paskrudau gerokai ir grįžau daržo nusiravėt, nes mano caras vis primindavo, kad " nu žinok, jau labai baisus tavo daržas" :D 

Atsakyti
Labas,gyva smile.gif mirkstu!kitaip neisgyvenciau biggrin.gif Siais metais as darzu nenusiraviu,nes raviu tvenkini tongue.gif ten ne taip karsta darbuotis biggrin.gif
Gaila,kad braskiu siemet tik ,,ant vieno danties'' teturesim....avietes irgi nezada gausaus derliaus...teks i miska uogu eit unsure.gif Tresnes amarai siaubingai apipuole,ploviau ploviau....gal neprapuls nors tu uogu derlius rolleyes.gif O jau kiek visko nepasisejau doh.gif Visai neorganizuota as.
Va taip ir gyvenu.Dukra prie juros su draugais,o as sodyboje tinginiauju,ner upo dirbt...ir ledu neturiu rolleyes.gif Gal sukusiu tongue.gif
Tai kas tas kaltininkas kuris nervus eda?
Atsakyti

Labas, 

sėkmingai pradėjau priauginėt :D O kaip Tu?

Ai, jau nebežinau kas neėda man tų nervų :unsure: Vis išlenda kokia nesąmonė.

Buvau prie ežero.Pasaka, kaip gera :wub:​ 

Atsakyti
Sveika,as tai galu gale perlipau 8 smile.gif 79,6kg.Bet bijau,kad pradejus normaliai maitintis vel nesusigrazinciau nutirpusiuju.Mat truputi sunegalavus buvau,valgyti nenorejos ...ir va.Dabar atsigavau ir apetitas iskart prisistate tongue.gif Bet ledu i sodyba nesiveziau,mieste palikau,sumazinau mesos valgyma...vasara gi,reikia zalesiu ,uogu priskanaut,-imuniteta gerint biggrin.gif
Smagu truputi atitrukti nuo kasdienybes ir prie vandenelio pabuti.Ar daug zuvies nuvalei? mirksiukas.gif
Sia vasara as jau daugiau tvenkinyje mirkstu nei praita...
Atsakyti
Laba,siandien +200g,jau ir 79,9kg doh.gif Kaip negerai!!!Dirbsiu siandien iki negaliu,kad tik daugiau kcal isdeginciau.Jau tas valgymas po mazai nieko gero....truputi normaliau uzkrimtai ir va....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mutė: 01 liepos 2021 - 15:48

Labas, 

jau kaip nusikaliau, šakės.Visą daržą nusiravėjau per karštį.Jėgų liko tik pavalgymui :D ...gausiam :D 

Nedaug žuvies pagavo, tai nedaug ir valyt teko :) 

Kas buvo?Gal ne covidas?

Ar lijo pas Tave?Pas mus ne.Kaip ir nereikia man to lietaus, bet būtų pateisinama priežastis tingėt :B​ 

Atsakyti
Sveika,vakar tiek prirasiau ir viskas kazkaip dingo blink.gif Tai va,vis nedaraviu visu darzu ir gelynu,bulves tik pavyzdingai siaudais apkamsiau.Siltnamis dar nedarinktas,prisimasciau mandrenybiu,kankinames dabar ax.gif
Karsta,pavargstu ir as...gerai,kad pruda turim.Siandien atsisveikinu su ledais,nebevalgysiu ju(pribaigiau ezute).Gaminu dabar desertus is kefyro su braskem,zemuogem.
Lietaus ir pas mus sodyboje nebuvo.Visur poros km atstumu palijo dry.gif Vakarais laistau issijuosus..veja isdziuvus,bet dazai tai zelia..
Dieta apleidau,tresnes pilnos uogu,reikia jas,,perdirbt'' biggrin.gif Nusikali ,ner jegu kazka gamintis,valgau kas greiciau paruosiama...visas nesamones beveik sunaikinau.Grizau i 80,7kg verysad.gif
Va tiek naujienu mirksiukas.gif
Atsakyti

Labas,

pas mane 73,7kg.Nebekrenta, nes vis užėdu ko nors.

Ar dovanojai ką nors dukrai mokyklos baigimo proga?Galvoju, kad gal reik, o ką?Patark ką nors  :hmm: 

Atsakyti
Sveika,nu kaip Tau gerai,73 wub.gif rolleyes.gif ax....,kad man tiek....Pas mane 80kg.,gi ir uzedu tongue.gif Siandien bandysiu neprisikimst!Reiketu kazkaip susiimt ir sulieknet,karstis labai negerai tie lasiniai per tuos karscius.Sukaistu ir vis apie Tave pamastau,gi megeja tokiu karsciu.... biggrin.gif As tai svajoju apie kokius 25laipsnius ir lietu.
Gerai,einam kudet ir judet mirksiukas.gif tongue.gif
Atsakyti