QUOTE(mjforever @ 2020 12 24, 18:50)
ne visi vaikščiojo, pasigavo - kitiems atnešė. Nuo koronos mirusieji dažniausiai buvo atskirti, o ir palaidoti kitaip. Sakyčiau, trumpam pritildyti šventiniai žiburiai yra ne per daug pagarbos taip gausiai išeinantiems.
Slaugos ligoniniu, senelių namų gyventojams, sutinku, galėjo atnešti prieš jų valią. O kiti? Ar jie negalėjo pasakyti, kad pas juos nevaikščiotų draugai, giminaičiai? Kaip bebūtų, tas pagerbimas juokingaii skamba. Kažkada kalbėjom apie sausio 13-os aukas, ir tai kažkam atrodė, kad jos nėra vertos pagarbos, atseit atsitiktinai žuvo iš masės žmonių, bet jie tai kovojo prieš priešą, kad jie lygiai tokie pat didvyriai, kaip kiti dalyvavę. O čia? Dydvyriai, kad davė gydytojams darbo? Sutinku, kad būtų pagerbiami medikai, kurie mirė, kovodami su liga, bet ligoniai.... Prieš ką jie kovojo? Susikuriam stabus, kad galėtume jiems melstis ir tiek.
Ir dar, įdomus fenomenas, kaip nė vienais metais, susilaukėm kvietimų į svečius arba pasisiūlymų atvažiuoti. Tik vieni draugai vakar porai valandų užsuko nepranešę. Visiem kitiem atsakiau, kad klausau valdžios, kurią pati rinkau. Žmonės priešinasi draudimams.