Įkraunama...
Įkraunama...

Tautos išrinktieji

QUOTE(mylimuke! @ 2021 04 09, 22:33)

Pas mus 100 Mbps ir tai jau atrodo kartais per mažai, su 8 išprotėt, valios ugdymas tiesiog.


Rasai nesamones. 100Mbps tai 10MB per sekunde. Jei viskas priklausytu nuo greicioo tai pakrautu akimirksniu.
Sakysim delfo titulinis 10MB. Pas mane krove virs minutes, nors pas mane greitis 800Mbps.
Tai visa info siunte 0.1 sekundes. O realiai kol parode uzkrove uztruko

Pirma puslapiu serveris nepaduoda greitai nes ten vyksta visokios uzklausos i SQL reverius vidinius, po to isoriniai reklamos linkai kraunasi.
Dar pats kompas gali letai apdoroti gaunama info.
Puslapiams tai uztenka 5Mbps PER AKIS
Atsakyti
QUOTE(Kristi_na @ 2021 04 09, 20:46)
Apie Japoniją: tokia įdomi, kitoniška

Senstanti. Neeina pasimatymus, nesisimyli naturaliai, sukure vibrikus su akiniais per kuriuios mato ka nori matyt.. Mazai gimstamumo, viskas akcentuota i darba. Daug serga depresija...
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 04 09, 22:09)
Rasai nesamones. 100Mbps tai 10MB per sekunde.  Jei viskas priklausytu nuo greicioo tai pakrautu akimirksniu.
Sakysim delfo titulinis 10MB. Pas mane krove virs minutes, nors pas mane greitis 800Mbps.
Tai visa info siunte 0.1 sekundes. O realiai kol parode uzkrove uztruko

Pirma puslapiu serveris nepaduoda greitai nes ten vyksta visokios uzklausos i SQL reverius vidinius, po to isoriniai reklamos linkai kraunasi.
Dar pats kompas gali letai apdoroti gaunama info.
Puslapiams tai uztenka 5Mbps PER AKIS

O kas kalba TIK APIE puslapius? Ar tu nieko daugiau neveiki, tik delfį ir sm naršai, kaip ubuntienė? Tada gal ir užtenka 8.
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2021 04 09, 22:12)
Senstanti. Neeina  pasimatymus, nesisimyli naturaliai, sukure vibrikus su akiniais per kuriuios mato ka nori matyt.. Mazai gimstamumo, viskas akcentuota i darba. Daug serga depresija...

Miršta darbo vietose....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: 10 balandžio 2021 - 05:56
QUOTE(mylimuke! @ 2021 04 10, 06:56)
O kas kalba  TIK APIE puslapius? Ar tu nieko daugiau neveiki, tik delfį ir sm naršai, kaip ubuntienė? Tada gal ir užtenka 8.



As tikrai neblogai zinau kam kokio griecio reikia. Tenka skaiciuoti projektus...
Nesenai vienoje gamykloje reikejo virs 1Gbps.

Jei atmetus darbo reikalus, tai didziausio greicio reikia siustis filmams. O kitur - ne tiek daug proguu ta greiti ir isnaudot.

Manau, kad pas pacia tiesiog silpnai sukasi kompai... Priinstaliavus visokio brudo
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2021 04 09, 22:12)
Senstanti. Neeina  pasimatymus, nesisimyli naturaliai, sukure vibrikus su akiniais per kuriuios mato ka nori matyt.. Mazai gimstamumo, viskas akcentuota i darba. Daug serga depresija...


Oho kaip kategoriškai biggrin.gif biggrin.gif
Depresija labai serga Islandijoje, kur mažai saulės. Bet jie ten naudoja lempas visokias ir vaistus.
Aš nesu mylėtoja Japonijos kultūros, man ji tokia labai kitoniška ir dėl to įdomi. Manau, kad daug stereotipų sklando kilusių tiesiog iš nuogirdų atskirų faktų. Norėčiau nuvažiuoti.
Bet tu teisi-Japonijos kultūra labai sena, gali būti kad ir senstanti, asociacija gali būti ir neigiama su tuo.
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 04 10, 06:16)
As tikrai neblogai zinau kam kokio griecio reikia. Tenka skaiciuoti projektus...
Nesenai vienoje gamykloje reikejo virs 1Gbps.

Jei atmetus darbo reikalus, tai didziausio greicio reikia siustis filmams. O kitur - ne tiek daug proguu ta greiti ir isnaudot.

Manau, kad pas pacia tiesiog silpnai sukasi kompai... Priinstaliavus visokio brudo

Brudas tavo galvoje nebent. Pas mane kompe "švariau" nei virtuvėje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2021 04 09, 22:12)
Senstanti. Neeina  pasimatymus, nesisimyli naturaliai, sukure vibrikus su akiniais per kuriuios mato ka nori matyt.. Mazai gimstamumo, viskas akcentuota i darba. Daug serga depresija...

Eina or į pasimatymus, ir tūsinasi. Ir mylisi ;)
Papildyta:
QUOTE(Kristi_na @ 2021 04 10, 08:52)
Oho kaip kategoriškai  biggrin.gif  biggrin.gif
Depresija labai serga Islandijoje, kur mažai saulės. Bet jie ten naudoja lempas visokias ir vaistus.
Aš nesu mylėtoja Japonijos kultūros, man ji tokia labai kitoniška ir dėl to įdomi.  Manau, kad daug stereotipų sklando kilusių tiesiog iš nuogirdų atskirų faktų. Norėčiau nuvažiuoti.
Bet tu teisi-Japonijos kultūra labai sena, gali būti kad ir senstanti, asociacija gali būti ir neigiama su tuo.

Jie labai nori išsaugoti savo kultūrą, todėl ir neįsileidžia lengvai bile kokių darbuotojų.
Jie ir kinais nepatenkinti, kinai ten kaip pas mus rusai suvokiami-triukšmingi, nekultūringi
Atsakyti
Naktį Vilniuje įvyko didžiulis nelegalus vakarėlis

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt...i.d?id=86910519

biggrin.gif jie pažeidė naujausios redakcijos Dievo įsakymą "Nesvetimauk"
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2021 04 10, 11:01)
Eina or į pasimatymus, ir tūsinasi. Ir mylisi ;)
Papildyta:

Jie labai nori išsaugoti savo kultūrą, todėl ir neįsileidžia lengvai bile kokių darbuotojų.
Jie ir kinais nepatenkinti, kinai ten kaip pas mus rusai suvokiami-triukšmingi, nekultūringi


Taip, įsvaizduoju dėl kinų!

Atsakyti
Vyras uzsake balticumo interneta iki 1 Gbps*. Per akis uztenka, jis patenkintas.
Na ir as, dar turiu tele2 nesiojama modema, jis man praverte kai ligonineje gulejau. 1 Gbps*akai ji veziojasi, jei kur vaziuoja. TAigi, jokiu problemu.
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2021 04 09, 23:12)
Senstanti. Neeina  pasimatymus, nesisimyli naturaliai, sukure vibrikus su akiniais per kuriuios mato ka nori matyt.. Mazai gimstamumo, viskas akcentuota i darba. Daug serga depresija...


Oi, cambala, mes visi turime tiek negatyvaus, tiep pozityvaus. Nezinau kodel, bet itariu, jei pati ten nuvaziuotum isimyletum i ta sali. Ten tau tikrai butu kas nuveikti, pamatyti.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2021 04 10, 12:48)
Oi, cambala, mes visi turime tiek negatyvaus, tiep pozityvaus. Nezinau kodel, bet itariu, jei pati ten nuvaziuotum isimyletum i ta sali. Ten tau tikrai butu kas nuveikti, pamatyti.

Bet kurioje šalyje yra ką pamatyti, ypač nutolusioje savo kultūra, gamta.
Nors manęs Rytai irgi netraukia. Japonai kažkodėl atrodo susikaustę, užsispaudę/užspausti rėmuose žmonės. Bet gal čia tik stereotipas iš kažkur, nes Japonijoj nesu buvus.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2021 04 10, 15:19)
Bet kurioje šalyje yra ką pamatyti, ypač nutolusioje savo kultūra, gamta.
Nors manęs Rytai irgi netraukia. Japonai kažkodėl atrodo susikaustę, užsispaudę/užspausti rėmuose žmonės. Bet gal čia tik stereotipas iš kažkur, nes Japonijoj nesu buvus.


aš tai beprotiškenių nesu mačiusi
Atsakyti