Įkraunama...
Įkraunama...

Tautos išrinktieji

QUOTE(-burbanti- @ 2021 05 17, 14:48)
Čia grynai kaip Adomas sumetė visą atsakomybę Ievai už uždrausto vaisiaus ragavimą  biggrin.gif Tai turbūt ir buvo pirmas kaltinimas, kurį vienas žmogus metė kitam

Bet tai ziurek moteru diskriminacija praasidejo nuo pirmo vyro lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 05 17, 14:48)
Kad suprastum gal reiktu ne Tapino klausytis lojimo, o realiai pasisakityti, kas rasoma, ar pasiklausyti, kas buvo sakoma? pvz cia? https://seimusajudis.lt/

Tai sakai ten visi vien tik iš to taip vadinamo šeimų sąjūdžio buvo? Daugiau nebuvo žmonių su visokiais kitokiais norais ir reikalavimais? Alkoholio irgi nebuvo?
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 05 17, 14:42)
domina? kazin ar montekrista sutiks?  bigsmile.gif as nekelius , jei nenores ir perspeju, kaip ir Moonte perspejau, kad gal nereikia, O ir tau kazin ar nebus dar liudniau , suzinojus, ka kas apie tave galvoja, jau del vieno zodzio tike susitraumavai  biggrin.gif

Atvirai pasakius, man px. Esi totali attention whore, jei tu galvoji, kad kažkas išsigąs ar puls tavęs prašyti nu kaaarpa, įkeeeelk, pretty please, tai galvok iš naujo. Gali lįst į subinę su visom savo neegzistuojančiom žinutėm, niekam tu neįdomi.

Aš susitraumavau?😂 Toli gražu. Vargšė moonte susitraumavo, pradėjo meluot, vartytis visai kaip tu😂
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2021 05 17, 14:43)
ar tu tuo tikra, nebus geda apvarius Moonte?

Aha, aš tuo tikra. Dievagojosi, kad nerašė, o pasirodo, kad rašė ir visai jokio skirtumo, kada ir ką.
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2021 05 17, 14:53)
Tai sakai ten visi vien tik iš to taip vadinamo šeimų sąjūdžio buvo? Daugiau nebuvo žmonių su visokiais kitokiais norais ir reikalavimais? Alkoholio irgi nebuvo?

As ten nebuvau, maciau video transliacija, bet is draugu, pazystamu, kas buvo, sake nei vieno gerencio ar girto nemate. Parkas paliktas svarut svarutelis, daug seimu su vaikais buvo, linksmi, nuotaika pakili.
O kas pas ka galvose dedasi sunku suzinoti, bet manau daug mazas panasios mintys. Ar tu zinai, kas darosi galvoje einantiem i geju parada?
O sis tinklapis apjunge zmones, sudeliojo akcentu, jei ir parase kreipimasi i prezidenta, kuriam garsiom ovacijom pritare ten buvusieji.
keista, kad nei tu pati buvai, nei video ziurejai , tirkiausiai nei drauggu tokiu neturi, Tapino pasiklausei ir pasidarei isvadas? tai tas pats, kas apie geju paradus pasidaryti isvadas is kokio kaimo davatkos biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(gyvenokartabobute @ 2021 05 17, 14:58)
Atvirai pasakius, man px. Esi totali attention whore, jei tu galvoji, kad kažkas išsigąs ar puls tavęs prašyti nu kaaarpa, įkeeeelk, pretty please, tai galvok iš naujo. Gali lįst į subinę su visom savo neegzistuojančiom žinutėm, niekam tu neįdomi.

Aš susitraumavau?😂 Toli gražu. Vargšė moonte susitraumavo, pradėjo meluot, vartytis visai kaip tu😂
Papildyta:

Aha, aš tuo tikra. Dievagojosi, kad nerašė, o pasirodo, kad rašė ir visai jokio skirtumo, kada ir ką.

Tu nesiparink taip, palauksim Moontes mirksiukas.gif

ps ziuriu ismokai kelis anglu zodzius ir juos vis kartoji, gal geriau skirtum laika geriau ismokti kalba, nei cia tauzyti, budama bedarbe?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 17 gegužės 2021 - 14:02
QUOTE(lutuke123 @ 2021 05 17, 14:48)
kokia negudra ji tai baisu, bet dar ir  su iniciatyva, Moonte irgi negudra, bet tai nors siek tiek valdo leksiona  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Papildyta:

Kad suprastum gal reiktu ne Tapino klausytis lojimo, o realiai pasisakityti, kas rasoma, ar pasiklausyti, kas buvo sakoma? pvz cia? https://seimusajudis.lt/
Papildyta:

Taip, is Moontes sakiau nieko nedesiu.
As penktadieni parasiau, kad pirmadieni papasakosiu kaip ir kas. Kaip zadejau taip ir darau, palauksiu Moontes, ji man ten rase, kad palaukciau, mazu pati susirpato, kas ir kaip. Duosim zmogui sansa  bigsmile.gif

Vargše tu vargše, attention whore. Nebent moontei įdomu, ji kaip ir tu, nebeskiria kur realybė, o kur forumas.

Ar įkelti, kaip tu "valdai" leksikoną? Pala, tuoj😁
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2021 05 17, 13:53)
Tai sakai ten visi vien tik iš to taip vadinamo šeimų sąjūdžio buvo? Daugiau nebuvo žmonių su visokiais kitokiais norais ir reikalavimais? Alkoholio irgi nebuvo?

Saujelė vienų, saujelė kitų ir susidarė masė smile.gif Pamarširavo, pasidžiaugė, užkratu pasidalijo ir atgal į namus
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2021 05 17, 14:48)
Čia grynai kaip Adomas sumetė visą atsakomybę Ievai už uždrausto vaisiaus ragavimą  biggrin.gif Tai turbūt ir buvo pirmas kaltinimas, kurį vienas žmogus metė kitam

Tai kodėl jauti poreikį naršyti svetimuose triusikuose? Ko trūksta tavo idealiame gyvenime?
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2021 05 17, 15:04)
ps ziuriu ismokai kelis anglu zodzius ir juos vis kartoji, gal geriau skirtum laika geriau ismokti kalba, nei cia tauzyti, budama bedarbe?

Kokiom dienom pašalpą moka? Ar algą gauni, už smirdėjimą forume? Žėk, net lietuvių kalbos neįkerti, o apie anglų išvis gali pamiršt. Jei ir vepezioji, tai nebent tragišku akcentu "mai neim iz teibl" lygiu
Atsakyti
QUOTE(gyvenokartabobute @ 2021 05 17, 13:58)
Atvirai pasakius, man px. Esi totali attention whore, jei tu galvoji, kad kažkas išsigąs ar puls tavęs prašyti nu kaaarpa, įkeeeelk, pretty please, tai galvok iš naujo. Gali lįst į subinę su visom savo neegzistuojančiom žinutėm, niekam tu neįdomi.

Aš susitraumavau?😂 Toli gražu. Vargšė moonte susitraumavo, pradėjo meluot, vartytis visai kaip tu😂
Papildyta:

Aha, aš tuo tikra. Dievagojosi, kad nerašė, o pasirodo, kad rašė ir visai jokio skirtumo, kada ir ką.

o ką aš turėčiau sutikti arba ne?
Atsakyti
Karpa valdo leksikoną wub.gif Užsimiršai, karpa?
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
QUOTE(Montekrista.back @ 2021 05 17, 15:14)
o ką aš turėčiau sutikti arba ne?

Ką? Aš apie tave rašiau?
Atsakyti
QUOTE(gyvenokartabobute @ 2021 05 17, 14:17)

Ką? Aš apie tave rašiau?

nu neisiu ieškot, ką ten tą siūlo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2021 05 17, 15:17)
nu neisiu ieškot, ką ten tą siūlo biggrin.gif

Jai po savaitgalio baltoji karštinė tebesitęsia. Tai tu jos paklausk, ne manęs. Tipo rašei jai į až?😂 Matai, kad bobelei dėmesio trūkumas, visom išgalėm bando pasijaust svarbi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gyvenokartabobute: 17 gegužės 2021 - 14:25
QUOTE(Montekrista.back @ 2021 05 17, 15:06)
Saujelė vienų, saujelė kitų ir susidarė masė smile.gif Pamarširavo, pasidžiaugė, užkratu pasidalijo ir atgal į namus

Bet tai mes nebuvom, negalim žinoti biggrin.gif . Džiaugiuosi, kad nepriklausau tam "tradicinių" šeimų sąjūdžiui (bent mano netradicinė- tik vieną vyrą turiu ax.gif ) biggrin.gif Policija gi šmeižia juos vargšelius, sakydama, kad alkoholis liejosi laisvai.
Atsakyti