Įkraunama...
Įkraunama...

Tautos išrinktieji

QUOTE(lutuke123 @ 2021 04 21, 20:25)

Man tai diplomo turejimas, tai faktas, kad gavai issilavinima, islaikei visus egzaminus ir apisgynei bakalauro(ar kita) darba

Taip, tu teisi. Diplomu kiekis nerodo intelekto, o jis yra svarbiausias. Tarkim tokia Lisiteja, kuri, kaip teigia, neturi universitetinio issilavinimo yra daug intelektualesne, nei tu, su kazkiek ten neaiskiu ir nieko vertu diplomu.
Atsakyti
QUOTE(Žu žu @ 2021 04 22, 08:53)
Taip, tu teisi. Diplomu kiekis nerodo intelekto, o jis yra svarbiausias. Tarkim tokia Lisiteja, kuri, kaip teigia, neturi universitetinio issilavinimo yra daug intelektualesne, nei tu, su kazkiek ten neaiskiu ir nieko vertu diplomu.


Buvo laikai, kai kvailiu nepraleisdavo. Bet as tokiu laiku neprisimenu.
SSSR laikais diplomus gavo visiski oblauchai ir ta tradicija tesiasi ir socializmui ishsipletus i vakaru pasauli ten diplomai dalinami kaip kokios reklamines skrajutes. Darbdavaiai net neziuri i tuos diplomus jei nereikia pagal istatyma. Na paziuri tik geriausiu keliu universitetu
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2021 04 22, 06:16)
OK. Patikslinu mintį. Išsilavinimo kokybės stoka.

kur žiūri ŠMM biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 04 22, 09:56)
kur žiūri ŠMM biggrin.gif

ŠMSM.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 04 21, 21:25)
Tau taip abydna, nes tu nei vieno neturi?  bigsmile.gif
Man tai diplomo turejimas, tai faktas, kad gavai issilavinima, islaikei visus egzaminus ir apisgynei bakalauro(ar kita) darba, ar gali buti kitaip? Turi kitokios patirties?



Tokio kaip tu, neturiu. Ar man neva "abidno", abejoju, makulaturos namuose nelaikau, ismetu i popieriui skirta konteineri, daugiau naudos bus.

Taip, turiu, ir itariu, tai turintiems ziniu bagaza-vertinimo svertus, tai yra akivaizdu.

QUOTE(Monteverte @ 2021 04 21, 21:26)
agnostikai nežino ar Dievas egzistuoja. Tai kaip nežinant ar jis egzistuoja galima turėti dievą? smile.gif Tau pačiai nekeista? smile.gif Kodėl nenori pripažinti, kad tiki, laikaisi kažkokio Dievo nurodymų ir pan. Tau gėda prieš kažką? Gėdijiesi pati savęs?


Tipmpt uz vadziu ir vel is pradziu. Dievu temoje tai jau atsakyta keliomis variacijomis, nauju nebus, as siuo klausimu nesimetau.

Kai kalba eina apie Dieva, zmones remiasi tikejimu, ne zinojimu, todel jis ir yra TIKEJIMAS. Nesvarbu kokiai religinei, filosofinei bendruomenei priklauso.

Man, kaip agnostikui, neturinciam jokiu pretenziju Dievui, kai is jo NIEKO NEREIKIA, jokiu paslaugu, jokiu pliuspunktu rinkimo ir t.t. Kaip jau minejau, as negaliu patvirtinti ir paneigti jo buvima, savo ziniomis, bet man patinka, sieloje randa atliepi Dievo Tiesos, didziaja ju dali taikau gyvendama. Jei numirus bus gyvenimas anapus, cia bus tik malonus bonusas, bet ne mano gyvenimo siekiamybe.

Taigi MOnteverte, gal kartais isiskaityk i oponento mintis, o ne bruk savo isviadzavima jam. Man tavo Dievukai ir tavo santikis su jais nemaiso, as tau nebruku savo isivaizdavimus apie juos.

KIta vertus, juk viska ka as dabar parasiau galima patvirtiti perskaicius Dievo tema. VA tu pagristi savo, klaidingus interpretavimus apie neva manaji tikejima, ir t.t. Pagristi negali.

***************

Kad as zinau krikscioniu tiesas, ir kurias primenu davatkom, cia nieko keisto. As gyvenu kriskioniskoje pasaulio dalyje. Kriksiocnikos tiesos, isakymai vnz. visas tas moralinis pagrindas atsispindi istatymuose, BK, CK, DK. Visa ta Dievo ismintimi yra paremti. Bet gi, as jau tau, asmeniskai apie tai rasiau. Kaips akant nieko naujo neparasysiu. Na galiu pakartoti, kol suprasi, ir nustosi man rasyti nepagristus pramanus.
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2021 04 22, 11:04)


wub.gif

**********
Siuo atveju, mane visada glumina, kai kuriu SUAGUSIU individu, poreikis buti kontroliuojamais, tikrinamais, nukreipiamais ir t.t.

Siaip, zmones gi mokosi ne del diplomo, o del saves t.y. ziniu, mokymasis tai gi savirealizacijos pagrindas, kad taptu konkurencingi, paklausus. Pagaliau, geriausi savo srityje.

Kai pagalvoji, kokie gi mes laimingi, mes turime galimybe rinktis kuo norime buti, siekti savo tikslo, mokytis, gilintis i tai kas mums idomu. Jei esi motyvuotas, ar reikalingas prievaizdas? O prievaizdo buvimas, ar ka pakeis, jei nera motyvacijos?

Va iskepa tokius, nemotyvuotus mokytis, i nemuotyvuotus dirbti, daug diplomu turetojus, kurie gyvena is pasalpos, nes truksta profesiniu ziniu, nera konkurencingi, nes yra uz juos geriau mokantys, zinantys, savo profesijos asai. Pagaliau gebejimas produktyviai dirbti, neretai susijes su igudziais mokytis, nes zmogus savo pasirinktoje profesijoje ir ne tik, mokosi-tobuleja visa gyvenima.

Na, tarkim, kokia is lutukes tikybos mokytoja... Ir ka tas jos diplomas duoda. Reik tik padekoti, kad savo "ziniomis" neluosina vaiku, nedirba.
Atsakyti
QUOTE(Žu žu @ 2021 04 22, 07:53)
Taip, tu teisi. Diplomu kiekis nerodo intelekto, o jis yra svarbiausias. Tarkim tokia Lisiteja, kuri, kaip teigia, neturi universitetinio issilavinimo yra daug intelektualesne, nei tu, su kazkiek ten neaiskiu ir nieko vertu diplomu.

Airijos švietimo sistemoje krachas matyt.
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2021 04 22, 08:30)
Ne, net nežinojom apie jo tuos šou elementus, orlauskininkai juos išgarsino. Jis atėjo dirbti. O šitie ateina ant bačkos stotis, valdžią versti, bet pas juos nėra jokios ateities vizijos, tik pašūkauti -gryni oportunistai biggrin.gif
Sakyčiau loginio mąstymo, kurio joks diplomas neužtikrina. Ir taip, išsilavinimas nebūtinai su diplomų kiekiu asocijuojasi ax.gif .

As atvirksciai pirma apie visus tuos zmones isgirdau, paskui pamaciau, kad prie ju Orlauskas prisijunge, tai gal priklauso is kur zinias gaunam?

Na noreciau pamatyti, kokia ta Raskeviciaus vizija, kol kas be geju reikalu, negirdejau, kad jis ka apie Lietuva, visus zmones sneketu...

Kodel tu taip niekini zmones, kurie masto kitaip. Jie kaiptik turi vizija, ir man ji daug priimtinesne.

O konkreciai ka ivardinsi, kas pas juos blogai, kokie konkreciai siekiai blogi ir kur tos logikos truksta, nes dabar tai tik tusti kaltinimai.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 04 22, 12:34)
As atvirksciai pirma apie visus tuos zmones isgirdau, paskui pamaciau, kad prie ju Orlauskas prisijunge, tai gal priklauso is kur zinias gaunam?

Na noreciau pamatyti, kokia ta Raskeviciaus vizija, kol kas be geju reikalu, negirdejau, kad jis ka apie Lietuva, visus zmones sneketu...

Kodel tu taip niekini zmones, kurie masto kitaip. Jie kaiptik turi vizija, ir man ji daug priimtinesne.

O konkreciai ka ivardinsi, kas pas juos blogai, kokie konkreciai siekiai blogi ir kur tos logikos truksta, nes dabar tai tik tusti kaltinimai.

Tai kad nežinau kas yra gerai tuose jų siekiuose biggrin.gif. Tu įvardink kas ten gero, nes man atrodo viskas be išimties ten neturi prasmės.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2021 04 22, 11:07)
Tokio kaip tu, neturiu. Ar man neva "abidno", abejoju, makulaturos namuose nelaikau, ismetu i popieriui skirta konteineri, daugiau naudos bus.

Taip, turiu, ir itariu, tai turintiems ziniu bagaza-vertinimo svertus, tai yra akivaizdu.
Tipmpt uz vadziu ir vel is pradziu. Dievu temoje tai jau atsakyta keliomis variacijomis, nauju nebus, as siuo klausimu nesimetau.

Kai kalba eina apie Dieva, zmones remiasi tikejimu, ne zinojimu, todel jis ir yra TIKEJIMAS. Nesvarbu kokiai religinei, filosofinei bendruomenei priklauso.

***************

Kad as zinau krikscioniu tiesas, ir kurias primenu davatkom, cia nieko keisto. As gyvenu kriskioniskoje pasaulio dalyje. Kriksiocnikos tiesos, isakymai vnz. visas tas moralinis pagrindas atsispindi istatymuose, BK, CK, DK. Visa ta Dievo ismintimi yra paremti. Bet gi, as jau tau, asmeniskai apie tai rasiau. Kaips akant nieko naujo neparasysiu. Na galiu pakartoti, kol suprasi, ir nustosi man rasyti nepagristus pramanus.


nusipirkai? bigsmile.gif na jei patirtis kitokia, nei laikant egzaminus ir apsiginant darba lotuliukas.gif del to taip niekur ir nesiorientuoji? ant elementariu savoku uzkliuni ? unsure.gif

Tai, kad tu ne tik jas zinai, bet teigi, kad tik jos teisingos, kriskcioniskas tiesas, ivardini kaip Dievo tiesas, net bandai tai man irodyti biggrin.gif taip daro tik krikscionys.

O tas zaidimas zodziais, as tipo agnostike, atrodo juokingai, kai kalbam apie tikejima, Na ir nelogiskai. mes nekalbam apie irodyma del Dievo buvimo, o butnet tikejima, moksliskai jis zinome nera irodytas.

zinok,kiek cia su tavim bendraujam tai didesnes davatkos uz tave dar nezinau, ta prasme, kokia tu i ta zodi idedi, esi perissunkusi pagieza, pykciu, noru ikasti ir vaidini sventeiva...ne be reikalo sakoma, kas ant kito sako, tas ant saves pasisako.... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2021 04 22, 11:39)
Tai kad nežinau kas yra gerai tuose jų siekiuose biggrin.gif. Tu įvardink kas ten gero, nes man atrodo viskas be išimties ten neturi prasmės.



Aš vakar irgi nukeliavau kažkokią info skaitydama iki fb "knygnešys". Nu ir naa.....Pakraupau pamačiusi kokie ten "lobovai" su tuo šeimų maršu draugauja. Prašo pervesti į sąskaitą (numeris nurodytas) kur šustauskas rinks chebrą blokuoti automagistralę prie Kauno. Šiurpokas vaizdas.
Atsakyti
QUOTE(Žu žu @ 2021 04 22, 08:53)
Taip, tu teisi. Diplomu kiekis nerodo intelekto, o jis yra svarbiausias.

Tarkim tokia Lisiteja, kuri, kaip teigia, neturi universitetinio issilavinimo yra daug intelektualesne, nei tu, su kazkiek ten neaiskiu ir nieko vertu diplomu.

Taip tikrai diplomai neparodo intelekto, nes ne visi pasirenka profesija surista su ausktuoju issilavinimu, bet labai keista skaityti, kad intelektas tau svarbiausias. Tai sukurus pakankamai gera robota su aukstu Ai, kazkada ateityje, tau kaip ir uzteks? blink.gif
Man zmoguje svarbiausia - sugebejimas myleti, zmogikskumas, empatija ir t.t.. mirksiukas.gif

Oi, tikrai nesimatuosiu inetlektais su niekuom, ypac forumuose biggrin.gif Neturiu del to kompleksu, kad reiktu kazka pazeminti, kad pasijausti geriau, nuvertini kazkieno issilavinima ir t.t. biggrin.gif jei jus taip geriau jauciates, ko gi ne, pirmyn 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Moonte @ 2021 04 22, 11:23)
Na, tarkim, kokia is lutukes tikybos mokytoja... Ir ka tas jos diplomas duoda. Reik tik padekoti, kad savo "ziniomis" neluosina vaiku, nedirba.

ir vel? lotuliukas.gif kodel tu man paisai ta tikybos mokytoja? su galva negerai tamstai? na jei taip nori pasnekam apie tave, Tu pvz man busi dailes mokytoja, na anot taves, gi galima prisikurti kitu zmoniu profesijas(kad tu neskiri issilavinimo ir profesijos, mes ta jau pastebejom).
Nu kokia is taves mokytoja, tu nerandi bendros kalbos su zmonem, esi pilna pagiezos ir pyckcio, uzsisestum ant kokio vaiko ir jis vargsas negautu teigiamu balu is taves, mene irgi nesigaudai, neturi empatijos, palaikai mela, pati nuolat meluoji, butum slykstus pavzyddys vaikam..... Ir kas is tavo to nupirkto diplomo? tuscia...nei ziniu, nei gebejimo dirbti ta darba vis tiek neturetum. gerai, kad turejai itakingus tevus, kurie padejo pamatus tavo verslam mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Maja Di @ 2021 04 22, 12:39)
Tai kad nežinau kas yra gerai tuose jų siekiuose biggrin.gif. Tu įvardink kas ten gero, nes man atrodo viskas be išimties ten neturi prasmės.

As tau nieko bnevardinsiu, tu apie tai pradejai, tai ivardink pati, nes dabar pradedu itarti, kad nieko nesidomejai ir neskaitei net biggrin.gif vien tai, kad nepatinka Orlauskas (man jis irgi nepatinka) nuteisei tukstancius zmoniu.....
ivardink nors viena teigini , kas neturi prasmes?
Atsakyti