Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanų kuponai, bilietai, kvietimai ir pan.

Pirkčiau 2 sėdimus bilietus į Sting koncertą Žalgirio arenoje 4u.gif
Atsakyti

Pirkčiau 2 sėdimus bilietus į Roko balades Vilniuje, Paveikslų galerios kiemelyje, birželio 7 d.

Atsakyti

Parduodu Trasalio 2 nakvyniu kupona seimai (2suage ir 1 vaikas iki 12m), galioja visomis dienomis iki 06.31dn. Priklauso pusryciai+pietus arba vakariene, baseinas, visiems po 2k, haloterapija, manksta vandenyje, negyvosios juros baseinas, apsilankymas treniruokliu saleje. Mokejau 149eu, noreciau 140eu :)

Atsakyti

Parduodu vieną bilietą į baletą už pusę kainos - TIK 5 Eur, Cinamon kino centre (Megoje, Kaune). Baletas šiandien 19 val. "Karališkasis baletas: Within the Golden Hour".

Atsakyti
Gal pas ką šuolis guma Kaune yra užsilikęs pigiau? Nupirkčiau ;)
Atsakyti

Sveikos 😍Turiu 100e vertes dovanu kupona lazerinei procedurai Estetus klinikoje Vilniuje, galioja iki 05.31.Esu uzsiregistravusi 05.29d , bet negalesiu nueiti.Gal kas norite sutaupyti-perleisiu pigiau.Registracija galios😀

Atsakyti
2 el. Forum Cinemas bilietai - galioja ir 3D iki 07-15
8 eurai
Papildyta:
2 el. Forum Cinemas bilietai - galioja ir 3D iki 07-15
8 eurai
Atsakyti

Sveikos 😍Turiu 100e vertes dovanu kupona lazerinei procedurai Estetus klinikoje Vilniuje, galioja iki 05.31.Esu uzsiregistravusi 05.29d , bet negalesiu nueiti.Gal kas norite sutaupyti-perleisiu pigiau.Registracija galios😀

Siulykit kaina😍

Atsakyti
Keičiu į 500g. geros kavos pakelį Kvietimą dviem suaugusimes asmenims į bet kurį Impuls klubą, galioja iki 2019.06.01
Apsilankymo laikas 3,5 val.
Atsakyti

Mažinu kaina - 130eu.

Parduodu Trasalio 2 nakvyniu kupona seimai (2suage ir 1 vaikas iki 12m), galioja visomis dienomis iki 06.31dn. Priklauso pusryciai+pietus arba vakariene, baseinas, visiems po 2k, haloterapija, manksta vandenyje, negyvosios juros baseinas, apsilankymas treniruokliu saleje.

Atsakyti

Sveikos 😍Turiu 100e vertes dovanu kupona lazerinei procedurai Estetus klinikoje Vilniuje, galioja iki 05.31.Esu uzsiregistravusi 05.29d , bet negalesiu nueiti.Gal kas norite sutaupyti-perleisiu pigiau.Registracija galios😀

Atiduodu uz 30e!

Atsakyti
Parduodu 70 eur vertės Tiketa čekį pigiau. Galioja iki birželio 6 d., t.y. galima nusipirkti bilietus į bet kokį renginį bet kuriuo metu (ir vyksiantį po birželio 6 d.), bet tai padaryti reikia iki birželio 6 d.
Atsakyti