Įkraunama...
Įkraunama...

Jaukiai ziemojancios Londonietes plepa apie viska.

TAi mes taip ir varom i Prancuzija-1d mirksiukas.gif Apsiperkam bazese gerimu,tada per shopingus mirksiukas.gif Europoj tai nieko gero nera pirkt,bet tuose outletuose tai jo..Nors irgi,kaip pataikai biggrin.gif KArta jokiu papildomu nuolaidu nebuvo,tai kainos gal tik keliais svarais manesnes,nei oficialij pardej...


Nieko nesodinu dar biggrin.gif Bet siandien kaip tik apejau savo gelynus.Rozes jau su lapais,viena net su amarais blink.gif Tie turbut niekad neissala...Dar viena roze nuo pernai lapu ir pumpuru nenumete ir toks jausmas,kad tuoj prazys tie pumpurai mirksiukas.gif

MAn reikia kabancius vazonus atnaujint..O tai pernai mazai laisciau ir net gebene nudziuvo..
Atsakyti

Mes kaip tik Europoje apsiperkam. Si karta Zaroje. 

Kam reikia Clinique: http://www.clinique....cleansing-brush

Labai gera kaina. 

Laba. 

Atsakyti

Sveikos grazuoles :wub: Kaip Valentina pazymejote?  Mes tai pietu nuejome vietoj vakarienes ir geliu kita diena gavau - nu nes kainos per puse :D sale taigi :B

 

Man kazkas atsitiko su veidu... pries kiekvienas MM isberia kaip kokia paaugle :oh: kosmaras... kokius jus maskuotojus naudojate? Niekada kazkaip labia neprisireike, uztekdavo highliterio po akim truputi...

 

Limcamca kaip prancuziski SPA? Suzavejo?

 

Giega siandien tyli, matyt atsigavineja po kokteiliu :D super jie atrode !

 

Mes kaip tik Europoje apsiperkam. Si karta Zaroje. 

 

Kam reikia Clinique: http://www.clinique....cleansing-brush

Labai gera kaina. 

 

Laba. 

 

Ar geras daiktas?  As jauciu nusipirkciau ir guletu stalciuje... einu kismet I Beauty show, tau prisiperku visokiu nesamoniu, po metu ismetu :hihihi:  vakar dar va vienos kaukes meginuka sunaudojau, nu neina man kazkaip ju panaudoti nors tu ka :D

 

Nu ir kada jau tos kavos? Laukiam cia tu naujienu visos issizioje :lol:

 

Atsakyti

Laba  :4u: 

Jooo, apie kava ir as jau pagalvoju. Nuo kovo 1 dienos prasides mokslai, tai visai smagu butu susimatyti. Kuria diena kas gali kava gert? 

Uzsisakem ir mes Tenerife, ziuriu ar tik ne Mainly tuo paciu metu yra buvusi  :hmm: Reikes ir vakarini susitikima daryti, kad dar ir Mainly pakalbinciau  :D 

PUGA, kaip sveikata tavo?  :nestuke 

Atsakyti

Lotuliuk, mes ne SPA buvom. Tik baseinas, sauna, steam room. Gerai, patiko visai  :victory2: 

O del aparato as turiu paprasta, tai laikas nuo laiko panaudoju. Monce, va sita isbande, pirko, tai labai patenkinta. Bet, turbut su visomis priemonemis taip yra. Turi prisimint jas naudoti. Bandziau pirkt visokias naujoviskas orkaites, visokius virtuves rakandus, tai po kiek laiko tiesiog pamirsti naudoti ir stovi be reikalo. Tada parduodu. O ziurek, sukuria koki nauja ir vel atrodo reikia. Arba Giega paraso kaip gamina koldunus garpuodyje, man vel rankos niezti pirkt  :laugh:  :laugh: 

Atsakyti
Labukas

NA i rytinius meetus as jau nelabai...Nors pirmadieniais galiu,pirmadieniais as laisva mirksiukas.gif O vakariniai man bet kada tinka,tai tik sakykit,as prisiderinsiu mirksiukas.gif


Limcamca,paieskok kokiuose carbotkese to garu puodo..Man tai jis labai patinka,stovi istisai ant spinteles ir daug ka jame gaminu mirksiukas.gif Koldunai 100x skaniau,nei vandeny isvirti,bulves irgi mirksiukas.gif O dar mes vsokius kalafijorus brokolius valgom,tai ir tik i steameri imeti ir viskas mirksiukas.gif Ir dar nemazai patiekalu gaminu jame,labai patinka mirksiukas.gif

Orai grazeja bigsmile.gif Planavom zuvi ant bbq-ines kept,bet ai,kol malkos sudegs,paskui kol iskeps,tai ikisau i orkaite biggrin.gif Dar MB atradimas-saldzios bulves.Mes kai sveikuoliaitai paprastu jau nebevalgom...Bet man biski per saldzios jos...O MB dievina,kiek bus,tiek suvalgys biggrin.gif Tai va,irgi kepa kartu su zuvim mirksiukas.gif
Atsakyti

Labas rytas.

Baigesi atostogos, vaje vaje kaip tingejau keltis ryte. Silumos zada sia savaite, tas tai labai gerai.

Mums saldzios bulves netiko, as dar is bedos galeciau valgyt, bet visi kiti is tolo kratosi, na saldoka, priprast reikia.

Atsakyti
LAbukas

Aga,siandien +17 zada bigsmile.gif PAtinka man biggrin.gif

Heida,o kaip gaminai tas saldzias bulves?As supjaustau siaudeliais,truputi aliejum aptepiau,druska pabarsciau,cesnaku...Ir iskepiau.Nu man irgi truputi per saldu..Bet MB dievina biggrin.gif O kadangi dabar normaliu bulviu mes nevalgom,tai vis situ prasikepam..Jos minusines darzoves,kai virskinant sunaudoja daugiau energijos,nei is ju gaunama mirksiukas.gif


NA tai kada meetas? biggrin.gif
Atsakyti

Sveikos :4u:

 

Na as ta silumos proga pasisodinau geliu jau, pas jumi turbot jos daugiametes, bet as kadangi nekonservuoju svoguniuku tai neturiu nei tulpiu nei narcizu. Vakar su vaikais prisodinom pilnus uzbonus, tai kieme jau pavasaris pas mumi :D O vazonai tai buvo pilni riesutu :oh: jau tos vovoeres tai parazitkos tikros :B tikiuosi neiskas dabar mano geliu bjaurybes :hmm:

 

Limcamca as galvojau jus pavasariui ziurites atostogu .. I kuria vieta vaziuosite?  Smagu, bus dabar ko laukti :wub:

 

MB uzsisakineja bilietus I Antigua... sake skris tik premium klase, tai issireikalavau kad ir man tokia suma iskirtu shopinimuisi New Yorke :D Kas su manim I New York dabar vaziuos ? :hmm: :P

 

Kokie atsiliepimai apie Zero :hihihi:

Atsakyti

Sveikos 4u.gif

Man atostogos smile.gif Limcamca jaučiuosi labai gerai, dėkui, jei nesipusciau kai balionas tai net pamirsciau kad laukiuosi biggrin.gif

Man saldžios bulvės neprigijo, tris kartus bandžiau, užteko įsitikinti kad jos ne man, o va b labai patinka, bet kadangi aš maistą dažniausia gaminu tai jis jų ir negauna biggrin.gif

Oras tikrai gražus, taip but smagu jau savo darže pasikapstyt, bet B su pykciais man ten uždraudė lankytis, tai draugei leidau pazembdirbiaut kol aš į normas grisiu, tai tik pati kokias braškes kabančias pasisodinsiu balandį ir užteks smile.gif

Galvoju kur pavažiavus čia vietoj apie gegužės galą, pernai į Cornwall važiavom labai patiko, bet norėtųsi ką naujo pamatyt... Gal kuri ką gražaus atradusios? Kaži but ką veikt kokias 4dienas Lake district?
Atsakyti

Sveikos,

Tikrai šiandien labai šilta. Faina, iš karto ir nuotaika kita. Bet rimtai, kur Nova dingo  :hmm:  :hmm: 

Giega, nereikia, nereikia man to puodo. Saldžių bulvių turbūt nė neragavus aš. 

Lotuliuk, jep norėjom pavasario atostogom, bet susivėlinom, kainos sukilo. Tai užsisakėm mano gimtadieniui, vėl. Mes į pietus, Golf de Sur. 

Dar reikia rugpjūčiui kažkur pasiduoti. Draugė šiandien nusipirko bilietus į Bali, nu ir žiūriu visai nebrangu rugpjūčiui. 


Puga, o jūs kokio poilsio labiau megejai: pasyvaus ar aktyvaus? Nu, dabar su pilvūzu jaučiu pasyvus labiau, bet ten vietos gražios, po kokias pilis, šiaip įdomesnes vietas pavaikščioti, galgi visai smagu. Pasiimkit viešbutį su spa, pasilepinsi grožio procedūrom, baseine paplaukiosi. Ir praeis tos 3 dienos, ir pailsėsit. 

Atsakyti
Sveikos 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Nedingus as ax.gif darba keiciu... si ir kita savaite dar cia, o jau nuo 6-to pradedu naujam. I Stratforda vazinesiu mirksiukas.gif dar assigmenta rasau. Laiko visai neturiu. Nematau kur dienos, savaites lekia...

Atsakyti