Įkraunama...
Įkraunama...

Tautos išrinktieji

aš tai iš žemo starto šausiu į Akropolį, mėnesis jau kaip nusižiūrėjusi per langelį auskarų, apyrankių biggrin.gif
o šiaip baseino ir pirties lomkės unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2021 04 19, 07:23)
Nuo pirmadienio – dar švelnesnis karantinas  tongue.gif

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.l...ciasi-19066866/

tai kur lėksit pirmiausia  ?

Mes jau vakar buvom, MO parodoj, neatsimenu, kada taip džiaugiausi, ir tomis žmonių miniomis gatvėje wub.gif oras nuostabus buvo, pietavom ant pievutės 😊
Ir gal i sporto klubą užsirašysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2021 04 19, 08:52)
Mes jau vakar buvom, MO parodoj, neatsimenu, kada taip džiaugiausi, ir tomis žmonių miniomis gatvėje wub.gif  oras nuostabus buvo, pietavom ant pievutės 😊
Ir gal i sporto klubą užsirašysiu  ax.gif

Aš tai Palangoj, dabar laukiu kol pusryčius atneš. Vakarienę vakar irgi kambary valgėm, specialūs staliukai su kėdėm valgymui pastatyti. Žmonių bele kiek. Oras nuostabus Smagu, pasiilgus poilsio buvau.
Sporto klubai tik nuo kito pirmadienio atsidaro.
Akropoliai ir oarduotuvės negundo.
Atsakyti
Asmeniškai man nebeaktualu. Parduotuvės yra namie, o laisvalaikis ir taip lauko sąlygomis. Saviizoliacija baigiasi trečiadienį.
Atsakyti
aš vakar parke mačiau begalę... jaunimo. Dar tiek nebuvau mačiusi. Jei ne karantinas, sėdėtų visi kavinėse. O dabar gatve vos prasilenkti gali tarp dviratininkų, pasivaikščiotojų ir pan. Gal atras gamtą, naujų ir teigiamų įpročių/pomėgių pasigaus jauni žmonės.
Papildyta:
QUOTE(Maja Di @ 2021 04 19, 10:09)
Aš tai Palangoj, dabar laukiu kol pusryčius atneš. Vakarienę vakar irgi kambary valgėm, specialūs staliukai su kėdėm valgymui pastatyti.  Žmonių bele kiek. Oras nuostabus Smagu, pasiilgus poilsio buvau.
Sporto klubai tik nuo kito pirmadienio atsidaro.
Akropoliai ir oarduotuvės negundo.


tai kad tik poilsis ir bebuvo likęs biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2021 04 19, 08:23)
Nuo pirmadienio – dar švelnesnis karantinas  tongue.gif

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.l...ciasi-19066866/

tai kur lėksit pirmiausia  ?


Niekur. Nuo sestadienio - sodyboje, medzius apie nama pjovua, genejau, nes pusu sakos gula ant stogo. Po to deginom sakas lauzuose.
Geras oras. Siandien reikia pabaigti. Dar ir darbo diena, tai reikes teelefona nesiotis ir kartais kazka ddarbe padaryt. Parduotuves visiskai nedomina.
Ai tiesa atejo dar siuntynukas is ALiexpress
Atsakyti
Mes su draugais pasėdėjom lauke smagiai, buvo gera pabendrauti. Jau atidarėm maudymosi sezoną ir deginimosi smile.gif Žibutės puošia mišką labai dabar ir paukščių choras vakare...
Sesuo užsirezervavo kelionę į Klaipėdą po kelių savaičių. Ir žada atlėkti į Vilnių apsipirkti kokiame prekybos centre. Aš tai jaučiuosi įpratusi mažiau pirkti, gerai jaučiuosi dėl to.

Mieste labai smagu dabar: turbūt man pasivaikščiojimas senamiestyje Vilniuje kažkuria prasme yra kelionių (labai mažas) pakaitalas-žmonių įvairovė, daug šviesių veidų, įdomių aprangų. Paspirtuku pralėkti ar pasivaikščioti yra puikiai!
Bet šiaip labiausiai vis tiek noriu keliauti...Kaip pasiilgau oro uostų! biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristi_na: 19 balandžio 2021 - 09:44
Vieniems pandemijos metai atitinka septynerius žmogaus metus.

Idomučiui - 1:1
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2021 04 19, 08:34)
Šnd pirmu taikymu rausiu į batų parduotuvę.Kaip alkoholikui reikia išgerti, tai man taip reikia naujų batų.
Laukiu nesulaukiu,kada vėl galėsiu grįžti į sporto klubą tongue.gif
Bet ar nepradės vėl didėti susirgimų skaičius,kai daugiau gausime laisvės? blink.gif

o tai kaip pernai buvo nuo pavasario viskas atidaryta per vasarą, gi išgyvenome
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2021 04 19, 10:02)
Vieniems pandemijos metai atitinka septynerius žmogaus metus.

Idomučiui - 1:1

biggrin.gif


Kristina
Man magiškiausia buvo, kai dar visi bijojo koronos ir sėdėjo namie - Senamiescio gatvelės naktį tuštutėlės, tylios, ten kur jaunimas siausdavo. Tai kažkas tokio, ne kasdieniška smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2021 04 19, 08:23)
Nuo pirmadienio – dar švelnesnis karantinas  tongue.gif
Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.l...ciasi-19066866/
tai kur lėksit pirmiausia  ?

nereikės internetu užsakinėti plaukų dažų. Kaip tik baigėsi, tai gyvai galėsiu nueit smile.gif Rūbų parduotuvių irgi pasiilgau. Aksesuarų reikia, šalikėlio gal kokio naujo, saulės akinių
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 04 19, 12:12)
nereikės internetu užsakinėti plaukų dažų. Kaip tik baigėsi, tai gyvai galėsiu nueit smile.gif Rūbų parduotuvių irgi pasiilgau. Aksesuarų reikia, šalikėlio gal kokio naujo, saulės akinių


Maksimos dažai netinka ?
Atsakyti