Įkraunama...
Įkraunama...

Jaukiai ziemojancios Londonietes plepa apie viska.

Aš suknelę jau kelis kart išploviau, o dėmė liko. Nepagalvojau apie Fairy. Pabandysiu dar kartą, gal suveiks.

Bet, kaip LT spauda nukvako po Brexit balsavimo. Tipo, visi kraunam tašes ir namo ruošiamės bigsmile.gif nė vieno tokio nepažįstu angel_sadangel.gif biggrin.gif biggrin.gif Užtai mano dukterėčios vyras tarnauti į kariuomenę pakviestas biggrin.gif
Atsakyti
Na ka,mane jau isleido.. ryte kazkaip negera pasidare buvo,bet istrauke drenus ir geriau.. Skauda dar.. Akiu pleistrus irgi nuplese.. varim i kauna
Atsakyti
Labas rytas

Fairis - jega. Riebalu pavidalo demes tik su juo ir valau.

Mes jau seniai laiko negaisiname skaitydami lt spauda, ar ziuredami ju zinias mirksiukas.gif

Giega, kiek laiko truko opp? Bet tai klausyk, labai jau greitai namo isleido blink.gif masina visgi issinuomavot?
Atsakyti
Mes kažkaip paskaitom, žinias pasiklausom abiejų šalių. Kažkaip vis dar abi aktualios.

Giega, kaip tavo sveikata?
Atsakyti

Mes  skaitom ir paziurim lietuviskas zinias, man idomu. Kai kurias laidas ziuriu, o dabar pradejom ir lietuviska seriala “Monikai reikia meiles” ziuret, juokingas toks. 

Atsakyti
Labukas

QUOTE(*nova* @ 2019 01 17, 07:58)
Labas rytas


Giega, kiek laiko truko opp? Bet tai klausyk, labai jau greitai namo isleido  blink.gif  masina visgi issinuomavot?

Uzmigde 8:40, pazadino apie 12, bet pati op gal kokia 1,5h truko.. nes mb atejo apie 11,sutiko gyd,sako jau senai viskas padaryta..
ligoninej irgi niekas nelaiko.. o ko ten.. skauda siaubinai,buciau zinojus kad taip bus,buciau nesidarius.. baisiau uz gimdyma.. kai as abu vaikus lengvai pagimdziau,tai cia man kismaras.. skauda istisai,be pertrauku,o ne tik kad pasijudini.. dar soaudimas vakar sukilo ziauriai..vnz,isgyvensiu kaip nors biggrin.gif

Masinos nesinuomavon,pasiemem ta citybee. Viskas ok,tik kaip pirma karta tai pridirbom biski biggrin.gif pirma masina pasiemem orouoste,atvarom i viesbuti,sakau uzbaig kelione,nes gi laikas eina.. nu mb uzbaigia,nuskaiciavo 10 eu,raktas is iprocio i kisene ir nueinam registruotis. greit ten susisukam,pasiimu ko man reiks ir varom i ligonine. Masina stovi,o sistemij jos nerodo. negalim vaziuot.. sugalvojam,kad turbut raktas turi but masinij,idedam,aisku signalizacija kaukua,nes atidarem be programos,bet pakauke ir uztilo.. o sistemoj vis ta masina neatsiranda.. vejas didelis,paeinam i viesbucio foje,mb jau skambina i ta sitybee ir ziurim nuvaziuoja musu masina biggrin.gif pasirodo kazkas rezervacija jai uzdejo,todel ir neberode jos sistemoj biggrin.gif Nuejom peskom,nes ta ligonine grynai uz kampo..
Paskui jau kaip isleido,mb kita masina paeme,reikia benzo.. zinom kad ten kortele palikta,uzvarom i pirma kolonele,pripilam uz 27 eu,eina moket,reikia tiki buvusi statoila vaziuot,kitur negalioja ta kortele biggrin.gif susimokam is savu.. bet paskui susiskambinom,grazino tuos pinigus.. bet va kokios istorijos biggrin.gif
Sese irgi nezinojo,kad tik tam statoile reikua piltis ir sake,jei vdrug butu reikeje,bet kur butu uzsipylus.
Atsakyti
Laba,

Tai turbūt nepaskaitėt sąlygų, dėl to nežinojot bigsmile.gif Na tu laikykis, kaip nors viskas praeis.

Vo, Heida priminė Moniką, tai MB užmigimui irgi ją įjungia. Tikrai lengvas, neapkraunantis toks. biggrin.gif

Kokie planai savaitgaliui?
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2019 01 18, 07:06)
Laba,

Tai turbūt nepaskaitėt sąlygų, dėl to nežinojot  bigsmile.gif Na tu laikykis, kaip nors viskas praeis.

Vo, Heida priminė Moniką, tai MB užmigimui irgi ją įjungia. Tikrai lengvas, neapkraunantis toks.  biggrin.gif

Kokie planai savaitgaliui?

Na labai visko neskaitem.. Ai is klaipedos i Kaina su Toyota yaris uz 40 euru parvarem mirksiukas.gif Papigiai..

Keliames.. eisiu maudytis,jau galima. jauciuosi smirdanti vaistais.. Varysim i soda. Siaip lektume kur ant kalnu,nes sniego pusnys bigsmile.gif Bet as tokia suletinta biggrin.gif
Atsakyti
Blyn, nu nesakyčiau, kad papigiai. Autonuoma savaitei kainuoja 100 eurų. O, pas jus tik viena kelionė unsure.gif

Buvau nagučius pasitrumpinti, tai ten visos svaigo kokia skani mišrainė: varškė, sūris tarkuotas (pvz mozarela), virtas kiaušinis, tunas ir majonezas. Man tai viskas čia labai nesiderina, bet visos gyrė, kad labai labai skanu biggrin.gif Reikės pabandyti, gal kada.
Atsakyti

Varske ir tunas man kazkaip itartinai skamba, apetito nekelia, bet negali zinot nepabandes. 

Giega, moterie, stabdyk tu arklius truputi, po op ji laksto kaip sveika budama, vistiek pjaustyta nemazai, saugok save. O rezultatas tai tikrai labai neblogas, nors dar ir ne galutinis vaizdas.

savaitgalio planai; siandien eisiu i darba, rytoj  galvojam i restoraneli pavakarieniaut, dar torta lietuviska pirkt. Mano pana svest nemegeja, tai nezinau kiek mes cia paveiksim  ka, siuliau su draugemis nueit kazkur svest, tai ne ir viskas.

Atsakyti
Ooo, kada didzioji diena? Rytoj?

Atsakyti

Dar ne, 23 diena, bet bus vidurys savaites, o sekanti sestadieni as dirbsiu, tai nusprendem kad jau is anksto paminesim.  Dar sunku patiket kad mano vaikas pilnametis, kazkokia nesamone  :rolleyes:  

Atsakyti